آموزشگاه زبان ابراهیمی از آموزشگاه هایی است که در زمینه آموزش زبان های خارجه فعالیت داشته و در نتیجه امروز با ایجاد شعبات گسترده توانسته است به خوبی در راستای اهداف آموزشی خود گام بردارد. این آموزشگاه با بیش از یک دهه فعالیت امروز در زمینه آموزش زبان انگلیسی، زبان ترکی استانبولی، زبان عربی، فرانسه و اسپانیایی فعالیت دارد.
البته که نکته حائز اهمیت آن این است که گات آموزش زبان فارسی را نیز در زمره آموزش های خود داشته تا افراد غیر فارسی زبان نیز بتوانند از یادگیری زبان فارسی لذت ببرند. این آموزشگاه به شکل کاملا آنلاین فعالیت دارد.

IELTS7 Banner 01 8

دوره های آموزش زبان های خارجه

امروزه آموزش زبان به شکل سنتی و تنها ترمیک برگزار نمی شود و سایر آموزشگاه های زبان در صدد هستند تا بتوانند با ایجاد دوره های متنوع نیاز بسیاری را پاسخگو و در نتیجه آموزش زبان را برای همگان نهادینه نمایند. این دوره ها هر یک در آموزشگاه های مختلف، تفاوت هایی را دارند که می توان از دوره های آموزشگاه زبان گات به موارد زیر اشاره نمود:

– دوره های آموزش زبان انگلیسی
هر یک از این دوره ها با توجه به سنین مختلف متفاوت هستند و در نتیجه در این آموزشگاه آموزش از سنین ۶ ساله تا بزرگسال به شکل های متفاوت برگزار می گردند و شامل دوره هاید Kids (کودکان)، Teenager (نوجوانان) و Adult (بزرگسال) می باشند.
کلاس های فشرده، نیمه فشرده و خصوصی از جمله شکل های متفاوت در زمینه آموزشی آنها خواهد بود.

– دوره های آموزش زبان آلمانی
این دوره ها در تمامی سنین تهیه و در نتیجه تمامی سطوح آموزش زبان آلمانی از جمله سطوح مقدماتی، متوسطه و پیشرفته را در بر می گیرد. در واقع شما می توانید از سطح A۱ تا C۲ بگذرانید و زمینه سازی اتفاقات خوب در زندگی تان باشید.
این دوره ها در اشکال متفاوت برگزار و می توان از این موارد به گزینه های برگزاری دوره های ترمیک گروهی، برگزاری دوره های آمادگی آزمون، برگزاری دوره های فشرده و نیمه فشرده، کلاس های تدریس خصوصی زبان آلمانی و برگزاری دوره های آنلاین گروهی و خصوصی اشاره نمود.

– دوره های آموزش زبان اسپانیایی
این دوره نیز به صورت خصوصی و ترمیک و به صورت حضوری برگزار و در نتیجه علاقه مندان در رده سنی کودکان تا بزرگسالان را شامل می شود. دوره های اسپانیایی تا دوره های پیشرفته پیش می رود و زبان آموزان می توانند در هر سطحی که هستند با توجه به نیاز و علایقشان زبان اسپانیایی را فرا بگیرند.

 

 

دوره های آموزش زبان در موسسه زبان بهین دانش اما شامل دوره های آموزش آنلاین زبان هستند که به دو شیوه راکت زبان و همچنین دوره های خصوصی زبان برگزار می شوند. دوره های راکت شامل یک دوره ۵۰ جلسه ای است که زبان آموزان را در کمتر از ۲ ماه به زبان مورد علاقه شان مسلط می نماید و زبان آموزان می توانند در هر کجای دنیا که زندگی می کنند به صورت غیرحضوری در کلاس ها شرکت و در کنار راهبران راکت، زبان مورد علاقه شان را فرا بگیرند.
آموزش زبان در ۵۰ روز شامل ۶۰ جلسه خصوصی آنلاین زبان و ۳۰ جلسه گروهی آنلاین زبان است و با پشتیبانی آنلاین می تواند زمینه ساز اتفاقات خوبی باشد.
دوره های همیاد اما از دوره های خصوصی آنلاین زبان هستند و در نتیجه شما می توانید در فضایی کاملا خصوصی با انتخاب استاد، زمان کلاس و همچنین انتخاب محتوای آموزشی زبان انگلسیی را بیاموزید. این دوره نیز دارای پشتیبانی آنلاین است و در نتیجه شما می توانید به بهترین شکل در مسیر علایقتان قرار بگیرید.
در صورتی که علاقه مند شرکت در دوره های آموزش آنلاین زبان های خارجه هستید، ما را از طریق اینستاگرام دنبال نموده و از مشاوره و پشتیبانی های راهبران ما بهره مند شوید. همچنین می توانید به تکمیل بخش زیر اقدام نموده و در نتیجه مشاوره های لازم را در جهت انتخاب زبان، انتخاب دوره، انتخاب روش آموزشی و موارد دیگر کسب نمایید. ما تا رسیدن شما به نقطه هدفتان در کنار شما عزیزان می ایستیم.