آموزش زبان انگلیسی و دیگر شهرهای ایران، برای ما یک هدف بزرگ است و برای رسیدن به این هدف باید با داشتن اساتیدی خبره این مسیر را میسر کرده تا بتوانیم زبان آموزانی پیشرو در آموزش زبان انگلیسی داشته باشیم.
دوره های تربیت مدرس
 با عناوین خاصی برای اساتید و علاقه مندان به تدریس که قصد بهتر شدن و تکامل در آموزش زبان انگلیسی را دارند در اکثر شهرهای ایران در حال برگزاریست و ما خوشحال هستیم که اصفهان نیز به خاطر کلان شهر بودن و امکانات آموزشی خوبی که دارد از این موضوع مستثنی نیست.

IELTS7 Banner 01 8

دوره تی تی سی چیست؟
TTC  مخفف عبارت Teacher Training Course و به معنی دوره آموزش معلم یا دوره تربیت مدرس است. هدف از این دوره آگاهی سازی اساتید عزیز در زمینه نیازهای روز دنیا در آموزش و تعلیم و تربیت است. در این دوره به مواردی مانند: آشنایی اساتید با آموزش های نوین در یادگیری زبان، چگونگی تشکیل کلاسی مکالمه محور در زمینه یادگیری زبان، آموزش مدیریت کلاس و مهار کردن اتفاقاتی خارج از انتظار در کلاس درس، چگونگی اصلاح غلط ها و اشتباهات زبان آموزان، چگونگی ایجاد کلاسی شاد و خلاق و بسیاری موارد دیگر  آموزش داده می شود که همه این موارد به صورت کاربردی و برنامه ریزی شده به آنها آموزش داده می شود.
دوره های ۳۰ ساعته TTC در آکادمی زبان بهین دانش به صورت کاملا غیر حضوری و با دارا بودن پشتیبانی آنلاین و با هدف ارتقای سطح تدریس اساتید زبان انگلیسی و همینطور افرادی که علاقه مند به تدریس هستند، در حال برگزاری است.
اگر شما علاقه مند به تدریس زبان انگلیسی هستید و قصد شرکت در آزمون TTC را دارید، می توانید با شرکت در این دوره ی ۳۰ ساعته آمادگی های لازم برای شرکت در این آزمون بین المللی تربیت مدرس را کسب کنید.
همانطور که در بالا هم اشاره داشتیم در این دوره شما با متدهای جدید تدریس و کاربردی کردن این روش ها و نیز با نحوه مدیریت کلاس های خود و موارد کاربردی دیگر آشنا می شوید و هر آنچه که لازمه ی یک تدریس خوب است را کسب خواهید کرد.
شما همچنین می توانید در این دوره ها مشکلات خود در زمینه تدریس زبان را بیان کرده و در کنار دیگر همکاران و راهنمایی استاد مربوطه به صورت کاربردی این مشکلات را رفع نمایید. خوبی دوره های تربیت مدرس این است که شما می توانید از مشکلات و دغدغه های خود گفته و با صحبت های دیگران و مشکلات دیگران در زمینه تدریس نیز آشنا شده و به حل آن بپردازید کما اینکه این مشکلات در آینده سد راه شما نیز شود و چه چیز بهتر از آگاهی بخشی و کسب آگاهی؟!
اگر شما تمایل به شرکت در این دوره ها را دارید می توانید از طریق بخش ثبت نام در سایت ثبت نام کرده و در اسرع وقت کارشناسان ثبت نام ما با شما عزیزان تماس خواهند داشت. امیدواریم در آینده ای نزدیک شاهد ایرانی آگاه تر در زمینه های مختلف و مهم تر از همه در زمینه های آموزشی و تربیت و تعلیم داشته باشیم. چرا که هیچ چیز تاثیرگزارتر از یک استاد یا راهنمای خوب برای نوجوانان و آینده سازان ما نیست.