قطعا برای همه شما پیش آمده است که با شوق و اشتیاق فراوان آموزش زبان انگلیسی را آغاز کرده باشید اما بعد از مدتی به دلیل مواجهه با کتاب‌های قطور یا دستور زبان‌های دشوار قید یادگیری زبان را زده و آن را نصفه و نیمه رها کرده‌اید. آموزش فشرده مکالمه زبان انگلیسی این مشکل دیرینه را برای زبان آموزان مشتاق حل کرده است. در واقع با یک برنامه ریزی اصولی و با کمک گرفتن از یک معلم حرفه‌ای به راحتی می‌توانید همچون نیتیوها به صحبت و مکالمه بپردازید. در ادامه بیشتر درباره آموزش فشرده مکالمه زبان انگلیسی و فواید آن صحبت خواهیم کرد. 

آموزش زبان انگلیسی فشرده یا معمولی؟

زمانی که نام دوره آموزش فشرده زبان انگلیسی به گوش متقاضیان می‌خورد، دچار شک و تردید نسبت به آغاز آن می‎شوند؛ چراکه از فشرده بودن و دشواری دوره هراسان هستند. اما باید گفت که منظور از عبارت فشرده در این دوره این است که، شما برای یادگیری زبان انگلیسی و تسلط بر مکالمه لازم است که یک برنامه منظم و تمرین روزانه داشته باشید. برای مثال روال روزانه خود را در پایان روز روایت کنید، یا فعالیت‌های روزانه خود را در حین انجام آن‌ها شرح دهید. برای رسیدن به چنین تسلطی نیازمند عادات و رفتارهای صحیح زبانی هستید که آموزش فشرده مکالمه زبان انگلیسی به دلیل دارا بودن یک نظم و برنامه زبانی استاندارد شما را به این حد از تسلط بر زبان انگلیسی می‌رساند.

بنابراین در دوره‌های معمولی به دلیل عدم وجود چنین نظم و عادت‌های رفتاری، شما را از یادگیری و تسلط بر این زبان زیبا دور می‌کنند؛ بنابراین بهتر است که با انتخاب آموزش فشرده مکالمه زبان انگلیسی خود را به سطوح مقدماتی و متوسط انتقال دهید. 

آموزش فشرده مکالمه زبان انگلیسی

اگر زمان کوتاهی برای یادگیری زبان انگلیسی دارید یا در کشورهای خارجی به دنبال یک دوره کوتاه اما جامع برای یادگیری هستید، پیشنهاد ما به شما این است که آموزش فشرده مکالمه زبان انگلیسی را انتخاب کنید.

انتخاب این دوره به شما فرصت می‌دهد که در یک سال از پشتیبانی همه جانبه توسط استاد خود در هر زمان و مکانی برخوردار شوید؛ همچنین دوره آموزش فشرده مکالمه به دلیل آموزش و تقویت عادات و رفتارهای زبانی نیتیوها به شما امکان صحبت همچون بومیان انگلیسی زبان را می‌دهند. 

فرض کنید دانشجوی بین المللی در یکی از کشورهای انگلیسی زبان هستید و به دنبال تقویت یا تکمیل زبان خود می‌باشید، استفاده از دوره جامع آموزش فشرده مکالمه زبان انگلیسی به شما هم فرصت یادگیری، هم فرصت تسلط و هم فرصت آشنایی با عادات و رفتارهای زبانی یک کشور انگلیسی زبان را می‌دهد. 

جالب است بدانید که این پکیج با شنیدن و صحبت کردن شروع می‌شود؛ به عبارتی در ابتدا شنیداری شما تقویت می‌شود و سپس اسپیکینگ یا مکالمه شما با توجه به مهارت شنیداری که کسب کرده‌اید، آغاز و تقویت می‌شود. 

بگذارید با یک مثال ساده این موضوع را برای شما شفاف کنیم. کودکان 2 سال اول زندگی خود را تنها به گوش دادن و شنیدن مشغول هستند و از 2 سالگی به مرور شروع به صحبت و تکرار کلمات و جملات کوتاه می‌کنند. از آنجایی که آموزش فشرده مکالمه زبان انگلیسی نیز بر همین پایه و اساس است ابتدا شنیداری و سپس گفتار شما را تقویت می‌شود. 

نقاط ضعف آموزش فشرده مکالمه زبان انگلیسی

شاید کمی اغراق آمیز باشد اما بهترین پکیج آموزش زبان انگلیسی، پکیج آموزش فشرده مکالمه زبان انگلیسی است و تنها دارای یک نقطه ضعف است و آن هم چیزی نیست جز، فشرده بودن! فشرده بودن از آن جهت که شما باید یک برنامه منظم و روتین برای شرکت در این دوره جامع داشته باشید. معمولا افرادی که مسئولیت پذیر نیستند، کمی برایشان دشوار است که در این دوره شرکت کنند. با این حال اگر شما هم تمایل دارید در این دوره فشرده اما جامع و منظم، زبان انگلیسی را یک بار برای همیشه فرا گیرید، شرکت در این دوره را اولویت خود قرار دهید.

هر چند که استاد دوره یعنی احمدرضا ابراهیمی برای این مسئله نیز راه حلی پیشنهاد داده‌اند. در صورتی که امکان شرکت در دوره فشرده آموزش مکالمه زبان انگلیسی را ندارید به شما یک برنامه منظم روزانه را پیشنهاد خواهد داد که مطابق با آن پیش بروید. در واقع با این حساب، زمان انتخاب کلاس و شروع دوره با شما است و شما به صورت کامل حق انتخاب دارید. 

نقاط قوت آموزش فشرده مکالمه زبان انگلیسی

چنانچه شما نیز نسبت به مزایا و نقاط قوت پکیج آموزش مکالمه زبان انگلیسی کنجکاو هستید، بهتر است مطالعه ادامه مطلب را از دست ندهید. برخی از مهم‌ترین نقاط قوت دوره فشرده مکالمه زبان انگلیسی عبارت است از:

 • یادگیری زبان همچون زبان مادری
 • صحبت همچون نیتیوهای انگلیسی زبان 
 • مناسب برای همه سنین و سطوح زبان انگلیسی 
 • امکان استفاده از زبان انگلیسی در موقعیت‌های مختلف و حتی دشوار 
 • یادگیری گرامر زبان انگلیسی در بطن مکالمه 
 • آموزش زبان انگلیسی به صورت خصوصی 
 • استفاده از بهترین منابع برای آموزش دوره فشرده مکالمه زبان انگلیسی 
 • تمرین روزانه و مرتب 
 • بدون هیچ محدودیت زمانی و مکانی 
 • آپدیت دوره به صورت مادام العمر و البته رایگان 
 • دریافت یک سال پشتیبانی اختصاصی

آموزش فشرده مکالمه زبان انگلیسی به روش زبان مادری

اولین موردی که باید به آن اشاره شود این است که شما در دوره فشرده مکالمه زبان انگلیسی ابتدا بر زبان، کلمات، لهجه و تلفظ تسلط پیدا می‌کنید و سپس بر خواندن و نوشتن! می‌توان گفت این یکی دیگر از شباهت‌هایی است که این دوره با یادگیری زبان مادری شما دارد به خصوص در زمینه آموزش لهجه و تلفظ انگلیسی.  

بهترین روش آموزش زبان انگلیسی نیز قطعا همانند روش یادگیری زبان مادری با تکیه بر مهارت‌های شنیداری و گفتاری، آموزش و یادگیری زبان انگلیسی را با شنیدن و صحبت کردن آغاز می‌کند.

از آنجایی که ما زبان مادری را به صورت طبیعی و در یک محیط طبیعی به کمک اطرافیان خود فرا می‌گیریم (در واقع حق انتخاب داریم)، در آموزش فشرده مکالمه زبان انگلیسی نیز حق انتخاب برای شما وجود دارد و شما به گونه‌ای آموزش می‌بینید که در محیط‌های مختلف و در موقعیت‌های متفاوت قرار می‌گیرید؛ بنابراین خبری از الگوهای از پیش تعیین شده که در کتاب‌های آموزشی وجود داشت، نیست!

ما با کمک زبان مادری می‌توانیم با دیگران در محیط‌های مختلف به ارتباط بپردازیم. در واقع پکیج آموزش فشرده مکالمه زبان انگلیسی به شما این امکان را می‌دهد که حتی با مهاجرت یا مسافرت به دیگر کشورها امکان برقراری ارتباط با بومیان را داشته باشید؛ به عبارتی شما با قرار گرفتن در موقعیت‌های واقعی امکان برقراری ارتباط را پیدا خواهید کرد. 

