پردیسان از جمله موسسات آموزش زبان استان تهران است که با چهار دپارتمان تخصصی زبان های انگلیسی، آلمانی، فرانسوی و ترکی استانبولی و یک دپارتمان تخصصی ویژه برگذاری دوره های ویژه آماده سازی برای آزمون های بین المللی به ارائه خدمات به متقاضیان خود می پردازد. دوره های زبان انگلیسی علاوه بر سطح با توجه به رده سنی نیز طبقه بندی می شود. آموزشگاه زبان پردیسان با وجود هیئت مدیره ای متشکل از اعضای داخلی و خارجی از سال هزار و سیصد و هشتاد و چهار آغاز به کار نموده و تا کنون هر روز رو به توسعه و پیشرفت در حرکت بوده است.

موسسه پردیسان با توجه به سابقه حرفه ای خود دوره های آموزشی متفاوتی برای زبان های نام برده شده به شکل فشرده و ترمیک کالمه زبان انگلیسی ، مکالمه فرانسه ، مکالمه آلمانی ، مکالمه ترکی استانبولی به صورت حضوری، گروهی و شخصی، نیمه خصوصی، کورس های ویژه دانشجویان دانشگاه ها، اساتید دانشگاه ها و مراکز علمی کشور، کارمندان ادارات و شرکت ها، نهادها، مدارس و مهدکودک ها در قالب دوره های فشرده و نیمه فشرده، عادی برگزار می شود.
خدمات نام برده شده در مناطق مختلف تهران از جمله:
شعبه پونک              شعبه شهرک غرب
شعبه ولیعصر            شعبه ولیعصر
شعبه ولنجک            شعبه ولنجک
شعبه تهرانپارس        شعبه تهرانپارس
شعبه صادقیه            شعبه صادقیه
شعبه مرکزی              شعبه مرکزی
به شهروندان تهرانی خدمات مورد نیاز را عرضه می دارد. لازم به ذکر است این خدمات تنها به صورت حضوری اراده داده می شود و در زمینه آموزش آنلاین فعالیتی ندارد. راه های ارتباطی مختلف با این موسسه از جمله صفحه اینستاگرام یا وب سایت برای کاربران در دسترس است.

 

پرسنل پردیسان با هدف بالا ترین سطح ارائه کیفیت با گذار از آزمون های متعدد و پیچیده از بین متقاضیان استخدام می شودند. پس از استخدام نیز ملزم به رعایت قوانینی هستند که موجب می شود نظم در برنامه ریزی سالانه موسسه، رفاه حال زبان آموزان و پرسنل و همچنین افزایش کیفیت آموزش منتج می شود. در همه موسسات از جمله موسسه آموزش زبان احمدرضا ابراهیمی بر گذاری کلاس ها در ایام تعطیل به دیگر ایام منتقل می شود.
برای همه زبان ها در پایان هر ترم یا دوره آزمونی در دو مرحله کتبی و شفاهی برگزار می شود که نتیجه آن را می تواند سطح بازدهی هر کلاس را با توجه به نمرات زبان آموزان اندازه گیری کرد.
این موسسه در  طی ۱۶ سال فعاالیت خود پایبند به سبک آموزشی سنتی  بوده و سعی دارد با بهبود خدمات خود در جهت کسب رضایت کاربران برآید.