IELTS7 Banner 01 8

دوره های آموزش زبان انگلیسی

دوره های ما به صورت آنلاین برگزار و در نتیجه با ثبت نام از طریق سایت و یا … موارد دیگر شما می توانید در دوره های کاربردی آن ثبت نام به عمل آورید. این دوره ها شامل موارد زیر هستند:

– دوره های ترمیک زبان
این دوره از جمله دوره های بلندمدت در آموزش زبان هستند که زبان های مختلف را در برنامه آموزشی خود قرار داده است. دوره های ترمیک اصولا به عنوان دوره هایی یک ماهه و نیمه برگزار می گردند و کل دوره تا مرحله پیشرفته را می توان در یک سال و نیم تا ۲ سال به انجام رساند.
دوره های ترمیک در آموزشگاه های مختلف به شکلی متفاوت و با متد آموزشی مختص به خود برگزار می گردد که این در جای خود می تواند نکته حائز اهمیتی باشد و به عنوان یک امضا شخصی برای هر موسسه زبان شناخته شود.

– دوره های فشرده و فوق فشرده زبان
دوره های فوق فشرده اصولا در تمامی مراکز آموزشی به صورت دوره های ۳ ماهه یا ۶ ماهه برگزار می گردند که همگی در زمان مشخص شده تمامی مهارت های اصلی در آموزش زبان را آموزش می دهند. دوره های فوق فشرده به دلیل حساسیت خود نیاز به افکار و روشی برنامه ریزی شده دارد و اگرچه زبان آموزان در موفقیت خود دخیل هستند اما موسسات آموزشی نیز باید به شکلی فکر شده به این موضوع بپردازند.

 

 

در آموزشگاه زبان ما اما این دوره ها همگی در دو شکل خصوصی و فوق فشرده برگزار می گردند که دوره های خصوصی تحت عنوان دوره های همیاد زبان و دوره های فوق فشرده تحت عنوان آموزش زبان در ۵۰ روز معرفی گردیده اند. هر دوره برای رفع نیازی خاص تهیه دیده شده است که از ویژه ترین آنها دوره راکت یا آموزش زبان در ۵۰ روز است. این دوره شامل ویژگی های خاص زیر می باشد:

– آموزش زبان در ۵۰ روز به جای ۲ سال
– آموزش به صورت کاملا غیرحضوری
– بهره از راهبران راکت
– پشتیبانی ۲۴ ساعته
– دارای ۶۰ جلسه خصوصی آنلاین زبان
– دارای ۳۰ جلسه عمومی آنلاین زبان

دوره راکت با روش سیستم آموزشی رامیت برای زبان آموزان طراحی گردیده است و تمامی دوره به روش آنلاین برگزار می گردد. دوره به صورت تمام وقت زیر نظر احمدرضا ابراهیمی به انجام می رسد و مزیت این دوره را شاید بتوان در این مورد دانست که انتخاب زمان و روز کلاس ها با زبان آموزان است و این خود آنها هستند که در این مسیر دخیل هستند.

دوره های همیاد اما یک دوره کاملا خصوصی و آنلاین است که برای افرادی که تمایل به بحث گروهی ندارند می تواند مثمر ثمر باشد. این دوره با ویژگی های مثبت خود توانسته بخش مهمی را در آموزش خصوصی زبان های خارجه ایجاد نماید. این دوره دارای ویژگی های زیر می باشد:

– کاملا خصوصی
– انتخاب زمان و روز کلاس با زبان آموز
– انتخاب محتوای آموزشی با زبان آموز
– انتخاب تعداد جلسات با زبان آموز
– امکان تغییر در زمان، محتوا و یا تعداد جلسات
– دارای پشتیبانی آنلاین
– دارای اساتید متخصص

اگر علاقه مند به شرکت در این دوره ها هستید، می توانید با ثبت مشخصات خود در بخش زیر و ارتباط با مشاوران ما، اطلاعات کافی و لازمه را کسب نموده و در صورت تمایل به صورت کاملا آنلاین اقدام به ثبت نام، تعیین سطح، آموزش و همچنین آزمون پایان ترم نمایید. همکاران ما به صورت تمام وقت آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان هستند.