آموزشگاه زبان بهین دانش این امکان را برای زبان آموزان فراهم نموده است تا بتوانند با دانلود یک سری از منابع دسترسی آسان تری داشته باشند. در حقیقت این آموزشگاه با تعیین سطح آنلاین انگلیسی برای کاربران موقعیتی را فراهم نموده تا بتوانند به سطح خود اشراف پیدا کرده و در دوره ای که متناسب با شرایطشان هست ثبت نام به عمل آورند.

IELTS7 Banner 01 8

هر آموزشگاه بنا به تجربه ای که در طی سالهای کاری خود کسب نموده است، اقدام به برگزاری دوره های زبانی می نماید و سعی می کند در این روند آزمون و خطاهایی را نیز انجام دهد. این موضوع از برنامه های آموزشگاه زبان بهین دانش مستثنی نبوده و در واقع باعث شده اند تا موسسین و اساتید این مجموعه اقدام به دوره های زیر نمایند:

۱- دوره های ترمیک
طول دوره های ترمیک را می توان به ۲ سال تخمین زد. این دوره ها که به دوره های بلندمدت معروف هستند در بسیاری از موقع نگاه بسیاری از دانش آموزان را به خود جلب می نمایند. البته که این دوره را نمیتوان اختصاص به یک سن داد و باید گفت که همه دوره های ترمیک زبان در سه رده سنی کودکان، نوجوانان و بزرگسالان ارائه و همه سطوح زبانی از جمله سطح مقدماتی آموزش زبان، سطح متوسطه آموزش زبان و سطح پیشرفته آموزش را در بر می گیرند.
دوره های ترمیک با ترمی نهایت ۱۸ جلسه ای به اتمام و شرکت حضور در ترم های بالاتر کسب نمره قبولی در آزمون مرتبط و مستندی بر کسب مهارت است. هر جلسه در این ۱۸ جلسه ۱ ساعت و نیمه بوده و همین امر شاید نیاز زبان آموزان به پاتنر را بیشتر نمایان می نماید.
برای ورود در دوره های ترمیک شما نیاز به تعیین سطح حضوری و به دو شکل کتبی و شفاهی دارید که سوالات تعیین سطح اصولا بر مبنای خط و مشی هر آموزشگاه شکل می گیرد.

۲- دوره های فوق فشرده
بسیاری دوره های فوق فشرده و فشرده را در هم ادغام و در نتیجه با آموزش های لازم رسیدن به توانایی های مهم در یادگیری زبان را امکان پذیر می نمایند.دوره های فشرده اصولا ۳ ماهه تا ۶ ماهه هستند و شرکت در هر یک به نیاز و اولویت های هر فرد بستگی دارد.

 

 

شکل حضوری به تنهایی نمی تواند تکمیل کننده مسیر یادگیری باشد و صرفا نشستن در کلاس درس و گذراندن یک ساعت و نیم زمان در هر جلسه کافی نیست. به همین جهت ما اقدام به دوره های آنلاین زبان نموده ایم تا با عادلانه سازی و دسترسی همگان از شرق تا غرب از جنوب تا شمال علاقه مندان را تحت پوشش خودمان قرار دهیم.
این دوره ها همگی برگرفته از سیستم آموزشی رامیت هستند همه دوره ها از سطح مبتدی تا پیشرفته دارای پشتیبانی آنلاین است. پس باید گفت که نیازی نیست که نگران این موضوع باشید و تنها کافی یا آشنایی کامل و جدیتی که به خرج می دهید زبان را آنگونه که درست است فرا بگیرید. از جمله دوره های مهم می توان به دوره های همیاد و راکت نام برد که هر یک با خیالی آسوده در حال جذب زبان آموزان هستند. از ویژگی های دوره راکت زبان می توان به موراد زیر شاره نمود.

– ۶۰ جلسه خصوصی
– ۳۰ جلسه گروهی و گفتمانی
– انتخاب زمان و روز کلاس ها با زبان آموزان
– دارای پشتیبانی آنلاین و ۲۴ ساعته
– بهره گیری از راهبران راکت

دوره راکت را نمی توان به یک دوره معمولی تشبیه نمود بلکه باید فراموش نکرد که این دوره علاوه بر آموزش زبان، بر مهارت های یادگیری و سبک یادگیری زبان آموزان نیز تمرکز داشته و در نهایت به تقویت اعتمادبنفس و خودباوری شما عزیزان خواهد پرداخت.
دوره های همیاد اما از جمله دوره های خصوصی هستند که با راهبری اساتید راکت و پشتیبانی آنلاین به خوبی می توانند در مدت زمان مورد نیاز زبان آموزان را مسلط به زبان کشور هدف نمایند. از ویژگی های آن می توان به نکات زیر اشاره نمود:

– انتخاب محتوا و روش آموزشی با زبان آموز
– انتخاب تعداد جلسات با زبان آموز
– انتخاب روز و ساعت کلاس ها با زبان آموز
– به صورت کاملا غیر حضوری
– نیاز به تعیین سطح ندارد
– دوره به صورت کاملا خصوصی برگزار می شود

در صورت تمایل بخش زیر را کامل و از این طریق ارتباط با پشتیبانان ما را حاصل نمایید. پشتیبانان سایت و اینستاگرام ما به صورت تمام وقت در کنار شما عزیزان هستند.