اهمال کاری در انجام کارها به خصوص در آموزش و یادگیری، ویژگی مشترک میان اکثر ما انسان‌ها است. در صورتی که یادگیری زبان انگلیسی یا هر زبان دیگری به صورت حرفه‌ای نیاز به نظم و برنامه ریزی دارد. آموزش مکالمه زبان انگلیسی در 6 ماه با دوره جامع این مشکل را برای افرادی که چندان به برنامه ریزی و نظم پایبند نیستند، حل کرده است.

در واقع آموزش زبان انگلیسی در 6 ماه فرصت حاشیه رفتن، بی انگیزه شدن و بی نظمی را به شما نمی‌دهد. با وجود تمرین‌هایِ هر روزه، پشتیبانی و پیگیری بالایی که از سمت استاد شما صورت می‌گیرد، آموزش زبا انگلیسی از 1 سال به 6 ماه تغییر پیدا می‌کند. 

آموزش زبان انگلیسی در 6 ماه

از آنجایی که اکثر افراد در کلاس‌های یادگیری زبان انگلیسی شرکت کرده‌اند و با شرکت در چنین کلاس‌هایی سعی در یادگیری زبان انگلیسی دارند، تصور این که می‌توان زبان انگلیسی را در 6 ماه به روش زبان مادری فرا بگیرند را ندارند. اما باید گفت که آموزش زبان انگلیسی به روش زبان مادری در یک سال یا حتی در 6 ماه نیز امکان پذیر است. 

آموزش مکالمه زبان انگلیسی در 6 ماه با دوره جامع، دارای چند مرحله اساسی است که باید قبل از شروع با آن‌ها آشنایی پیدا کنید. این مراحل به ترتیب عبارت است از:

  • آماده کردن خودتان از لحاظ ذهنی و شناخت نقاط ضعف و قوت خودتان 
  • مرحله دوم شنیداری
  • مرحله سوم یادگیری حروف الفبای زبان انگلیسی 
  • یادگیری لغات زبان انگلیسی 
  • به خاطر سپردن الگوها و عادات رفتاری مربوط به زبان انگلیسی 
  • اولویت بندی در یادگیری

هر روز در یک زمان معین تمرین کنید!

استمرار در یادگیری و تمرین شما را در نهایت به موفقیت و آنچه که در ذهن خود دارید، می‌رساند. آموزش مکالمه زبان زبان انگلیسی در 6 ماه با دوره جامع به دلیل این که در مدت زمان اندکی قصد آموزش به شما را دارد، نیازمند یک برنامه روتین و منظم است که باید به صورت روزانه به انجام آن بپردازید. فراموش نکنید که اهمال کاری در این زمینه شما را از هدف و برنامه‌ای که در ذهن خود ساخته‌اید، دور خواهد کرد.

البته اگر بهترین پکیج آموزش زبان انگلیسی یعنی آموزش مکالمه زبان انگلیسی در 6 ماه را انتخاب کنید به شما امکان و فرصت اهمال کاری و حاشیه رفتن را نمی‎دهد. 

با مکالمه شروع کنید و با مکالمه همه چیز بیاموزید!

زمانی که صحبت آموزش مکالمه زبان انگلیسی در 6 ماه با دوره جامع به میان می‌آید، این سوال برای متقاضیان دوره ایجاد می‌شود که، پس دستور زبان و گرامر زبان انگلیسی را چگونه یاد خواهیم گرفت؟ اصلا امکان استفاده از زبان انگلیسی در موقعیت‌های مختلف چطور با یک دوره 6 ماهه امکان پذیر است؟

در پاسخ به همه این سوالات باید گفت که، از آنجایی که این دوره از بهترین روش آموزش زبان انگلیسی استفاده می‌کند؛ طبیعتا فکر همه جنبه‌های آموزشی را کرده است. شما در قالب مکالمه به یادگیری لغات، دستور زبان و حتی آموزش لهجه و تلفظ انگلیسی خواهید پرداخت. یادگیری زبان مادری خود را به یاد آورید تا در بخش‌های بعدی بیشتر درباره این سبک آموزشی با شما صحبت کنیم. 

آموزش زبان انگلیسی 6 ماه به شیوه زبان مادری

به کودکانی که اطراف شما هستند، دقت کنید! تا مدت‌ها امکان صحبت کردن ندارند و تنها با دقت بسیار بالا به محیط اطراف و مکالمه دیگران گوش فرا می‌دهند و سپس بعد از 2 سال شروع به تکرار، صحبت و به کارگیری جملات کوتاه می‌کنند. دوره جامع مکالمه زبان انگلیسی نیز دقیقا به سبک و روش زبان مادری به شما یادگیری زبان را آموزش می‌دهد؛ به گونه‌ای که شما بعد از 6 ماه امکان استفاده از زبان را در موقعیت‌های مختلف همچون نیتیوها خواهید داشت. 

