آموزشگاه زبان بهین دانش ، آکادمی تخصصی زبان برای کودکان و نوجوانان می باشد. والدینی که از سنین پایین به فکر آموزش زبان دوم فرزندانشان هستند علاوه بر اینکه آینده ای روشن همراه با موفقیت را برای بچه هایشان برنامه ریزی میکنند ، حتما می دانند که آموزش زبان در این سنین به کودکان بسیار موثر واقع می شود چرا که بچه ها به فکر حجم مطالب نیستند و ذهنش برای آموزش آماده تر است پس عمیقا هر آنچه بهشان آموزش داده می شود را درک می کنند در ادامه در مورد دوره های آموزشگاه زبان بهین دانش توضیح خواهیم داد.

IELTS7 Banner 01 8

این آموزشگاه به کودکانتان از سنین ۳ تا ۷ سال و ۷ تا ۱۱ سال زبان های انگلیسی ، فرانسه ، آلمانی ، ترکی استانبولی و … را آموزش می دهد و با استفاده از روش ها غیر مستقیم آموزشی مثل تماشای کارتون ، اتاق بازی و سرگرمی ، خواندن شعر ، قصه خوانی ، موسیقی ، کشیدن نقاشی ، کاردستی درست کردن ، ورزش ، عروسک گردانی و نمایش ، آموزش پرچم ، کارگاه شن بازی و سفال ، فرهنگ شهرنشینی و ترافیک و … در فضایی کودکانه، زیبا و جذاب به آموزش زبان می پردازد.

 

آموزشگاه زبان بهین دانش خدماتی مثل کلاس های تخصصی و کلاس های فوق تخصصی ، خانه بازی و پیش دبستانی ، کارگاه مادر و کودک ، برگزاری جشن و رویداد ها ، کارگاه روانشناسی کودک و کلاس های فوق برنامه دارد به علاوه به آموزش زبان آنلاین نیز می پردازد.
موسسه ی احمدرضا ابراهیمی با هدف ارائه بهترین کیفیت، سیستم آموزشی رامیت را برای برگزاری دوره های مختلف زبان های زنده دنیا مانند انگلیسی ، فرانسه ، آلمانی ، ترکی استانبولی ، عربی ، چینی و …. برنامه ریزی و ابداع کرده است تا زبان آموزان به بهترین شکل ممکن به آموزش زبان بپردازند ، در این موسسه دوره های آموزش آنلاین زبان های مختلف خارجه تحت عنوان دوره های راکت به صورت آنلاین برگزار می شود، شما می توانید پس از شرکت در آزمون تعیین سطح رایگان در این دوره های آموزش آنلاین یا دوره های تدریس خصوصی آنلاین شرکت کنید.

 

همچنین در این آموزشگاه آموزش آنلاین زبان در ۵۰ روز با عنوان دوره های همیاد برگزار می شود که علاوه بر مزیت های تشکیل کلاس غیر حضوری از ویژگی خاص دیگری که آن فراگیری آموزش زبان در کمتر از دو ماه است بهره مند می شوید، این ویژگی خاص برای یادگیری سریع یک زبان خیلی مورد توجه کسانی که وقت کافی ندارند و مجبور به یادگیری سریع زبان خاصی برای کار ، تحصیل یا زندگی هستند ، قرار گرفته است.
موسسه ی احمدرضا ابراهیمی
 ، آموزش زبان آنلاین را در راستای هدف آموزشی خود قرار داده تا زبان آموزان بدون محدودیت مکانی و زمانی در هر جایی بتوانند زبان بیاموزند ، همچنین زبان آموزان می توانند ساعت و روز برگزاری کلاسشان را خودشان انتخاب کنند.