ثبت نام آموزش IELTS

دوره آیلتس ویژه ی زبان آموزانی است که قصد دارند در آزمون بین المللی آیلتس شرکت کنند و می خواهند آمادگی های لازم برای شرکت در این آزمون را کسب نمایند.
آموزش زبان ایلتس
، در تمامی آموزشگاه های سرشناس و کارآزموده در آموزش زبان، به صورت های حضوری برگزار می شود. افرادی که در این دوره ها شرکت می کنند و آموزش می بینند، افرادی هستند که قصد دارند از این مدرک بین المللی در یافتن شغل مناسب و یا ادامه تحصیل در دانشگاه های معتبر در کشورهای انگلیسی زبان و یا ارتقای سطح کیفی تدریسشان استفاده نمایند.
در این آزمون تخصص شما در چهار مهارت اصلی زبان انگلیسی به سنجش گمارده می شود و شما می توانید برای کسب آمادگی جهت شرکت در این آزمون در دوره های فشرده و ترمیک آیلتس در آکادمی زبان بهین دانششرکت نمایید. دوره فشرده در یک بازه ۳۰ روزه و با پشتیبانی آنلاین انجام می پذیرد و دوره ترمیک آن تحت عنوان دو دوره Pre- IELTS و IELTS و با پشتیبانی آنلاین برگزار می شود که در پایان ما با آزمونی کاملا شبیه سازی شده شما را آماده شرکت در آزمون آیلتس می کنیم.

IELTS7 Banner 01 8

بعد از اتمام آزمون استاد ابراهیمی برای شرکت کنندگان در آزمون آیلتس جلسات حضوری و عمومی تهیه می بینند و به رفع اشکال با آنها می پردازند. در آزمون آیلتس تمامی چهار مهارت اصلی در زبان انگلیسی مورد بررسی قرار می گیرد و بهتر است برای ایجاد مکالمه ای خوب با موضوع های جالب آمادگی کسب کنید که با کمک استاد ابراهیمی و آکادمی زبان بهین دانش می توانید با سرعت بیشتری این مسیر را طی کنید.
آیلتس مخفف عبارت  (International English Language Testing System) است که به معنی سیستم بین المللی ارزیابی زبان انگلیسی است و سالانه بسیاری از زبان آموزان با رویای قبولی در این آزمون در آزمون آیلتس شرکت می کنند و آرزوی بسیاری از علاقه مندان به زبان انگلیسی است.
مدرک آیلتس برای ادامه تحصیل در بسیاری از دانشگاه های معتبر بین المللی الزامی است و به همین منظور افرادی که قصد ادامه تحصیل در دانشگاه کمبریج، دانشگاه آکسفورد و دانشگاه هاروارد را دارند باید با حداقل نمره یعنی نمره ۷ در این آزمون قبول شوند.
اگر شما تمایل به شرکت در این آزمون را دارید بهتر است به سطح قابل قبولی در یادگیری زبان انگلیسی رسیده باشید و بیش از هر چیزی بر روی اعتمادبنفس خود در ایجاد مکالمه زبان انگلیسی تمرکز کنید. رسیدن به خودباوری اولین قدم در این مسیر است و بهتر است قبل از هر چی به خود و تلاش های خود ایمان داشته و این مسیر را برای خود شیرین تر و جذاب تر نمایید.
برای ثبت نام آموزش آیلتس می توانید قسمت ثبت نامی این بخش را پر کرده و منتظر تماس تلفنی کارشناسان ثبت نام ما در آکادمی زبان بهین دانش باشید. ما در آکادمی زبان بهین دانش در این مسیر همراه شما علاقه مندان به زبان انگلیسی هستیم.

جهت ثبت نام در این دوره فرم ثبت نام اولیه زیر را تکمیل نموده تا همکاران ما جهت مشاوره و تکمیل فرآیند ثبت نام با شما ارتباط برقرار کنند: