دوره‌های تربیت مدرس زبان انگلیسی TESOL- آموزش TESOL- آموزش دوره TESOL- دوره تیسول زبان انگلیسی

از آنجایی که تدریس زبان انگلیسی یکی از محبوب ترین و مهم ترین فعالیت ها در سطح بین المللی است، دوره ها و آزمون های معتبری در سطح بین الملل برای علاقه مندان به تدریس زبان انگلیسی برگزار می شود.
دوره tesol
یکی از دو دوره ی مهم تربیت مدرس است که برای مدرسین زبان انگلیسی مهم واقع شده است و این دوره برای سنجش این عزیزان برگزار می شود.
گذراندن دوره تیسول و در نهایت اخذ مدرک بین المللی تیسول یکی از مدارک معتبر برای اساتید زبان انگلیسی در سطح جهان است که توسط کشورهای استرالیا، انگلستان و کانادا برگزار می شود. این مدرک برای کشورهای انگلیسی زبان از اهمیت بالایی برخوردار است و تمامی مراکز مهم یادگیری زبان انگلیسی در کنار آموزش زبان انگلیسی به برگزاری این دوره های مهم می پردازند.
این دوره برای تمامی کسانی که علاقه مند به تدریس زبان انگلیسی هستند پیشنهاد می شود و همینطور افرادی که دوره های تدریس زبان انگلیسی را بصورت آکادمیک در دانشگاه ها فرا گرفته اند ولی دانش کافی برای استفاده از این مهارت را کسب نکرده اند می توانند با شرکت در این دوره ها کیفیت دانش تدریس خود را بالا ببرند. یادگیری زبان انگلیسی با تدریس اصولی در این زمینه فرق می کند و صرفا یک زبان آموز خبره در یادگیری زبان انگلیسی نمی تواند بهترین مدرس زبان انگلیسی باشد. برای رسیدن به این امر نیاز به گذراندن دوره های تخصصی و آموزشی تربیت مدرس زبان انگلیسی است.
 دوره تیسول
به صورت آنلاین برگزار می شود و احمدرضا ابراهیمی در آکادمی زبان بهین دانش دوره های آماده سازی این آزمون را به صورت دوره های ۳۰ ساعته تربیت مدرس زبان انگلیسی که معمولا بین ۱ساعت و نیم تا ۳ ساعت در طول هفته است برای زبان آموزان و تمامی علاقه مندان به گزراندن این دوره مهم بین المللی برگزار می کند. احمدرضا ابراهیمی پس از برگزاری دوره های آماده سازی تیسول جلساتی را مبنی بر رفع اشکال و تحلیل آزمون با زبان آموزان خود نهاده و سعی در رفع مواردی که زبان آموزان در آن مشکل دارند می نماید. این جلسات به دو صورت عمومی و خصوصی برگزار می شود که جلسات عمومی با حضور تمامی شرکت کنندگان در آزمون شبیه سازی تیسول برگزار می شود و این عزیزان در کنار استاد ابراهیمی به تحلیل سوالات و رفع اشکالات خود می پردازند اما جلسه خصوصی همانطور که از اسمش پیداست برای تمامی آنها و یک به یک به صورت خصوصی برگزار می شود و نکات مهم به آنها آموزش داده می شود و البته نکته مهم تحلیل دوره های پیشین تیسول است و کمک به حل سوالات یا مشکلاتی که ممکن است در آزمون اصلی تیسول پیش بیاید.

هر انسانی به امید زنده است پس امیدوارانه پیش بروید و برای رسیدن به اهداف خود مانند یک جنگنده عمل کنید ما نیز در آکادمی زبان بهین دانش در کنار شما هستیم تا ایرانی بهتر و زیباتر را در کنار هم بسازیم.
شما عزیزان برای اطلاعات بیشتر پیرامون دوره های آموزش زبان احمدرضا ابراهیمی و دوره های تربیت مدرس در اصفهان می توانید با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید. نیروهای ما در هر سه شعبه از ساعت ۸ صبح تا ۸ شب آماده پاسخگویی به شما عزیزان خواهند بود.

ثبت نام آموزش TESOL


توضیحات برای عکس ثبت نشده توضیحات برای عکس ثبت نشده
توضیحات برای عکس ثبت نشده
تمامی حقوق مادی و معنوی این تارنما متعلق به احمدرضا ابراهیمی می‌باشد.