IELTS7 Banner 01 8

در این مقاله برای شما اعضای بدن انسان را به کره ای شرح می دهیم. حتما می دانید که چنین موضوعی جزء دروس اولیه برای آموزش هر زبانی است. در موسسه ی زبان احمدرضا ابراهیمی، آموزش زبان کره ای به کیفیت بقیه ی زبان ها تدریس و ارائه می شود،همچنین این موسسه با ارائه ی سیستم آموزشی رامیت توانسته است با دوره هایی تحت عناوین همیاد کره ای و راکت کره ای که به صورت کاملا خصوصی برگزار می شوند، به پیشرفت زبان آموزان کمک شیانی کند. اگر علاقه مند به این زبان هستید ما را تا پایان مقاله دنبال کنید.

 

پوست 피부
مژه 속눈썹
مو 머리카락
ابرو 눈썹
چانه  턱끝
دهان  입
سر  머리띠
چهره 얼굴
لب  입술
زبان 혀
بینی  코
چشم 눈
شکم  배
گوش  귀
زیر بغل 겨드랑이
بازو  팔찌
آرنج  팔꿈치
پهلو 옆구리

سینه 가슴
پا  발
زانو  무릎
شقیقه 관자놀이
مچ پا  발목
ناخن  못
پاشنه 뒤꿈치
پاشنه پا  발바닥
عضله  근육
کف دست  손바닥
مچ دست 손목
پا  다리
گردن 목
انگشت 손가락
دندان 치아
پشت 등
شانه 어깨
کشاله ران 사타구니

 

شریان 동맥
مغز 뇌
قلب 심장
مری 식도
معده 위
گلو 목구멍
لوزالمعده 췌장
ریه 폐
استخوان뼈
حلق 인두
حنجره 후두
گوش داخلی 귀 안쪽
پرده گوش  고막
کبد 간 کلیه 신장

حلق 목
روده ی باریک 소장
روده ی بزرگ 콜론
ماهیچه ها 근육
دیافراگم 횡격막
مثانه 방광
غده ی تیرویید 갑상선
غده ی هیپوفیز 뇌하수체
مویرگ ها 모세 혈관
ورید ها 정맥
مغز استخوان 골수
قرنیه 각막
عدسی 렌즈
شبکیه 망막
اسکلت 해골

 

دوره های آموزش آنلاین زبان کره ای در ۵۰ روز به شما کمک خواهد کرد در کمتر از ۲ ماه به سطح دلخواهتان برسید، این دوره ها با داشتن اپلیکیشن ARE برای شما این فرصت را مهیا می سازد که در هر جایی که هستید با در دست گرفتن تلفن همراهتان به یادگیری زبان کره ای مشغول شوید، این اپ شامل محتوای آموزشی برای زبان آموزان است مانند فیلم های آموزشی استاندارد که توسط اساتید موسسه زیر نظر احمدرضا ابراهیمی تولید شده اند، همچنین امکان چت کردن به زبان کره ای در این اپلیکیشن برای شما و دوستانتان فراهم آمده است تا نگرانی ای از بابت پارتنر نداشته باشید.
دوره های راکت کره ای با پشتیبانی ۲۴ ساعته توسط اساتید و راهبران، برای شما سوال بی جوابی باقی نخواهد گذاشت. شما در اپلیکیشن سوالات خود را مطرح و به پاسخ آن ها می رسید، همچنین به تمرین هایی که برایتان طراحی شده است جواب می دهید و در نهایت امکان مشاهده ی فعالیت های خود و نمراتتان را خواهید داشت. دوره های همیاد موسسه زبان احمدرضا ابراهیمی برای شما امکان آموزش آنلاین را در ۵ جلسه، ۱۰ جلسه، ۱۵ جلسه و یا بیشتر را فراهم می آورد، زبان آموز علاوه بر تعداد جلسات، می تواند در انتخاب استاد، ساعت و روز برگزاری کلاس و سبک آموزشی دخیل باشد.
در صورت تمایل برای ثبت نام در دوره های آموزش آنلاین موسسه ما، می توانید فرم زیر را تکمیل و ارسال کنید تا کارشناسان ما جهت مشاوره های لازم با شما تماس بگیرند، همچنین می توانید با بخش پشتیبانی سایت که به صورت ۲۴ ساعته فعالیت دارند، در ارتباط باشید و یا با موسسه تماس حاصل فرمایید، سوالاتتان را مطرح کنید و در صورت رضایت ثبت نام کنید. چنانچه علاقه به دنبال کردن مطالب آموزشی دارید می توانید صفحه ی احمدرضا ابراهیمی را در اینستاگرام دنبال کنید و به محتواهای آموزشی مختلف دسترسی داشته باشید، همچنین از تخفیفات و زمان برگزاری دوره ها مطلع شوید.