دوره تخصصی تربیت مدرس راکت زبان انگلیسی یک دوره کاملا فشرده یادگیری روش تدریس زبان انگلیسی است که این روزها به دلیل تفاوت اش با سایر دوره های فشرده از استقبال بی نظیری برخوردار است. این دوره که یک دوره تخصصی است برای علاقه مندان به تدریس در تمامی زبان ها طراحی شده است تا بتوانند با بهره گیری از علم روز در تدریس و زمینه های آموزشی و اداره کلاس، زبان آموزانی هدفمند و خلاق در این زمینه را به جامعه عزیزمان ایران تحویل بدهند.
این دوره تخصصی یکی از دوره های تربیت مدرس است که شما در این دوره با نحوه ی آموزش زبان فشرده آشنا شده و می توانید با علم و آگاهی به این آموزش ها و کاربردی کردن آن ها در یادگیری سایر افراد در امر زبان، سهیم باشید.
شما در این دوره می توانید چگونگی آموزش زبان در ۲ ماه به جای دو سال را به دیگران بیاموزید و با استفاده از متدهای روز جهانی این امر را به کاری آسان و جذاب برای خود و دیگران تبدیل کنید. اما اینکه این موضوع شدنی است یا نه سوالی است که بسیاری از ما پرسیده اند و ما ترجیح می دهیم با نتایجی که کسب کرده ایم با آنها سخن بگوییم. ما برای اولین بار دوره راکت زبان انگلیسی را در آکادمی زبان بهین دانش در حال اجرا گذاشتیم و با آزمون و خطاهای انجام شده و البته تحقیقات شبانه روزی استاد ابراهیمی توانستیم در کمترین زمان ممکن به این مهم در جامعه ی امروزمان دست بیابیم.

IELTS7 Banner 01 8

آموزش زبان اسپانیایی، آموزش زبان هلندی، آموزش زبان فرانسوی و دیگر زبان های بین المللی و مهم با این روش فشرده و کوتاه مدت، می تواند ما را به سمت چند زبانه بودن سوق داده و زمینه پیشرفت ما را بیش از پیش فراهم آورد.
اینکه بتوانیم روش کاربردی آموزش زبان و دیگر نقاط کشور بنیادی کنیم کاری بس بزرگ است و امید داریم به زودی بتوانیم به این هدف نیز دست یابیم. دوره تربیت مدرس راکت به اساتید زبان چگونگی آموزش فشرده زبان را در مدتی اندک یاد می دهد . این آموزش تنها به یادگیری متدهای به روز جهان در آموزش زبان ختم نمی شود و شما در این دوره یاد می گیرید چطور با برنامه ریزی دقیق زبان آموزان خود را مکلف به این کنید که حداقل دو ساعت از زمانشان را در طول روز به یادگیری زبان دوم بپردازند و پشتیبانی باید به چه طریق انجام می شود و چطور می توانیم آموزش زبان در ۵۰ روز را به کاری حتمی تبدیل کنیم. 
اساتید خوب زبان
 منتظر زبان آموزان خود نمی مانند و با خلاقیت و استعداد خود در زمینه تدریس زبان آموزان را راغب به یادگیری، تعهد و تلاش در زمینه فراگیری زبان می کنند و حتی زبان آموزانی را که به دنبال توجیح در یادگیری زبان هستند را مشتاق می کنند تا سر کلاس های آنها حضور یافته و از آموزش آنها لذت ببرند.
در راکت زبان انگلیسی اساتید با زبان آموزان خود ۳۰ جلسه عمومی را می گذرانند و در عین حال ۳۰ جلسه خصوصی را هم در کنار جلسات عمومی با این عزیزان دارند که به طور مداوم در این ۳۰ جلسه با پشتیبانی خود زبان آموزان را کاملا آماده می کنند.
در این جلسات نحوه صحیح آموزش لغات، تقویت مهارت مکالمه و … به آنها آموزش داده می شود.
اگر شما علاقه مند به دوره های تخصصی آموزش فشرده زبان هستید و عشق به تدریس و این کار فرهنگی و بزرگ دارید می توانید با شرکت در این دوره به آرزوی خود سهه گذاشته و سهمی مهم در آموزش زبان دوم  داشته باشید.