آموزشگاه آنلاین زبان ابراهیمی در سال ۱۳87 با مجوز رسمی از وزارت آموزش و پرورش تاسیس و با شعار We innovate کار خود را با هدفمندی ای تمام عیار آغاز نمود. این آموزشگاه با پرداختن به آموزش زبان برای تمامی رده های  سنی این موقعیت را ایجاد نمود تا علاقه مندان فارغ از هر سنی به یادگیری و تقویت مهارت های خود بپردازند.
آموزشگاه زبان ابراهیمی واقع در شهر اصفهان است و موسسان آن همگی از اساتید کاربلد در حوزه زبانی هستند. تعیین سطح در این آموزشگاه به صورت آنلاین نیز انجام می شود و شما می توانید با ایجاد موقعیتی کاملا برنامه ریزی به هر طریقی که می خواهید آموزش را از سر بگیرید.

IELTS7 Banner 01 8

دوره های آموزش زبان انگلیسی

دوره های ما در دو شکل ترمیک و کلاس های بحث آزاد برگزار می گردند که هر یک بنا به خواسته و نیاز علاقه مندان تهیه دیده شده است. دوره های ترمیک یا بلندمدت از دوره هایی قدیمی است که شکلی سنتی را در آموزش ارائه می  دهند. این دوره ها در یک بازه زمانی ۲ ساله به اتمام می رسند اما برای شروع کلاس ها نیاز به تعیین سطح خواهید داشت تا یک بررسی کلی را از روند یادگیری شما و دانسته هایتان را داشته باشند.
در دوره های ترمیک هر ترم دارای ۱۵ تا ۱۸ جلسه است که زبان آموزان دو روز یا سه روز در هفته در کلاس های حضوری حضور می یابند و به یادگیری در کنار هم می پردازند.
دوره های بحث آزاد اما با هدف تقویت مهارت مکالمه و قدرت بیان طراحی شده است و به زبان آموزان این اجازه را می دهد که از طریق مکالمه و گفتمان با انواع کلمات، جملات کاربردی و… آشنا شده و در عین حال به گفتگوی روزانه تلفظ و زبان بدن را به درستی ارائه دهند.

 

 

آموزش زبان اما همیشه در کلاس های حضوری نمی تواند اثربخش واقع شود و نیاز است برای دستیابی سایرین به علاقه مندی های خود با شیوه ها و آموزش آنلاین زبان مسیری همگانی را فراهم نمایند. در این شکل آموزش شما می توانید در هر شهر یا روستایی که قرار دارید، با هر شرایط و موقعیتی زبان را با بهترین شیوه و با روش سیستم آموزشی رامیت فرا بگیرید.
این دوره ها در دو شکل راکت و همیاد زبان های خارجه تهیه و هر دوی آنها با اهداف خاصی به دنبال دسترسی همه فارسی زبانان به امکانات آموزشی زبان هستند. دوره راکت یک دوره ۵۰ روزه آموزش زبان است که به شکلی کاربردی و در کمترین زمان، زبان را به زبان آموزان آموزش می دهد. این دوره دارای ۶۰ جلسه کلاس های آنلاین خصوصی و ۳۰ جلسه کلاس های آنلاین گروهی است که در واقع با ایجاد بستری مناسب به زبان آموزان این امکان را می دهد که با گروه های دایر شده زبان را در کنار سایر زبان آموزان فرا بگیرند.
دوره های راکت دارای پشتیبانی تمام وقت و شبانه روزی هستند و زبان آموزان این امکان را دارند تا در هر ساعت که دچار سوال شدند، از حمایت پشتیبانان خود بهره مند شوند. دوره های راکت را می توان یکی از منحصر به فرد ترین دوره ها دانست که در صرفه جویی زمان و هزینه می تواند مثمر ثمر بوده و شما را در طی یکسال به چند زبان زنده دنیا مسلط نماید.
دوره های همیاد اما از دوره های خصوصی آموزش زبان هستند که به زبان آموزان این امکان را می دهد که با انتخاب محتوای آموزشی و زمان و روز کلاس های خود، مسیر یادگیری شان را به دست بگیرند. در واقع شما می توانید با انتخاب تعداد جلساتی که لازم دارید خودتان را برای یک چالش آماده سازید و پس از ۵ جلسه در صورت نیاز به تعداد جلسات بیشتر و یا تغییر محتوای آموزشی یا زمان کلاس ها، به تغییر روند آموزشی بپردازند.
در صورت تمایل به ثبت نام یا مشاوره رایگان ما را از طریق اینستاگرام بهین دانش دنبال کنید و یا از طریق شماره باکس زیر امکان دریافت مشاوره را ثبت و منتظر تماس کارشناسان ما باشید. ما در این مسیر از صفر تا صد مسیر را در کنار شما خواهمی بود.