آموزش زبان روسی به صورت های فشرده و ترمیک و به دو شکل خصوصی و عمومی برگزار می شود. این دوره بر روی هر چهار مهارت اصلی در آموزش زبان تمرکز داشته و با هدف ارتقای سطح کیفی مهارت مکالمه، شنیدن، نوشتن و خواندن در زبان روسی در حال برگزاریست.
دوره فشرده زبان روسی 
بیش از دوره های دیگر برای علاقه مندان به زبان روسی جذابیت داشته است. در این دوره با تمرکز بر نحوه صحیح تلفظ و ادای کلمات، زبان آموزان را به یک فرد خبره در ایجاد مکالمه زبان روسی تبدیل می کنند.

IELTS7 Banner 01 8

دوره های ترمیک و فشرده، هر دو دارای پشتیبانی آنلاین هستند و شما یاران همیشگی می توانید در هر ساعاتی از شبانه روز با برقراری یک ارتباط ساده و آنلاین به حل مشکلات و نیازهای خود در زمینه یادگیری زبان روسی بپردازید.
زبان روسی 
به دلیل اهمیت جهانی که دارد این روزها جزء چند زبان مهم جهان شده است و اگرچه بسیاری اعتقاد دارند که زبان انگلیسی می تواند جایگزین خوبی برای ارتباطات بین المللی باشد ولی همیشه برای ارتباط بهتر و آشنایی با فرهنگ و ارتباطات بقیه کشورها بهتر است که اگر علاقه مند به تاریخ یک کشور هستیم و قصد کسب و کار یا زندگی کردن در آن کشور را داریم تا حدودی به زبان بومی آنها نیز مسلط باشیم.
علاقه مندانی که قصد تدریس زبان روسی را دارند جزء کسانی هستند که باید به این زبان مسلط باشند تا بتوانند با لهجه صحیح و آموزش صحیح هر چهار مهارت در یادگیری زبان روسی به بهترین شکل به وظیفه خود عمل کنند. هر فردی برای یادگیری زبان روسی دلیل و هدفی دارد و بهتر است این هدف قبل از شروع دوره مشخص شود چرا که تعیین هدف در یادگیری زبان روسی کمک می کند تا شما از تعهد و جدیت بهتری برخوردار باشید و در حین آموزش با پستی و بلندی هایی که در یادگیری هر زبانی وجود دارد از مسیر انتخابی تان دلزده نشوید.

جهت ثبت نام در این دوره فرم ثبت نام اولیه زیر را تکمیل نموده تا همکاران ما جهت مشاوره و تکمیل فرآیند ثبت نام با شما ارتباط برقرار کنند: