IELTS7 Banner 01 8

اصفهان یکی از زیباترین شهر های ایران مملوء از آثار تاریخی،هنری و فرهنگی است. جمعیت کثیری از گردشگران خارجی به این شهر سفر می کنند، به طوری که در هیچ فصلی از سال، اصفهان خالی از گردشگر نیست. اگر شما اهل اصفهان و علاقه مند به زبان کره ای هستید می توانید به مهمانان کره ای شهر اصفهان خدمت کنید و آنان را در بازدید از مکان های دیدنی همراهی کنید، نه تنها به پیشرفت شغلی شما کمک خواهد کرد، بلکه تجربه ای فراموش نشدنی است زیرا در ارتباط با هر شخص شما چیز جدیدی یاد خواهید گرفت. همراه ما باشید تا مکالمه ای به زبان کره ای در مورد اصفهان را با شما به اشتراک بگذاریم.

سلام میترا، حالت خوبه؟
?안녕하세요 Mitra, 잘 지내세요
سلام زهرا، متشکرم، تو چطوری؟
?안녕 Zahra, 고마워, 잘 지내
خوبم، میخواستم بدونم اهل کدوم شهر ایران هستی؟
?이란의 어느 도시 출신인지 알고 싶었어요
من اهل شهر زیبایی به نام اصفهان هستم.
.저는 이스파한이라는 아름다운 도시 출신입니다
آهان، من تا حالا به اصفهان نرفته ام، میشه درباره زادگاهت به من بگی؟
?오, 아직 이스파한에 가본 적이 없습니다. 고향에 대해 말씀해 주시겠습니까
شهر اصفهان به عنوان یکی از شهرهای بزرگ، در مرکز ایران واقع شده و رتبه سومین شهر بزرگ ایران را به خودش اختصاص داده است. سپاهان یکی از نام‌های قدیمی اصفهان بوده و به گفته برخی از مورخان تاریخی در دوران حکومت ساسانیان، این شهر مرکز گرد آمدن سپاهیان بوده است.
주요 도시 중 하나 인 이스파한시는이란의 중심에 위치하고 있으며이란에서 세 번째로 큰 도시입니다. 세파한은 이스파한의 오래된 편지 중 하나이며 사산 왕조 시대의 일부 역사가에 따르면이 도시는 군대가 모이는 장소였습.니다
آهان، آب وهوای اصفهان چطوره؟
?아한, 이스파한 날씨는 어때
در حالت کلی می توان بیان کرد که آب و هوای اصفهان معتدل و خشک است و همین عامل باعث کم باران و برف بودن در فصول سرد سال شده است. آب و هوای شهر اصفهان در شمال و شرق تحت تاثیر کویر بوده و گرم می باشد، در مقابل در جنوب به دلیل وجود کوه صفه میزان خنک بودن هوا بیشتر از سایر نقاط شهری می باشد.
일반적으로 이스파한의 기후는 온난하고 건조하며이 요인으로 인해 추운 계절에 비와 눈이 거의 발생하지 않았다고 할 수 있습니다. 북쪽과 동쪽의 이스파한 기후는 사막의 영향을 받아 따뜻하며 Sefeh 산의 존재로 인해 남쪽과 달리 도시의 다른 지역보다 공기가 더 시원합니다
اوهوم، درباره ی جاذبه های گردشگری و بناهای تاریخی اصفهان بهم میگی؟
.오, 이스파한의 관광 명소와 역사적 기념물에 대해 말씀해 주시겠습니까
یکی از عواملی که اصفهان را «نصف جهان» خطاب می کنند این است که شهر اصفهان دارای بیش از شش هزار اثر تاریخی با پیشینه تاریخی هزاران سال می باشد.
이스파한을 “세계의 절반”이라고 부르는 요인 중 하나는 이스파한시에는 수천 년의 역사를 가진 ۶ 천 개 이상의 .역사적 기념물이 있다는 것입니다
سی و سه پل، پلی تاریخی که بر روی رودخانه زاینده رود کشیده شده است. این پل در زمان حکومت شاه عباس صفوی ساخته شد و نمای آجری آن به خصوص در شب چهره زیبایی پیدا می کند.
۳۳ 개의 다리, Zayandeh 강 위의 역사적인 다리. 이 다리는 Shah Abbas Safavid 통치 기간에 지어졌으며 특히 밤에는 벽돌 외관이 아름답게 보입니다
پل خواجو در شرق سی و سه پل قرار دارد. در وسط این پل عمارتی وجود دارد که محل زندگی موقت شاه عباس دوم و خانواده اش بوده است و چون در محله خواجو قرار گرفته به پل خواجو معروف است.
카주 대교는 ۳۳ 개 다리의 동쪽에 있습니다. 이 다리의 중앙에는 샤 압바스 ۲ 세와 그의 가족의 임시 거주지였던 .건물이 있으며, 카 주동에 위치하기 때문에 카주 다리로 알려져 있습니다
چه زیبا.
정말 아름다워
بله، میدان نقش جهان در اصفهان به عنوان یکی از بزرگترین میدان‌های دنیا شناخته می شود.
.예, Isfahan의 Naghsh Jahan Square는 세계에서 가장 큰 광장 중 하나로 알려져 있습니다
عالی قاپو یکی دیگر از در بناهای تاریخی اصفهان است که در میدان نقش جهان قرار دارد. در فضای داخلی عالی قاپو می توانید نقاشی ها و معماری بسیار زیبایی را بنگرید و بر روی تراس آن چشم اندازی رویایی از میدان نقش جهان داشته باشید.
Aali Qapo는 Naghsh Jahan Square에 위치한 Isfahan의 또 다른 역사적인 기념물입니다. Qapo의 훌륭한 인테리어에서는 아름다운 그림과 건축물을 볼 수 있으며 테라스에서 Naghsh Jahan Square의 꿈 같은 전망을 볼 수 있습니다
همچنین کاخ چهل ستون از بناهای تاریخی بینظیر شهر اصفهان است که در زمان شاه عباس اول ساخته شد. از جمله جاذبه های زیبا در این کاخ تابلوهای بزرگ نقاشی است که گردشگران ساعت ها در مقابل آن ها ایستاده و جزئیات این آثار را تماشا می کنند. این کاخ حیاطی زیبا و ساختمانی با معماری ای خیره کننده دارد.
또한 Chehel Soton Palace는 Shah Abbas I의 통치 기간에 지어진 Isfahan의 독특한 역사적 기념물 중 하나입니다. 이 궁전의 아름다운 명소 중에는 관광객들이 몇 시간 동안 서서이 작품의 세부 사항을 보는 큰 그림이 있습니다. 이 궁전에는 아름다운 안뜰과 멋진 건축물이있는 건물이 있습니다
ممنون، چه اطلاعات شگفت انگیزی! حتما باید به اصفهان سفر کنم.
.감사합니다. 놀라운 정보입니다! 이스파한으로 가야합니다

در موسسه ی زبان احمدرضا ابراهیمی، زبان کره ای در دو دوره ی راکت و همیاد برگزار می شود. دوره ی راکت کره ای، آموزش آنلاین زبان در ۵۰ روز است که به صورت خصوصی و با پشتیبانی نامحدود استاد در  طول ۲۴ ساعت از شبانه روز، شما را طی دو ماه به هدفتان می رساند البته فراموش نکنید تلاش روزانه و مستمر زبان آموز پازل موفقیت را تکمیل می کند. دوره ی همیاد نیز آموزش آنلاین و خصوصی زبان کره ای است که شامل پشتیبانی نامحدود نمی شود اما بسته به شرایط و نظر زبان آموز برنامه ریزی می شود یعنی شما می توانید استاد دوره، تعداد جلسات، طول دوره، روز و ساعت برگزاری کلاس و سبک آموزشی خود را انتخاب کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر به روی لینک های دوره ها کلیک کنید.
اگر تمایل دارید در دوره های زبان کره ای ثبت نام کنید، فرم زیر را تکمیل و ارسال کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند و مشاوره های لازم را ارائه دهند، در این صورت بهتر می توانید تصمیم بگیرید که در کدام دوره شرکت کنید.