آموزش فشرده مکالمه زبان انگلیسی با دوره جامع مکالمه انگلیسی

زمانی که آموزش فشرده مکالمه زبان انگلیسی با دوره جامع مکالمه انگلیسی ترکیب شود، بهترین اتفاق ممکن برای داوطلبانی که قصد دارند زبان خود را همچون زبان مادری فرا گیرند، رخ می‌دهد. این آموزش و پکیج همه جانبه با پشتیبانی بالا به شما در یادگیری متفاوت، اصولی و استاندارد کمک خواهد کرد. 

شما تنها با یک نگاه گذار به صفحه معرفی دوره جامع مکالمه انگلیسی متوجه ویژگی‌ها و اهمیت این دوره در مقایسه با دیگر دوره‌ها خواهید شد. 

شاید این سوال برای شما پیش آید که منابع آموزشی که برای دوره جامع در نظر گرفته می‌شود، چیست؟ در پاسخ به این سوال باید گفت که از فیلم‌ها و سریال‌های آموزشی که شما را در بطن آن کشور، فرهنگ و موقعیت‌های مختلف قرار می‌دهد، استفاده می‌شود. برای مثال سریال THIS IS US به دلیل این که یک درام خانوادگی را به نمایش گذاشته است به شما در یادگیری زبان و عادات رفتاری زبانی کمک خواهد کرد. آموزش مکالمه زبان انگلیسی در دوره جامع از همان اولین جلسه آغاز می‌شود. این آموزش جامع با استفاده از ترفندها و روش‌هایی گرامر زبان انگلیسی شما را نیز به صورت ناخودآگاه تقویت می‌کند. دیگر نگرانی از بابت تمرینات دستور زبان و چالش‌های دشوار آن نباشید. 

 

سخن نهایی 

داوطلبانی که قصد دارند زبان انگلیسی را به صورت فشرده با بهترین روش آموزش زبان انگلیسی در یک دوره یک ساله همچون زبان مادری خود با پشتیبانی بالا فرا گیرند، باید یک جلسه مشاوره رایگان را که توسط استاد این دوره، احمدرضا ابراهیمی صورت می‌گیرد را مدنظر خود قرار دهند.

شما می‌توانید برای مطالعه بیشتر یا کسب اطلاعات دقیق‌تر به صفحه معرفی دوره جامع مکالمه زبان انگلیسی مراجعه کنید. راه‌های ارتباطی که برای دریافت مشاوره وجود دارد، عبارت است از:

 • تماس با شماره تلفن 09333558002
 • کلیک بر روی گزینه دریافت مشاوره 

 صفحه معرفی دوره جامع مکالمه انگلیسی

سوالات متداول مقاله آموزش فشرده مکالمه زبان انگلیسی 

 

مدت زمان برگزاری دوره آموزش فشرده مکالمه زبان انگلیسی چقدر است؟

دوره آموزش فشرده مکالمه زبان انگلیسی به مدت 1 سال برگزار می‌شود. البته برای کسانی که زمان کافی برای تمرین داشته باشند می تواند چند ماهه نیز برگزار شود که شرایط خاص خود را دارد و در این زمینه حتما باید مشاوره بگیرید. 

 

مزایای پکیج آموزش فشرده مکالمه زبان انگلیسی چیست؟

 • یادگیری زبان همچون زبان مادری
 • صحبت همچون نیتیوهای انگلیسی زبان 
 • مناسب برای همه سنین و سطوح زبان انگلیسی 
 • امکان استفاده از زبان در موقعیت‌های مختلف و حتی دشوار 
 • یادگیری گرامر زبان انگلیسی در بطن مکالمه 
 • آموزش زبان انگلیسی به صورت خصوصی 
 • و …

 

چرا دوره آموزش فشرده مکالمه زبان انگلیسی بر پایه یادگیری زبان مادری است؟

چونکه یادگیری زبان انگلیسی همچون زبان مادری به صورت فشرده به شما زبان را یک بار برای همیشه و به صورت کامل آموزش می‌دهد. به گونه‌ای که مثل زبان مادری خود انگلیسی صحبت خواهید کرد.