آموزشگاه زبان ابراهیمی در سال ۱۳87 در اصفهان فعالیت خود را آغاز نموده و در زمینه آموزش زبان انگلیسی، آموزش زبان اسپانیایی، آموزش زبان فرانسه و سایر زبان ها فعالیت می نماید. این آموزشگاه علاوه بر آموزش زبان در زمینه برگزاری دوره های تربیت مدرس، دوره های مکالمه زبان و یا دوره های ویژه سفر و مهاجرت فعالیت دارد.
این آموزشگاه در آموزش کودکان در مدارس و مهدها نیز فعالیت بسزایی دارد و در این زمینه دوره هایی را تحت آموزش زبان انگلیسی صورت میدهد. نیاز کودکان در این سنین یادگیری زبان انگلیسی است و برای همین منظور مدارس تنها به آموزش این زبان می پردازند.

IELTS7 Banner 01 8

آزمون های بین المللی زبان های خارجه!

آزمون های بین المللی همیشه می توانند زمینه ساز اتفاقات مثبت کاری و تحصیلی برای هر فردی باشند. این آزمون ها سالانه برگزار و افرادی که علاقه مند به گرفتن این مدارک هستند همگی در طی این یکسال خود را آماده این چالش بزرگ می کنند. امروزه مراکز آموزش زبان برای این موضوع دوره هایی را طراحی نموده اند و در پی آماده سازی زبان آموزانشان آنها را با انواع سوالات آشنا می نمایند. در نهایت پس از گذراندن این دوره آزمون های شبیه سازی شده ای برگزار و زبان آموزان را با موقعیت های واقعی این آزمون روبرو می سازند.
در این میان آزمون کتبی و حضوری ای به عمل می رسد تا مهارت مکالمه هر یک از آنها نیز توسط اساتید متخصص در حوزه های آزمون بین المللی مورد سنجش و بررسی قرار بگیرد.
آزمون های رایج زبان انگلیسی در جهان شامل آزمون های IELTS, TOFEL, GRE, PTE, EPT, MSRT, MCHE و TOLIMO است. در ایران در حال حاضر از بین این آزمون ها، تنها ۵ آزمون بین المللی انگلیسی برگزار می شود که شرکت در این آزمون ها برای افرادی که علاقه مند به گرفتن مدارک پیشرفته و همینطور دکترای زبان در داخل ایران هستند نیز مناسب خواهد بود.
در این میان آموزشگاه ابراهیمی دوره های آزمون کمبریج، PTE، KEY و … است که می توان گفت که همه آزمون های بین المللی زبان های خارجه را تحت پوشش خود قرار می دهد.

 

در این میان می توان به دوره هایی که برای آموزش زبان ها نیز طراحی گردیده اند اشاره نمود که این دو دوره به دو شکل زیر  برگزار می گردد:

– دوره های ترمیک آموزش زبان های خارجه
دوره های ترمیک را می توان با عنوان دوره های بلندمدت زبان خارجه نیز معرفی نمود. این دوره ها اصولا ۲ ساله هستند و زبان آموز برای اینکه بتواند به سطحی قابل قبول در یادگیری زبان برسد، باید این دو سال را پشت سر هم طی نماید. قبولی در هر دوره در واقع حکم ورود به ترمی جدیدتر را برای زبان آموزان دارد.
این دوره ها اصولا متشکل از ۱۰ نفر زبان آموز هستند و سعی می شود که با یک روش تمامی زبان آموزان را آموش دهند. دوره های ترمیک با پرداختن به تمامی مهارت های اصلی در زبان انگلیسی و یا سایر زبان ها، با توجه به تلاش و جدیتی که زبان آموزان به خرج می دهند، همه مهارت ها را در کنار هم تقویت می نمایند.

– دوره های فشرده آموزش زبان های خارجه
این دوره ها اصولا ۳ ماهه یا ۶ ماهه هستند و در این زمان همه مهارت ها در کنار هم رشد می کنند. روش آموزشی در این روش برگرفته از کتاب هایی است که در یادگیری موثر واقع شده اند و زبان آموزان می توانند در طی این مدت به نتیجه دلخواه خود دست یابند. دوره های فشرده شامل آموزش مهارت مکالمه نیز هستنند که تحت عنوان دوره آموزش مکالمه نیز طراحی می گردد و این مهارت را با روش های مختلف تقویت می نمایند.

در موسسه زبان ما نیز دوره ها تحت عنوان دوره های راکت و همیاد زبان های خارجه برگزار می گردند و هر یک با پرداختن به هدفی خاص زبان را برای سایرین جذاب و سرگرم کننده می کنند. دوره راکت را به عنوان آموزش زبان در ۵۰ روز نیز معرفی و با آموزش آنلاین زبان سعی بر این دارند تا بتوانند علاقه مندان فارسی زبان بیشتری را به آرزوی خود برسانند.
این دوره با ادغام دوره خصوصی و گروهی هر دو روش را بکار و در نتیجه کمک می کند تا زبان آموزان بتوانند علاوه بر بخش خصوصی زبان را به صورت گروهی نیز فرا گرفته و با این روش در ۵۰ روز مکالمه خود را نیز تقویت نمایند. این دوره را راهبران راکت مدیریت و در نتیجه با تمرکز بر مهارت یادگیری از بخشی مجزا در آموزش زبان رو نمایی می کنند.
دوره های همیاد اما یک دوره کاملا خصوصی است که به زبان آموزان این اجازه را می دهد تا با انتخاب محتوای آموزشی خود زبان را با توجه به سبک یادگیری شان فرا بگیرند. دوره های خصوصی در زمان و روز مشخص شده ای توسط زبان آموزان برگزار و در نتیجه به آنها این اجازه را می دهد تا پس از گذر ۵ جلسه در صورت نارضایتی به تغییر راهبر، زمان کلاس و یا محتوای آموزشی خود بپردازند.
تمامی دوره ها به شکل آنلاین و با روش سیستم آموزشی رامیت برگزار می گردند و شما می توانید برای شرکت در این دوره ها و یا آشنایی بهتر با شرایط ثبت نامی، با کارشناسان مشاور ما ارتباط حاصل نموده و در نتیجه مشاوره های لازم را کسب نمایید. ارتباط با کارشناسان ما را می توانید از طریق اینستاگرام نیز به انجام برسانید.