دوره TKT یک دوره آموزشی تربیت مدرس است. ترکیب این سه کلمه یعنی تی کی تی، مخفف عبارت Teaching Knowledge Test است که به معنی آزمون دانش روش تدریس است. این دوره ۳۰ ساعته تربیت مدرس به صورت حضوری و با پشتیبانی آنلاین در جهت ارتقای سطح تدریس اساتید در آکادمی زبان بهین دانش، برگزار می شود.
این دوره برای اساتید یا علاقه مندان به تدریس زبان انگلیسی مناسب است و شما می توانید طی این دوره با روش های به روز تدریس، نحوه اداره و مدیریت کلاس، آشنایی با اصول های رفتاری با زبان آموزان زبان انگلیسی و … آشنا شوید و در این موارد ارتقا یابید.
در این دوره شما می توانید به طور کامل با روش های مختلف انواع دوره های آموزش زبان انگلیسی مانند، آموزش خصوصی مکالمه زبان انگلیسی، آموزش ترمیک مکالمه زبان انگلیسی، آموزش زبان انگلیسی کودکانو همینطور دیگر روش های تدریس با روش های روز جهانی آشنا شده و در این زمینه ها به صورت تخصصی آموزش ببینید.

IELTS7 Banner 01 8

آموزش روش تدریس زبان انگلیسی به شما کمک می کند که بتوانید با روحیات زبان آموزان خود به اقتضای سن آشنا بوده و در عین حال نیازهای فردی و گروهی آنها را بهتر بشناسید و روش تدریس خود را با استفاده از نیازهای آنها انتخاب کنید.
اصولا شناخت زبان آموزان می تواند تدریس را راحت تر کرده و علاوه بر تدریس به اقتضای سن هر یک محیطی خلاق و نوآور برای زبان آموزان خود فراهم آورید. خلاقیت و اجازه بروز این مهم در زبان آموزان کیفیت آموزشی زبان انگلیسی را بالا می برد و کلاس شما از یک سطح کیفی بالا برخوردار می شود.
بی شک همه موسسات آموزش زبان و دانشگاه ها و دیگر موسسات دوست دارند اساتیدی خبره و کارآمد را در سیستم آموزشی خود داشته باشند و این امر میسر نخواهد شد جز با تلاش و علاقه برای بهتر شدن هر روزه در زمینه تخصصی خود.
در واقع این آزمون تربیت مدرس برای افرادی است که علاقه مند به پیشرفت هستند و برای بهتر شدن و به روز بودن تلاش می کنند.
در این دوره علاوه بر مواردی که در بالا ذکر شد و یادگیری روش تدریس جدید با توجه به تجربیات بزرگان علم زبان شناسی شما نحوه تدریس صحیح لغات انگلیسی، مدریت کلاس زبان انگلسی، چگونگی استفاده از ابزارهای کمک آموزشی زبان انگلیسی، تمرکز بر داشتن کلاس زبان انگلیسی خلاق و جذاب و … را آموزش خواهید دید.

اما نکته مهم این است که اگر شما می خواهدی که مدرک بین المللی دوره تی تی سی را کسب کنید باید در دوره تکمیلی آن یعنی دوره تربیت مدرس تیسول ( TESOL) نیز شرکت نمایید و آزمون تیسول بدهید.
اگر عزمتان را برای شرکت در این میدان بزرگ خودساختگی جزم کرده اید ما منتظر شما عزیزان هستیم و امیدواریم بتوانیم در کنار هم یک ایران آباد و سربلند را بسازیم… بسم الله.

جهت ثبت نام در این دوره فرم ثبت نام اولیه زیر را تکمیل نموده تا همکاران ما جهت مشاوره و تکمیل فرآیند ثبت نام با شما ارتباط برقرار کنند: