همیاد آلمانی از دوره های تخصصی حوزه آموزش زبان آلمانی به صورت خصوصی است. این دوره که توانایی ارائه آموزش آنلاین زبان آلمانی را به تمامی فارسی زبانان جهان دارد با بهره گیری از سیستم آموزشی رامیت توانسته است شکلی متفاوت از آموزش خصوصی آلمانی را برای علاقه مندان ارائه دهد.
آلمانی را می توان پرکاربردترین زبان بعد از زبان انگلیسی دانست که امروزه در سیاست های بین المللی جایگاه ویژه ای را در میان سیاسیون کسب نموده است. آلمانی زبان اتحادیه اروپا و سایر سازمان های بین المللی است. در صورت علاقه مندی به یادگیری زبان آلمانی می توانید با ثبت نام در دوره های خصوصی آلمانی نگاهی متفاوت را در زمینه یادگیری آلمانی کسب نمایید.

IELTS7 Banner 01 8

همیاد آلمانی یک دوره ویژه است که دارای ویژگی های بخصوص در آموزش است. از جمله مزیت هایی که در این دوره زبان آموزان کسب می نمایند می توان به موارد زیر اشاره نمود:

آموزش خصوصی و آنلاین آلمانی
انتخاب زمان و ساعت دوره با زبان آموز

انتخاب استاد آلمانی با زبان آموز
انتخاب محتوای آموزشی با زبان آموز

دارای پشتیبانی آنلاین
انتخاب تعداد جلسات آموزشی با زبان آموز

تعداد جلسات به نیاز زبان آموز بر می گردد. در واقع بسیاری نیاز دارند تا این دوره را در ۱۰ جلسه به انجام برسانند وبسیاری نیز به تعداد جلسات کمتری برای این موضوع نیاز دارند. این دوره ۵ جلسه ای، ۱۰ جلسه ای، ۲۰ جلسه ای و… است و خود شما می توانید در انتخاب تعداد جلسات آن دخیل باشید.
علاوه بر این موضوع شما می توانید با انتخاب محتوای آموزشی زبان آلمانی را با کلیپ آموزشی و یا آموزش با آهنگ آلمانی بیاموزید. در واقع این انتخاب با خود شما عزیزان است و البته که پس از گذراندن ۵ جلسه اگر نیاز به تغییر استاد، زمان و یا محتوای آموزشی خود دیدید می توانید به این موضوع اقدام نموده و به تغییر روند آموزشی خود بپردازید.
آموزش خصوصی نیاز به تمرین روزانه مکالمه آلمانی دارد که برای این موضوع نیز کارشناسان آموزشی ما برای این منظور اپ را در راستای کار خود قرار داده اند. این اپ به صورت رایگان درخدمت زبان آموزان قرار می گیرد و آنها می توانند با دریافت آن از بازار و دسترسی به منابع آموزشی به تمرین مکالمه و چت آلمانی با سایر هم سطحان خود بپردازند.