IELTS7 Banner 01 8
در این مقاله کتاب های آموزشی زبان چینی را برای زبان آموزان و علاقه مندان به این زبان ذکر می کنیم. اگر در ابتدای راه آموزش زبان چینی هستید این مطلب برایتان کمک کننده است، پس همراه ما باشید.
زبان آموزانی که به صورت خود آموز شروع به یادگیری هر زبانی می کنند به خصوص زبان هایی که منابع کمتری دارند یا کمی مشکل تر از دیگر زبان ها به نظر می آیند، ممکن است گاهی در آموزش مجبور باشند به عقب برگردند زیرا همه ی کتاب ها حتی کتاب های معتبر اشکالات کوچکی در مبانی آن زبان یا در تایپ و … دارند. پس همه ی مکمل های آموزشی اعم از کتاب، فیلم، پادکست، تصویر و متون را با دقت انتخاب کنید و سعی کنید به سمت اصلی ترین و استانداردترین آن ها بروید هرچند پیشنهاد موسسه ی ما پس از دو دهه تجربه، آموزش با کیفیت در کنار چنین مکمل هایی است شما می توانید با شرکت در دوره های آموزش آنلاین زبان چینی در ۵۰ روز یا دوره های همیاد از درستی مطالبی که می آموزید مطمئن باشید و با سرعت و آگاهی بیشتر به سمت هدفتان در زبان چینی قدم بردارید.

کتاب آموزش زبان چینی ۳۰۱:
کتاب آموزش چینی ۳۰۱ مورد تایید دانشگاه پکن و با به روز ترین متد ارائه شده است. این کتاب در دو جلد و برای سطوح مبتدی تا پیشرفته است. از دیگر نکات مرتبط با این کتاب می توان به مکالمه محور بودن کتاب، ترجمه ی انگلیسی متون کتاب، برخورداری از کتاب حل تمرین و فایل صوتی همچنین آموزش حرفه ای آواهای چینی اشاره کرد.

کتاب چینی برای سفر:
کتاب چینی برای سفر آموزش را از مقدماتی ترین و پایه ای ترین اصول زبان چینی یعنی از الفبا شروع کرده است و در ادامه به مکالمات روزمره و عبارات کاربردی در موقعیت های مختلف به زبان فارسی و چینی پرداخته است.

کتاب های دیگری که می تواند برایتان مفید باشد:

کتاب Barron’s Chinese language and culture

کتاب ۲۵۰ ESSENTIAL CHINESE CHARACTERS

کتاب Reading and Writing Chinese

کتاب Basic Chinese: A Grammar and Workbook

کتاب Integrated Chinese Character Workbook

موسسه ی زبان احمدرضا ابراهیمی برای زبان آموزان دوره های راکت و همیاد اپلیکشن های ARE و بهین دانش را فراهم کرده است تا زبان آموزان در زمان فراغت و خارج از کلاس درس از آموزش بی بهره نمانند البته این آموزش ها فقط به اپ ها خلاصه نمی شود و تیم احمدرضا ابراهیمی با تلاش شبانه روزی در صفحه ی اینستاگرام و سایت موسسه، هر روز محتوای آموزشی در قالب مقاله، ویدئو و … برای ارتقای دانش و آگاهی علاقه مندان تولید می کنند.

اپلیکیشن ARE حاوی مجموعه ای از ویدئو ها، پادکست ها و بازی ها است، کافی است پس از ورود به اپ زبان هدف خود را انتخاب کنید تا محتوا مطابق زبان مورد نظر شما نمایش داده شود، در این اپلیکیشن امکان برقراری ارتباط با استاد برای شما فراهم شده است تا در هر زمان و مکانی بتوانید سوالاتتان را بپرسید و اشکالاتتان را برطرف کنید، این پشتیبانی توسط استاد برای دوره های راکت به صورت ۲۴ ساعته است، البته زبان آموزان دوره های همیاد هم پشتیبانی می شوند اما پاسخگویی بیشتر در زمان کلاس انجام می شود و نه به شکل ۲۴ ساعته. از مزایای دیگر اپلیکیشن ARE این است که شما می توانید با دوستان و استاد خود به صورت همزمان چت کنید و آموزه های خود را در قالب گفتگوی مجازی به کار ببرید.
اپلیکیشن بهین دانش، ارتباط شما با مسئولان اجرایی موسسه را نزدیک تر می کند به این شکل که شما برای در یافت کارنامه پایان دوره نیاز به حضور در موسسه ندارید، همچنین می توانید پیغام صوتی و متنی برای مسئولان ارسال کنید و پاسخ خود را دریافت کنید، در این اپ نتایج تمرینات تخصصی و عمومی شما نیز قابل مشاهده است.
اگر مایل هستید می توانید برای ثبت نام، مشاوره های لازم و اطلاعات بیشتر در مورد اینکه چه دوره ای برای شما مناسب تر است، کسب کنید، فرم زیر را تکمیل و ارسال کنید. همچنین به صورت ۲۴ ساعته می توانید با کارشناسان موسسه در بخش پشتیبانی سایت و صفحه ی اینستاگرام، ارتباط برقرار کنید.