دوره پروفشنسی از جمله دوره های کارآمد و کارساز است که به محض ورود در دنیای تدریس، توانست در مدت زمان اندکی توجه بسیاری از علاقه مندان به تدریس زبان انگلیسی را به خود جلب نماید. پروفشنسی یکی از دوره های آماده سازی جهت ارتقای سطح زبانی علاقه مندان به یادگیری زبان انگلیسی است که همچنین می تواند علاقه مندان به تدریس را قبل از شرکت در دوره های تربیت مدرس زبان، با روند مسیری که قرار است در آن قرار بگیرند آشنا نموده و در نتیجه به شما کمک کند تا قبل از شرکت در دوره های بین المللی تدریس زبان، با محتوا و چون و چراهای ممکن در این مسیر آشنا گردید.

IELTS7 Banner 01 8

تعداد اندکی از موسسات آموزش زبان به برگزاری این دوره ها اقدام می نمایند که به دلیل حضوری بودن آن بسیاری از افرادی که در شهر و روستاهای دور افتاده و همچنین کشورهای همسایه قرار گرفته اند، نمی توانند در این دوره ها شرک نموده و در نتیجه در مسیر دلخواهشان قدم بگذارند، اما موسسه آموزش زبان احمدرضا ابراهیمی برای دستیابی تمامی فارسی زبانان در جای جای این کره خاکی، این دوره ها را به صورت آنلاین طراحی نموده است و شما می توانید در هر موقعیت و شرایط جغرافیایی که قرار دارید به راحتی و با چند کلیک ساده راهبری های مورد نیاز خود را با روش سیستم آموزشی رامیت کسب نمایید.
پروفشنسی در موسسه زبان احمدرضا ابراهیمی علاوه بر اینکه با روش رامیت آموزش داده می شود در نهایت شما را با این روش نیز آشنا نموده و در واقع شما می توانید با یک تیر چندین و چند نشان را بزنید. در این دوره شما آموزش زبان انگلیسی در ۵۰ روز را فرا گرفته و می توانید در مدت زمان آموزشی خود گامی نو را در روش تدریس خود برداشته و مسیر شخصی و گروهی درستی را طی نمایید.
برای شرکت در دوره آماده سازی تدریس زبان انگلیسی، لازم است که یک پیش زمینه کلی دربارهزبان انگلیسی داشته باشید تا بتوانید عملکرد خود را بهتر به اجرا بگذارید چرا که این دوره مختص به تدریس این زبان و حکم می کند که شما پیش نیازهای آن را نیز طی نموده باشید تا نتیجه بهتر و کامل تری را کسب نمایید.
دوره پروفشنسی زبان انگلیسی ( Proficiency) یک دوره فشرده آموزش تدریس زبان انگلیسی است و در موسسه زبان احمدرضا ابراهیمی در حال حاضر به صورت کاملا آنلاین در حال اجرا است. دلیل غیر حضوری بودن این دوره در دسترس قرار دادن آن برای تمامی افرادی است که سودای تدریس داشته و دارند و در نتیجه می توانند در محیطی برابر در هر موقعیت جغرافیایی به رویای خود جامه عمل بپوشانند و مسیر شغلی خود را انتخاب نمایند.
شرکت در این دوره و موفقیت در این دوره، نشان دهنده این است که شما توانسته اید به حد قابل قبول و پیشرفته ای در یادگیری زبان انگلیسی رسیده و دانش زبانی کافی برای تدریس و یا استفاده از این مهارت را در زمینه شغلی خود بدست بیاورید.
اهدافی که مراکز آموزش زبان انگلیسی در این دوره روش تدریس زبان انگلیسی در سطح بالا دنبال می کنند، رسیدن علاقه مندان به آموزش زبان انگلیسی به سطحی حرفه ای و علمی، و بالا بردن سطح کیفی در هر چهار مهارت اصلی در یادگیری زبان انگلیسی است.
ما برای داشتن اساتیدی بهتر، نیازمند آگاهی سازی و آماده سازی آنها در زمینه تدریس هستیم و بهتر است قبل از هر چیزی زبان آموزان علاقه مند خود را در زمینه ای که دوست دارند قدم به قدم آماده تدریس کنیم و جایگاه آینده آنها و درجه اهمیت شغل شریف معلمی و راهبری را برای آنها به بهترین شکل شرح دهیم.
اگر شما هدفتان از یادگیری زبان انگلیسی تدریس زبان انگلیسی در موسسات و آموزشگاه های معتبر زبان انگلیسی و یا دانشگاه ها معتبر در سراسر جهاناست، بهتر است از هم اکنون شروع کنید و توانایی های خود را در همین ابتدا به چالش بکشانید. دوره پروفشنسی در مرکز تخصصی زبان انگلیسی بهین دانش با روش راکت به جلو سوق داده می شود و در نتیجه شما پس از گذراندن این دوره و همچنین دوره هایی از جمله TKT و یا TTC می توانید به عنوان اساتید راکت زبان انگلیسی وارد جامعه آموزشی گردیده و خودتان را برای مسیری هدفمند آماده سازید.
جهت کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از زمان برگزاری این دوره شما می توانید ما را از طریق اینستاگرام و تلگرام بهین دانش دنبال نمایید. برای دریافت مشاوره نیز با پشتیبانان ما از طریق بخش زیر نیز ارتباط حاصل نموده و مشاوره های لازم را جهت انتخاب بهترین دوره آموزشی تدریس زبان انگلیسی و پیش نیازهای آن دریافت نمایید.
پشتیبانان ما به صورت تمام وقت آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان هستند و می توانید حمایت آنها را از ابتدای دریافت مشاوره تا پایان پذیرفتن دوره مربوطه همراه خود داشته باشید.

جهت ثبت نام در این دوره فرم ثبت نام اولیه زیر را تکمیل نموده تا همکاران ما جهت مشاوره و تکمیل فرآیند ثبت نام با شما ارتباط برقرار کنند: