IELTS7 Banner 01 8

آموزش زبان کره ای از مبتدی تا پیشرفته در موسسه زبان احمدرضا ابراهیمی، با دو روش استثنایی برگزار می شود. اساتید این دوره ها همگی از اساتید راکت زبان هستند که زیر نظر احمدرضا ابراهیمی و با متدهای نوین، به این روش یادگیری دست یافته اند. این اساتید همگی چندزبانه هستند و در کارنامه کاری خود، آموزش زبان انگلیسی، آموزش زبان اسپانیایی و… را نیز به همراه دارند.
دوره های ارائه شده در موسسه احمدرضا ابراهیمی، شامل دوره راکت زبان کره ای و دوره های همیاد می باشند که به صورت کاملا خصوصی و در قالب کلاس های آموزش آنلاین در حال برگزاری هستند. دوره راکت از مجموعه دوره هایی است که احمدرضا ابراهیمی با بیش از ۲ دهه تجربه در حوزه آموزشی و پس از بررسی بسیار بدان دست یافت و امروزه شاهد این هستیم که نگاه بسیاری از کارشناسان و علاقه مندان را به خود جلب نموده است.

 

این دوره به آموزش زبان کره ای در ۵۰ روز نیز معروف است و در راستای کار خود، آموزش سریع و با کیفیت برای تمامی فارسی زبانان را به همراه دارد. از ویژگی های مهم دوره راکت زبان کره ای می توان به موارد زیر اشاره نمود:
– آموزش برای تمامی رده های سنی
– آموزش زبان کره ای از مبتدی تا پیشرفته
– آموزش آنلاین زبان کره ای
– آموزش خصوصی زبان کره ای
– نظارت مستقیم احمدرضا ابراهیمی
– بهره گیری از اساتید راکت
– پشتیبانی ۲۴ ساعته و آنلاین
– دسترسی رایگان زبان آموزان به اپلیکیشن ARE
– دسترسی زبان آموزان به محتواهای آموزشی نامحدود و کاملا نوین
– بهره گیری از روش های کاملا پیشرفته در آموزش زبان کره ای
– انتخاب زمان کلاس ها با زبان آموز
– انتخاب محتوای آموزشی بر حسب نیاز و هدف زبان آموز

دوره های همیاد نیز شکلی نوین از آموزش خصوصی زبان هستند که در واقع به زبان آموزان در تمامی بخش ها اجازه انتخاب و تعیین مسیر را می دهند. این دوره که هم اکنون از محبوب ترین دوره های آموزش زبان کره ای است، با ویژگی های زیر توانسته است نتایج مثبت بسیاری را شامل حال متقاضیان به یادگیری این زبان نماید.
– آموزش خصوصی زبان کره ای
– آموزش آنلاین زبان کره ای
– آموزش برای تمامی رده های سنی
– نظارت مستقیم احمدرضا ابراهیمی
– انتخاب زمان کلاس با زبان آموز
– انتخاب محتوای آموزشی با زبان آموز
– انتخاب راهبر کلاس با زبان آموز
– انتخاب تعداد جلسات با زبان آموز
– بهره گیری از اساتید چند زبانه
– دسترسی رایگان به نرم افزار تخصصی آموزش زبان کره ای

علاوه بر این موارد زبان آموزان می توانند در صورت نیاز در طی دوره و پس از پنجمین جلسه، به تغییر استاد و یا زمان کلاس های خود بپردازند و این خود می تواند در مناسب سازی آموزش و نتایج بسیاری که به بار می آورد بسیار مثمر ثمر باشد.

 

احمدرضا ابراهیمی برای یادگیری زبان آموزان با شرایط و اهداف متفاوت برنامه ریزی های کارشناسی شده ای تهیه دیده است؛ تا زبان آموزان بتوانند در زمان های خالی خود و خارج از زمان کلاس های آموزشی، به یادگیری مستمر در جهت بهبود مسیر یادگیری خود بپردازند.
این تفکر از جایی نشات گرفت که اغلب زبان آموزان در جلسات به خوبی ظاهر می شدند اما پس از مدتی هر آنچه را که فرا گرفته بودند به فراموشی می سپردند و این موضوع حاکی از نداشتن تمرین و بدون برنامه بودن زبان آموزان بود. برای همین منظور اپلیکیشن ARE در کنار آموزش های ارائه شده قرار گرفت تا زبان آموزانی که نمی توانند به برنامه ریزی شخصی بپردازند و یا به دلیل نداشتن پارتنر کره ای، تمرین مناسبی را در منزل ندارند، بتوانند با بهره از این اپ، با اساتید و راهبران خود ارتباط برقرار نموده و بدون نگرانی از محدودیت تمرین و زمانی که در اختیار دارند، در هر ساعت از شبانه روز به مکالمه و چت آنلاین بپردازند.
در واقع این اپ تکمیل کننده آموزش های ارائه شده است تا زبان آموزان سرعت و کیفیت را در کنار هم تجربه نمایند.
حضور اپلیکیشن تخصصی آموزش زبان، در هر موسسه و مرکز آموزشی زبان، یک نیاز مبرم تلقی می شود و در واقع این بخش تکمیل کننده بخش های دیگر است اما ویژگی منحصر به فرد این اپلیکیشن برای زبان اموزان راکت این است که با اشخاص حقیقی در ارتباط هستند و یک تیم قدرتمند پشتیبانی همواره در کنار آنان حضور دارد. این ویژگی تاثیرات مثبتی را در هموار نمودن مسیر یادگیری ایجاد خواهد نمود.

 

نکته قابل توجه در یادگیری اما داشتن انگیزه و مصر بودن در یادگیری است. اگرچه داشتن اساتید خوب و همچنین دوره های تخصصی می توانند به شما در فراگیری بهتر کمک کنند اما، این خود شما هستید که بخش اصلی را تشکیل می دهید و به همین جهت احمدرضا ابراهیمی برای شروع دوره راکت در ابتدا یک مصاحبه در همین جهت را برای علاقه مندان تهیه می بیند تا جدیت آنها در یادگیری سنجیده شود.
در صورت تمایل به شرکت در دوره های ذکر شده، شما می توانید پس از یک تعیین سطح آنلاین و دریافت مشاوره های لازمه، به صورت کاملا غیرحضوری با هر شرایط و موقعیت جغرافیایی، به یادگیری بپردازید و به یکی از مهمترین مهارت ها دست پیدا کنید. راه های ارتباطی با ما: