راکت به نوعی توانایی های انسان را به او یادآوری کرده، استفاده از آن ها را آموزش می دهد و به شما نشان می دهد که قادر به انجام هر کاری هستید البته اگر خودتان خواهان تغییر و پیشرفت باشید و در راستای آن تلاش کنید.
در ادامه دلایل بالا بودن اعتماد به نفس در زبان آموزان راکت را به صورت جزئی تر بررسی می کنیم.
مورد اول:
 دوره های راکت که زیر نظر استاد احمدرضا ابراهیمی برگزار می شود، دوره های آموزش زبان در ۵۰ روز، شامل ۵۰ جلسه ی خصوصی، پشتیبانی آنلاین ۲۴ ساعته و برنامه ریزی شخصی است که این تعامل ۲۴ ساعته زبان آموزان با اساتید، تاثیر چشم گیری در روند پیشرفت آن ها دارد. نکته ای که وجود دارد این است که در ابتدای راه، خود زبان آموز و حتی اطرافیانش، یادگیری زبان در ۵۰ روز را یک مسئله ی غیر ممکن می دانند. اما زمانی که به این مهم دست می یابند و به خود و اطرافیانشان ثابت می کنند که این کار را به بهترین شکل توانستند انجام دهند، اعتماد به نفسشان افزایش می یابد و خود را برای چالش های بیشتر آماده می کنند.

IELTS7 Banner 01 8

مورد دوم: فعالیت هایی که در این دوره به زبان آموزان داده می شود، آن ها را با چالش های زیادی روبرو می کند و زمانی که آن ها با موفقیت چالش ها را پشت سر می گذارند، به توانایی های خود پی برده و احساس قدرت می کنند. زبان آموزان در این دوره زمانی که می بینند یک زبان جدید را در ۲ ماه توانسته اند با تلاش و پشتکار، به خوبی یاد بگیرند و در رسیدن به اهدافشان گام هایی بلند بردارند، احساس رضایت از خودشان در آن ها افزایش می یابد و تاثیر این احساس رضایت و اعتماد به نفس، حتی در زندگی و نحوه ی برخود با چالش ها و مشکلات هم خودش را نشان می دهد.

 

مورد سوم: این فعالیت ها به گونه ای طراحی شده اند که قواعد و دستور زبان را در ذهن زبان آموزان به صورت ناخودآگاه در می آورند و زمانی می رسد که آن ها از قواعد بسیار پیچیده ی زبان در مکالمات خود استفاده می کنند، بدون آنکه نیازی به تجزیه و تحلیل گرامر آن زبان داشته باشند. این در حالی است که زبان آموزان دوره هایی مثل دوره های ترمیک، بعد از سال ها سر و کله زدن با گرامر و دستور زبان ها، به سختی می توانند از جملات با ساختار های پیچیده زبانی استفاده کنند و احساس رضایت دورنی درباره ی دانش زبانی خود ندارد. زبان آموزان راکت به واسطه ی رضایتی که از مهارت صحبت کردن خود دارند از اعتماد به نفس بالایی بهره مند هستند.
مورد چهارم: از دیگر دلایل وجود اعتماد به نفس بالا در زبان آموزان این دوره می توانیم به این مورد اشاره کنیم که به خاطر سبک متفاوتی که این دوره نسبت به دوره های ترمیک دارد، آن ها از روز اول شروع به حرف زدن و برقرار کردن ارتباط می کنند و از آن ها خواسته می شود درباره موضوعات مختلف به بحث و گفتگو بپردازند که این موضوع در دوره های ترمیک اصلا دیده نمی شود. در دوره های ترمیک بچه ها بعد از پشت سر گذاشتن چندین ترم، تازه شروع به جمله سازی و صحبت کردن می کنند.

 

 

چکیده ای از دلایل داشتن اعتماد به نفس بالا که در قسمت های فوق به آن اشاره شد:
۱) انجام کاری که از نظر جمعیت کثیری غیر ممکن بود.
۲) احساس قدرت بعد از پشت سر گذاشتن چالش ها.
۳) احساس رضایت از مهارت صحبت کردن.
۴) صبحت کردن از روز اول کلاس.

 

بسیاری از کسانی که در این دوره ها شرکت کرده اند، علاقه مند به یادگیری زبان های سوم وحتی چهارم شدند و هدف آکادمی زبان بهین دانش از برگزاری چنین دوره هایی، افزایش تعداد افراد چند زبانه در ایران عزیزمان است و اثبات می کند که یادگیری یک زبان جدید بسیار آسان تر از چیزی هست که مردم تا به حال فکرش را می کردند و در ذهن خود از آن یک قول ساخته بودند.
و هدف دوم نیز کمک به شما عزیزان برای رسیدن هرچه سریع تر به اهدافتان است. این دوره باعث می شود شما ره چند ساله را در ۲ ماه طی کنید. اگر شما هم می خواهید به یک زبان، در مدت زمان کم، تسلط کافی داشته باشید و از دانش زبانی خود احساس رضایت کنید و هرچه سریع تر به اهداف خود برسید، نام و شماره خود را در قسمت مربوط به ثبتنام وارد کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند و اطلاعات جامعی در اختیار شما قرار دهند. شما می توانید با ثبت شماره ی خود، از مشاوره رایگان نیز بهره مند شوید و با دیدی باز برای ثبتنام در دوره های راکت اقدام نمایید.