یادگیری زبان انگلیسی به صورت کاملا خصوصی به همراه برنامه ریزی فردی قطعا تفاوت هایی نسبت به آموزش به روش های عمومی و قدیمی دارد. وقتی صحبت از کلاس و دوره های خصوصی و فردی به میان می آید معمولا افراد تصور می کنند باید هزینه های بسیار بالایی را متحمل شوند، در حالی که دوره های خصوصی همیاد و راکت احمدرضا ابراهیمی شهریه های معقول به نسبت کیفیت خود دارند. از طرفی مشغله های مختلفی که با آن ها دست و پنجه نرم می کنیم اغلب باعث می شوند زمان کافی برای شرکت در کلاس های زبان را نداشته باشیم و از علایق و آرزوهایمان دست بکشیم.

IELTS7 Banner 01 8

موسسه احمدرضا ابراهیمی با پکیج های خصوصی همیاد و راکت خود درصدد رساندن شما به آرزوهایی ست که مدت هاست فقط آرزو مانده اند یا حتی برای برخی به رویا تبدیل شده اند. دوره های آنلاین موسسه احمدرضا ابراهیمی به شما حق انتخاب داده و شما می توانید با انتخاب استاد، محتوای آموزشی دوره ، زمان کلاس و طول مدت دوره، برای یادگیری زبان خود تصمیم بگیرید. شرکت در دوره های همیاد یا راکت احمدرضا ابراهیمی به شما این امکان را می دهد که در کمترین زمان و با به حداقل رساندن هزینه، زبان یاد بگیرید، از یادگیری خود لذت ببرید و حتی بتوانید آن را به کار بگیرید.
اگر می خواهید از مقرون به صرفه بودن پکیج های آموزش زبان انگلیسی راکت و همیاد اطمینان حاصل کنید با یک حساب سرانگشتی ساده می توانید به طور میانگین ۱۰۰۰ ساعت آموزش عمومی را با ۱۰۰ ساعت خصوصی قیاس کنید، به راحتی متوجه خواهید شد که دوره های راکت و همیاد زبان انگلیسی زمان و هزینه های شما را حدود سه الی پنج برابر کم تر می کند.
به کارگیری سیستم آموزشی منحصر به فرد این دوره و آموزش تکنیک های یادگیری، شما را نه تنها در یادگیری زبان انگلیسی، بلکه یادگیری سایر زبان ها نیز راهنمایی می کند.