IELTS7 Banner 01 8

ایران سرزمین چهار فصل، تاریخ و فرهنگ، سوغات و اصالت است. این یک شعار گردشگری نیست، این واقعیت استنباط شده از تجربه بازدید کننده هایی است که تحت تأثیر زیبایی های ایران و جاذبه های شگفت انگیز قرار گرفته اند.
باستان و غنای فرهنگی و تمدن ایران، تنوع جاذبه های طبیعی و جغرافیایی، آب و هوای چهار فصل، اماکن فرهنگی متنوع علاوه بر قبایل مختلف با سنت ها و آداب و رسوم متفاوت و جذاب، ایران را به عنوان گنجینه ای ملموس و نامحسوس ساخته است. اقلیم های مختلف را می توان همزمان در ایران یافت. در بعضی از شهرها هوای تابستانی در زمستان وجود دارد، یا دارای هوای بهاری یا پاییز است. در همان زمان در تابستان، ممکن است بعضی از مناطق پوشیده از برف، یخبندان یا باران و نسیم بهار را تجربه کنید.

伊朗是一個擁有四個季節,歷史和文化,紀念品和獨創性的土地。這不是旅遊的口號,這是從對伊朗的美麗及其令人驚嘆的景點印象深刻的遊客的經歷中推斷出來的
伊朗的古代文化豐富和文明,自然和地理景點的多樣性,四個季節的氣候,各種文化場所以及具有不同和有吸引力的傳統和習俗的不同部落,使伊朗成為有形和無形的財富
伊朗可以同時發現不同的氣候。在某些城市,冬天為夏季天氣,或春季或秋季天氣。在夏季的同一時間,您可能會遇到積雪,冰冷或下雨和春季的微風

 

ایران دارای ۲۱ مکان میراث جهانی یونسکو است که در رتبه نهم در سراسر جهان قرار دارد. مسافران می توانند مکان هایی را از شهرهای باستانی با مساجد خیره کننده گرفته تا مناظر طبیعی زیبا و بسیاری از جاذبه های گردشگری دست نخورده انتخاب کنند. ایران سرزمین تاریخ و فرهنگ است، نه تنها به دلیل پاسارگاد و تخت جمشید، چغا زانبیل، میدان نقش جهان و اصفهان، یزد و شیراز، خوزستان و میراث ملموس آن که در فهرست میراث جهانی یونسکو به ثبت رسیده است. در حقیقت تمدن هزاره آن و هزاران اثر تاریخی و باستانی تاریخی و متنوع، نشان از تنوع و ارزش میراث دینی و معنوی، آئین ها، سنت های دست نخورده این کشور به عنوان اصالت و شکوه و عظمت است.

伊朗擁有۲۱個聯合國教科文組織世界遺產,在全球排名第九。旅客可以選擇擁有令人讚嘆的清真寺的古老城市,美麗的自然景觀以及許多未受破壞的旅遊景點
伊朗是一個歷史文化之鄉,不僅因為Pasargad和Persepolis,Chagha Zanbil,Naghsh Jahan Square和Isfahan,Yazd和Shiraz,Khuzestan及其有形遺產,而且已被聯合國教科文組織列入世界遺產名錄。 實際上,它的千禧年文明以及成千上萬的歷史和古代歷史以及各種各樣的古蹟顯示出該國的宗教和精神遺產,禮節,未曾觸及的傳統的多樣性和價值,如原創性,榮耀和偉大

 

امروزه ما دانش را از دانشمندان و نخبگان ایرانی چون حافظ ، سعدی شیرازی ، عمر خیام ، ابن خلدون ، فارابی ، ابن سینا (ابن سینا) ، فردوسی و جلال الدین محمد مولوی به ارث برده ایم.
ایران سرزمین سوغات با بازارهای زیاد و سنتی است. این سرچشمه صنایع دستی است با بیش از دویست نوع هنر به مهر تعالی یونسکو رسیده است.
گردشگران می توانند از کیفیت صنایع دستی ایرانی و طعم و بوی غذاها و غذاهای محلی لذت ببرند. ایران، سرزمین چهار فصل، تاریخ و هنر، سوغات و اصالت با کوه و بیابان، جنگل، دشت و دریا، فرهنگ و سنت انتظار شما را دارد. اگر دوست دارید دنیای کوچکی را در یک کشور پهناور پیدا کنید، به ایران بیایید.

今天,我們已經繼承了伊朗科學家和精英的知識,如哈菲茲,薩迪·西拉茲,奧馬爾·海亞姆,伊本·哈爾敦,法拉比,伊本·西那(伊本·西那),費多西和賈拉魯丁·穆罕默德·莫拉維
伊朗是擁有許多傳統市場的紀念品之鄉。它是手工藝品的來源,擁有兩百多種藝術品,已達到聯合國教科文組織的卓越印章
遊客可以享受伊朗手工藝品的質量以及當地美食的風味。伊朗,四個季節的土地,歷史與藝術,土特產以及山巒與沙漠,森林,平原和海洋,文化與傳統的獨創性正等著您。如果您想在廣闊的國家中找到一個小世界,請來到伊朗

 

همه جای ایران دیدنی است به خصوص شهرهایی مثل: اصفهان، شیراز، یزد، تهران، اهواز، کرمانشاه، تبریز، کیش، همدان، شوش، چالوس، کرمان و … .
صنایع دستی ایران شامل: میناکاری، مینیاتور، خاتم کاری، قلم زنی و … می شود.
بریانی، کباب برگ، کباب کوبیده، جوجه کباب، قورمه سبزی، خورشت فسنجان، خورشت کرفس، خورشت بادمجان، خورشت قیمه، خورشت ماست، ته چین، آبگوشت، استانبولی، لوبیا پلو، آش رشته و … را می توان به عنوان غذاهای ایرانی نام برد.

伊朗的每個地方都很壯觀,尤其是以下城市:伊斯法罕,設拉子,亞茲德,德黑蘭,阿瓦士,克曼沙赫,大不里士,基什,哈馬丹,舒什,Chalous,克爾曼和
伊朗的手工藝品包括:搪瓷,微型,鑲嵌,雕刻等
伊朗的手工藝品包括:搪瓷,微型,鑲嵌,雕刻等。 可以使用Biryani,Kebab Barg,Kebab Kobideh,Kebab,蔬菜碎,Fosanjan燉,芹菜燉,茄子燉,Ghimeh燉,酸奶燉,Tehchin,肉湯,伊斯坦布爾,豆抓飯,麵條湯等。 他提到伊朗食物

 

آموزشگاه زبان احمدرضا ابراهیمی برای یادگیری زبان چینی دوره های آنلاین و خصوصی با عناوین همیاد چینی و راکت چینی برگزار می کند. با راکت چینی در ۵۰ روز به رویای یادگیری زبان چینی دست پیدا خواهید کرد.
برای کسب اطلاعات بیشتر جهت ثبت نام، فرم زیر را برای مشاوره های لازم تکمیل و ارسال کنید و یا از طریق پشتیبانی آنلاین سایت، صفحه ی اینستاگرام و تماس با موسسه با کارشناسان در ارتباط باشید.

艾哈迈德雷萨·埃布拉希米语言学校提供在线和私人课程,用于学习中文,中文名称为哈马德和中文火箭。 有了中文火箭,您将在۵۰天内实现学习中文的梦想
有关注册的更多信息,请填写并提交以下表格以获取必要的建议,或者通过网站的在线支持,Instagram页面与专家联系,然后与学院联系