خواندن و نوشتن را بعد از زبان انگلیسی بیاموزید!

کودکان ابتدا زبان مادری خود را به خوبی فرا می‌گیرند، به خوبی با زبان مادری خود به صحبت و مکالمه می‌پردازند و سپس در کلاس اول دبستان شروع به خواندن و نوشتن می‌کنند. در آموزش مکالمه زبان انگلیسی در 6 ماه با دوره جامع نیز دقیقا همین روند رقم می‌خورد. بعد از این که شما بر مکالمه زبان انگلیسی تسلط پیدا کردید، به سراغ خواندن و نوشتن این زبان دوست داشتنی و کاربردی خواهید رفت. 

به هیچ عنوان سطح زبان انگلیسی خود را با معیارهای رایج ارزیابی نکنید!

دنیا، دنیای اینترنت و رقابت است! روز‌به‌روز القای این حس که شما نسبت به دیگران چه در زمینه آموزش و چه در زندگی خود پایین‌تر هستید بیشتر و بیشتر می‌شود؛ بنابراین بدون در نظر گرفتن این رسانه‌ها و دنیای مدرن اطراف خود، آموزش مکالمه زبان انگلیسی در 6 ماه با دوره جامع را آغاز کنید و سطح پیشرفت خود را با مراحل قبلی خود مقایسه کنید. در این صورت است که به پیشرفت خود پی خواهید برد.

آموزش مکالمه زبان انگلیسی در 6 ماه نه حفظ اطلاعات درباره زبان انگلیسی در 6 ماه

کتاب‌های آموزش زبان انگلیسی را دیده‌اید؟ تعداد لغات، دستور زبان‌ها و تمرین‌هایی که در هر درس وجود دارد را مشاهده کرده‌اید؟ این‌ها تنها اطلاعاتی درباره زبان انگلیسی هستند و نه تنها به شما برای استفاده از زبان کمک نمی‌کنند؛ بلکه حتی شما را دچار بی انگیزگی و ترس نسبت به این زبان می‌کنند.

شما با یادگیری اطلاعاتی درباره زبان، نمی‌توانید زبان را فرا گیرید و از آن در موقعیت‌ها و شرایط مختلف استفاده کنید. حتی امکان برقراری ارتباط با انگلیسی زبانان نیتیو را پیدا نخواهید کرد؛ چراکه صحبت و مکالمه با این دست از افراد نیازمند تسلط بر زبان و لهجه انگلیسی است. 

آموزش مکالمه زبان انگلیسی در 6 ماه با دوره جامع به شما امکان و نحوه استفاده از زبان انگلیسی را در شرایط مختلف می‌دهد؛ همچنین برای شما صحبت و مکالمه با نیتیو لایک‌ها را امکان پذیر می‌کند. زیرا شما از طریق این دوره به عادات و الگوهای زبانی و رفتاری انگلیسی زبانان تسلط بالایی پیدا کرده‌اید. 

گرامر نیاموزید!

یادگیری دستور زبان و گرامر زبان انگلیسی در قالب مکالماتی که آموزش می‌بینید، انجام می‌شود و به هیچ وجه نیازی نیست شما به صورت جداگانه به یادگیری آن اقدام کنید. تنها کافی است همان برنامه ریزی که باید به صورت روزانه انجام دهید را در پیش بگیرید و اهمال کاری در این زمینه نداشته باشید.

گرامر زبان انگلیسی به شما در به کارگیری صحیح جملات به صورت استاندارد کمک خواهد کرد. 

لغت حفظ نکنید!

به خاطر دارم که در کلاس‌های آموزش زبان انگلیسی به ما گفته بودند که هر شب قبل از خواب چندین لغت را حفظ کنید. اما متاسفانه با وجود حفظ کردن این لغات آن‌ها را از یاد می‎بردم و این مرا در یادگیری زبان انگلیسی بی انگیزه‌تر می‌کرد.

اما دوره آموزش مکالمه زبان انگلیسی در 6 ماه با دوره جامع، به شما کمک می‌کند که لغات زبان انگلیسی را در قالب مکالمات فرا گیرید و به دلیل تکرار و به کارگیری مداوم آن‌ها در جملات آن‌ها در ذهن شما باقی می‌مانند. 

