IELTS7 Banner 01 8

در این مقاله به موضوع جذابی خواهیم پرداخت و آن اصفهان گردی به زبان ژاپنی است. اصفهان شهر جذاب با گنبد های فیروزه ای است که هیچ علاقه مندی از دیدن بناهای تاریخی اش سیر نمی شود، سعی میکنیم اماکن تاریخی و تفریحی اصفهان را در یک مکالمه برایتان شرح دهیم.

この記事では、興味深いトピックを扱います。それは日本語のイスファハンツアーです。 イスファハンはターコイズブルーのドームが魅力的な都市で、歴史的建造物を見るのに誰も満足していません。イスファハンの歴史的およびレクリエーションの場所を会話で説明します

 

– سلام حالت چطوره؟
?こんにちは、元気ですか

– سلام خوبم تو خوبی؟
?こんにちは、元気ですか

– ممنون، شما اهل اصفهان بودی، درست است؟
?ありがとう、あなたはイスファハンから来ました、そうです

– بله.    .はい

– اگر ممکن است از اماکن دیدنی اصفهان برایم بگو، میخواهم بیشتر بدانم.
.イスファハンの名所について教えていただければ、もっと知りたいです

– اصفهان شهری با بناها، مساجد، بازارها و خانه ها ی تاریخی بسیار زیبا است. سی و سه پل و میدان نقش جهان را می گویی؟
イスファハンは非常に美しい建物、モスク、市場、歴史的な家々がある都市です。 ۳۳の橋と広場、あなたの役割は何ですか

– بله دقیقا. علاوه بر سی و سه پل و میدان نقش جهان، پل خواجو، پل چوبی، کاخ عالی قاپو، کاخ هشت بهشت، کاخ چهلستون نیز در اصفهان قرار دارند.
はい、正確に。 イスファハンには、۳۳の橋とナグシュジャハンスクエアに加えて、カジョーブリッジ、木製の橋、アーリカポパレス、ハシュトベヘシュトパレス、チェルストンパレスもあります

 

– دیگر چه اماکن تاریخی ای دارد؟
?他にどのような歴史的な場所がありますか

– می توان به مقبره بابا رکن الدین، برج کبوتر مرداویج، حمام تاریخی علی قلی آقا، منارجنبان، تالار اشرف، کوه آتشگاه و میدان امام علی اشاره کرد.
ババロカヌディンの墓、マルダヴィーピジョンタワー、アリゴリアガの歴史的なお風呂、ミナールジャンバン、アシュラフホール、アタシュガマウンテン、イマームアリスクエアなどがあります

-چه جالب، از خانه ها، مساجد و موزه زیبای اصفهان هم برایم بگو.
イスファハンの美しい家々、モスク、美術館について、どれほど面白いか教えてください

اوم می توانم از موزه هنرهای معاصر اصفهان، موزه تاریخ طبیعی اصفهان، خانه شیخ الاسلام، مسجد شیخ لطف الله، مسجد جامع اصفهان، مسجد امام، مدرسه ی چهارباغ، موزه هنرهای تزئینی، خانه تاریخی ملاباشی، مسجد حکیم، موزه کلیسای وانک، خانه تاریخی جواهری، موزه عصارخانه شاهی، خانه مشروطه اصفهان و مسجد رحیم خان نام ببرم. .
イスファハン現代美術館、イスファハン自然史博物館、シェイクアルイスラムハウス、シェイクロトフォラーモスク、イスファハングランドモスク、イマームモスク、チャハルバーグスクール、装飾美術館、マラバシヒストリカルハウス、ハキムモスク、ワンク教会博物館、家 歴史的な宝石、王立蒸留所博物館、イスファハンの憲法の家、ラヒムカーンモスクについて触れます

 

– تعداد آثار تاریخی اصفهان بسیار زیاد است!
!イスファハンの歴史的建造物の数は非常に多いです

– همینطور است، می توانم چند مکان تفریحی هم به شما معرفی کنم مثل شهر رویاها، پارک ناژوان، آکواریوم اصفهان، باغ غدیر، پارک کوه صفه، باغ فدک، باغ پرندگان اصفهان، باغ گلهاو خیابان چهارباغ عباسی.
また、夢の街、ナジヴァンパーク、イスファハン水族館、ガディールガーデン、サファマウンテンパーク、ファダックガーデン、イスファハンバードガーデン、ゴルハオガーデン、チャハルバーグアッバシストリートなど、いくつかのレクリエーションの場所を紹介します

– وای خیلی سپاس گزارم، من را با بسیاری از اماکن دیدنی اصفهان آشنا کردی، حتما به این شهر زیبا و تاریخی سفر می کنم.
うわー、ありがとうございました。イスファハンの多くの観光スポットを紹介してくれました。間違いなく、この美しく歴史的な街に行きます

– خواهش می کنم، حتما به اصفهان برو پشیمان نمی شوی.

 

موسسه زبان احمدرضا ابراهیمی امروزه از سراسر جهان زبان آموز دارد چراکه تمرکز فعالیت های خود را بر آموزش با کیفیت و به روز به صورت آنلاین نهاده است. دفتر مرکزی این موسسه در شهر زیبای اصفهان است و احمدرضا ابراهیمی سابقه ی تدرس بسیاری در این شهر دارد.
دوره های آموزش زبان های خارجه موسسه احمدرضا ابراهیمی تنها بر یک زبان خلاصه نمی شود و هفت زبان را در بر می گیرد. اگر علاقه مند به زبان ژاپنی هستید می توانید در دوره های آموزش آنلاین زبان ژاپنی در روز (راکت ژاپنی) و یا دوره های آموزش آنلاین زبان ژاپنی (همیاد ژاپنی) شرکت کنید.
برای اطلاعات بیشتر جهت انتخاب دوره ی مناسب می توانید فرم ثبت نام زیر را تکمیل و ارسال کنید تا کارشناسان مجموعه مشاوره های لازم را به شما ارائه دهند، از طریق پشتیبانی آنلاین سایت، تماس با موسسه و دنبال کردن صفحه ی اینستاگرام نیز می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.