این دوره که جز دوره های فشرده آموزش زبان ترکی است؛ علاقه مندان بسیاری را به خود جلب کرده است و توانسته است در کوتاه ترین مدت یعنی دو ماه، زبان ترکی را به علاقه مندان به یادگیری زبان ترکی آموزش بدهد.
این دوره فشرده با هدف ارتقای سطح کیفی در مهارت های چهارگانه آموزش زبان ترکی و تمرکز بر روی نحوه درست و اصولی مکالمه و تلفظ کلمات و همینطور آموزش درست در ادای کلمات به زبان آموزان علاقه مند، آموزش داده می شود.
آموزش زبان ترکی استانبولی 
این روزها به طرز شگفت انگیزی علاقه مند به خود جلب کرده است و ما تلاش داریم که در کوتاه ترین مدت و با پشتیبانی آنلاین و ۲۴ ساعته خود این مسیر را برای شما عزیزان هموار کرده و در پایان کلاس آموزش زبان ترکی، به سطح قابل قبولی در یادگیری و آموزش زبان ترکی رسیده باشید.
درجه اهمیت زبان ترکی برای کسانی که قصد اقامت، ادامه تحصیل یا مسافرت های سالیانه را به این کشور دارند بسیار بالاست چرا که بسیاری از افراد بومی کشور ترکیه به زبان انگلیسی مسلط نیستند و اگر شما دوست دارید که سفر راحتی با اهداف مختلفی به این کشور را داشته باشید بهتر است به یادگیری این زبان بپردازید.

IELTS7 Banner 01 8

این روزها افرادی که تنها برای مسافرت های تفریحی به کشور ترکیه می روند و زمان کافی برای یادگیری زبان ترکی استانبولی را ندارند چندین پیشنهاد وجود دارد: یک اینکه می توانید برای یادگیری زبان ترکی در دوره های راکت زبان ترکی شرکت کنید و یا شرکت در دوره های ترمیک زبان ترکی استانبولی را در برنامه خود قرار بدهید و دو اینکه می توانید اگر تنها به بخشی از این زبان نیاز دارید می توانید یادگیری زبان ترکی استانبولی در سفر را فرا بگیرید. اما بهتر است که زبان ترکی استانبولی را به صورت کامل بیاموزید چرا که آشنایی با فرهنگ و رسوم یک کشور و آداب اخلاقی آنها تنها در یادگیری بخشی از زبان ترکی میسر نیست و نمی تواند شما را در بسیاری از موقعیت ها و برای رساندن منظورتان کمک کند.
دوره های فشرده زبان ترکی استانبولی
 در آکادمی زبان بهین دانش، تحت عنوان راکت زبان ترکی استانبولی در حال اجراست و به علت تمرکز این دوره بر روی مکالمه و جذابیت های تلفظی لغات ترکی و شکل ادای کلمات به صورت بومی این دوره از استقبال زیادی در بین علاقه مندان به زبان ترکی استانبولی برخوردار شده است و بسیاری از مدرسین زبان ترکی نیز در این دوره ها برای بهتر شدن و تقویت تلفظ در زبان ترکی استانبولی خود شرکت می کنند.
سرعت عمل در آموزش و پشتیبانی ۲۴ ساعته توسط استاد ابراهیمی توانسته بر جذابیت این کلاس بیافزاید و شرکت در این دوره تنها به حضور در کلاس کفایت نمی کند و استاد ابراهیمی با برنامه ریزی و هدف گزاری ای که برای زبان آموزان خود تهیه دیده اند این اطمینان را به زبان آموزان خود داده اند که خارج از کلاس آنها را رها نکرده و در هر زمان و مکانی که نیاز به کمک در یادگیری زبان ترکی داشته باشند می توانند استاد احمدرضا ابراهیمی را در کنار خود داشته باشند. در ضمن با ارسال هر شب یک فایل ضبط شده توسط زبان آموزان روند پیشرفت آنها بررسی می شود و این یک پشتیبانی توسط استاد در یادگیری زبان ترکی استانبولی در منزل است.
امیدواریم بتوانیم در کنار هم به یک کشور چندزبانه و قدرتمند تبدیل بشویم و با یادگیری زبان و آموزش آن به نسل های آینده در پیشبرد ایران سهمی هر چند کوچک را داشته باشیم.