آموزشگاه زبان بهین دانش بیش از یک دهه فعالیت در زمیته ی آموزش شش زبان زنده زنیا مانند انگلیسی ، فرانسوی ، آلمانی ، روسی ، اسپانیایی ، ایتالیایی دارد ؛ این موسسه از ابتدای کار هم با شش زبان نامبرده شده، شروع به تدریس زبان آموزان کرد و به بهترین شکل توانسته است از عهده ی مدیریت روش های آموزشی و به روز نگه داشتن آن برآید.

دوره های آموزشگاه
دوره های زبان ایتالیایی ، زبان انگلیسی و زبان آلمانی : از ابتدایی ترین دوره ها تا حرفه ای ترین دوره ها به علاوه دوره های مهارت افزایی در دوره های زبان ایتالیایی برگزار می شوند همچنین دوره های تربیت مدرس زبان ایتالیایی. دوره های زبان فرانسه : برای این زبان ، دوره هایی مثل دوره های فوق فشرده سه روز در هفته ، دوره های یک روزآخر هفته و دوره های فشره دو روز در هفته.

IELTS7 Banner 01 8

دوره های زبان اسپانیایی :
دوره های یک روزآخر هفته و دوره های فشره دو روز در هفته

آزمون های زبان انگلیسی
آزمون آیلتس آزمون تافل آزمون آی مث آزمون های زبان فرانسه آزمون دلف آزمون TEF آزمون TCF آزمون های زبان اسپانیایی آزمون DELE آزمون SELECTIVIDAD آزمون ایتالیایی آزمون چیلز آزمون چلی آلفا تست

 

آموزشگاه زبان بهین دانش دوره های آموزشی خود را در قالب آموزش آنلاین هم ارائه می دهد.
خالی از لطف نیست شما را با موسسه ی احمدرضا ابراهیمی در اصفهان با هدف ارائه بهترین کیفیت، سیستم آموزشی رامیت را برای برگزاری دوره های مختلف زبان های زنده دنیا مانند انگلیسی ، فرانسه ، آلمانی ، ترکی استانبولی ، عربی ، چینی و …. برنامه ریزی و ابداع کرده است تا زبان آموزان به بهترین شکل ممکن به آموزش زبان بپردازند ، در این موسسه دوره های آموزش آنلاین زبان های مختلف خارجه تحت عنوان دوره های راکت به صورت آنلاین برگزار می شود، شما می توانید پس از شرکت در آزمون تعیین سطح رایگان در این دوره های آموزش آنلاین یا دوره های تدریس خصوصی آنلاین شرکت کنید.

 

همچنین در این آموزشگاه آموزش آنلاین زبان در ۵۰ روز با عنوان دوره های همیاد برگزار می شود که علاوه بر مزیت های تشکیل کلاس غیر حضوری از ویژگی خاص دیگری که آن فراگیری آموزش زبان در کمتر از دو ماه است بهره مند می شوید، این ویژگی خاص برای یادگیری سریع یک زبان خیلی مورد توجه کسانی که وقت کافی ندارند و مجبور به یادگیری سریع زبان خاصی برای کار ، تحصیل یا زندگی هستند ، قرار گرفته است.
موسسه ی احمدرضا ابراهیمی ، آموزش زبان آنلاین را در راستای هدف آموزشی خود قرار داده تا زبان آموزان بدون محدودیت مکانی و زمانی در هر جایی بتوانند زبان بیاموزند ، همچنین زبان آموزان می توانند ساعت و روز برگزاری کلاسشان را خودشان انتخاب کنند.