همیاد یکی از برونداد های سیستم آموزشی رامیت است که برای آموزش زبان فرانسه با تکنیک های نوین آموزشی برنامه ریزی خاصی در نظر گرفته است. موسسه زبان احمدرضا ابراهیمی همیاد زبان فرانسوی را در سه دوره متفاوت ۵ جلسه ای، ۱۰ جلسه ای و ۲۰ جلسه ای، متناسب با برنامه ریزی فردی، هدف و سطح زبانی فعلی زبان آموز، زبان فرانسوی را به طور خصوصی و آنلاین به علاقه مندان ارائه می دهد. در هنگام ثبت نام جلسه مشاوره ای برای شخص متقاضی تنظیم شده و با بررسی این پارامتر ها یکی از دوره های فوق به ایشان پیشنهاد می شود.

IELTS7 Banner 01 8

دوره همیاد برای کاربران خود شعار زمان و مکان در دست شما را تدوین کرده و به آن جامه عمل پوشانده است. زبان آموزا همیاد می توانند از هر نقطه از جهان در کلاس ها شرکت کرده و از امکانات آموزشی به طور کامل بهره مند شوند. از جانب دیگر انتخاب ساعت، و تاریخ برگذاری کلاس متناسب با برنامه ریزی شخصی متقاضی نیز امکان پذیر است.
زبان فرانسوی یکی از دشوار ترین دستور زبان ها را داراست. بنابراین قرار دادن نقطه تمرکز بر دستور زبان علاوه بر اتلاف وقت و انرژی ما را از هدفی که برای آموزش زبان فرانسوی درنظر داریم دور می کند. اما صنعت به کار رفته در سیستم آموزشی رامیت بدون هیچ دغدغه ای شما را تنها در مسیر رسیدن به اهدافتان قرار می دهد. علاوه بر این با فراهم آوردن امکانات آموزشی ویژه ای چون: کلیپ های آموزشی، پارنتر نیتیو لایک، و پشتیبانی آنلاین خارج از ساعات رسمی کلاس، بستر را برای تقویت مهارت مکالمه فراهم آورده و با نهادینه کردن مکالمه صحیح در زبان آموز میزان اعتماد به نفس در یادگیری را به شکلی اعجاب آور افزایش می دهد.

 

دیگر امکانات آموزشی این دوره ها شامل:

 

اپلیکیشن اختصاصی جهت ارائه محتوای آموزشی
اپلیکیشن اختصاصی بررسی روند فعالیت و رشد زبان آموز

برنامه ریزی فردی
ارائه تکنیک های صحیح یادگیری

پشتیبانی آنلاین
پشتیبانی آموزشی و فنی

 

ارائه این خدمات در زبان آموز عاداتی به وجود می آود که به اصطلاح فوت کوزه گری یادگیری زبان را به خوبی می آموزد. بنابراین حتی ممکن است شرکت در یک دوره ۵ جلسه ای برای رسیدن به هدف کفایت کرده و نیاز به سال ها رفت و آمد به کلاس زبان و اتلاف انبوه انرژی، زمان و هزینه را به طور کامل بر طرف کند.