آموزش مکالمه زبان انگلیسی در 6 ماه با دوره جامع مکالمه انگلیسی

دوره جامع مکالمه زبان انگلیسی در 1 سال برگزار می‌شود اما اگر این دوره را به صورت فشرده در نظر بگیریم، این امکان برای شما وجود دارد که در هر کجای این دنیا هستید این دوره را در 6 ماه به اتمام برسانید. به عبارتی آموزش مکالمه زبان انگلیسی در 6 ماه با دوره جامع مکالمه انگلیسی تلفیق می‌شود و برای شما یک دنیای جدید از آموزش و یادگیری زبان انگلیسی ایجاد می‌کند. 

پکیج دوره جامع مکالمه انگلیسی

تنها روش تضمینی برای یادگیری زبان انگلیسی، استفاده از بهترین پکیج آموزش جامع مکالمه انگلیسی است. با کمک این دوره تقویت لیسنینگ و اسپیکینگ شما به حدی می‎رسد که به راحتی می‌توانید فیلم‌ها و سریال‌های زبان انگلیسی را بدون هیچ زیرنویسی مشاهده کنید و حتی با مردم نیتیو و انگلیسی زبان ارتباط برقرار کنید. 

این پکیج برای همه افراد در همه سطوح و در همه سنین مناسب است؛ چراکه نحوه آموزش آن به صورت یادگیری زبان مادری است و خللی در دیگر زمینه‌ها برای شما ایجاد نمی‌کند. 

سیستم آموزشی دوره جامع مکالمه انگلیسی

در سیستم آموزشی رایج این شیوه آموزشی وجود دارد که مدرس شروع به تدریس کتاب می‌کند و متقاضیان یادگیری زبان انگلیسی باید این نکات را یادداشت کنند و آن‌ها را حفظ کنند، اما سیستم آموزشی دوره جامع مکالمه انگلیسی به سبک و روش زبان مادری انجام می‌شود. در دوره آموزش مکالمه زبان انگلیسی در 6 ماه شما با به کارگیری مداوم جملات و لغات کاربردی زبان انگلیسی شما محتوای زبان انگلیسی را به صورت طبقه بندی شده فرا می‌گیرید. 

برای این که اطلاعات بیشتری درباره سیستم آموزشی دوره جامع مکالمه زبان انگلیسی به دست آورید بهتر است که سری به صفحه معرفی دوره جامع مکالمه انگلیسی بزنید. 

 

سخن نهایی

آموزش مکالمه زبان انگلیسی در 6 ماه با دوره جامع، رویای دیرینه شما را درباره زبان انگلیسی به حقیقت تبدیل می‌کند. این دوره از آنجایی که آموزش به سبک زبان مادری را در پیش گرفته است به شما در 6 ماه کمک خواهد کرد که برقراری ارتباط در شرایط و موقعیت‌های مختلف برای شما سخت و دشوار نباشد.

مدرس این دوره احمدرضا ابراهیمی با پشتیبانی بالا و برنامه ریزی استانداری که برای شما در نظر گرفته است، شما را در 6 ماه به یک نیتیو لایک تبدیل خواهد کرد. در صورتی که تمایل به دریافت یک جلسه مشاوره رایگان با مدرس این دوره را دارید، لطفا از طریق راه‌های ارتباطی زیر با ما در ارتباط باشید. 

  • تماس با شماره تلفن 09333558002
  • کلیک بر روی گزینه دریافت مشاوره 

 

سوالات متداول مقاله آموزش مکالمه زبان انگلیسی در 6 ماه با دوره جامع

 

در دوره آموزش مکالمه زبان انگلیسی در 6 ماه باید به حفظ لغات پرداخت؟

خیر. شما لغات زبان انگلیسی را در مکالماتی که به شما آموزش داده می‌شود، یاد خواهید گرفت. 

 

گرامر زبان انگلیسی در دوره مکالمه زبان انگلیسی در 6 ماه چگونه آموزش داده می‌شود؟

خبری از حفظ کردن گرامر زبان انگلیسی و کتاب‌های قطور نیست. شما حتی گرامر زبان انگلیسی را به صورت ناخودآگاه در مکالماتی که آموزش می‌بینید، فرا خواهید گرفت. 

 

سیستم آموزشی دوره جامع مکالمه زبان انگلیسی به چه شکل است؟

سیستم آموزشی که داخل کلاس‌ها مشاهده کرده‌اید را از ذهن خود بیرون کنید. در این دوره شما مکالمه انگلیسی را به صورت زبان مادری یاد می‌گیرید و یادگیری دانش آموز در محور اصلی و اولویت قرار دارد.