IELTS7 Banner 01 8

ایرانگردی به ژاپنی. آیا تا کنون به این فکر کرده اید که میتوانید ایرانگردی را به زبان ژاپنی تجربه کنید. شما برای اینکه ایرانگرد را به زبان ژاپنی تجربه کنید نیاز دارید که زبان ژاپنی را یاد بگیرید.
موسسه احمدرضا ابراهیمی همه وقت دوره های آموزشی زبان ژاپنی و دیگر زبان هایی مثل انگلیسی, چینی, فرانسوی, آلمانی, ترکی, عربی و اسپانیای را برگزار میکند.
شما در این دوره ها میتوانید به تمام زبان ژاپنی و دیگر زبان ها مسلط شوید. برای هر یک از این زبان ها دو نوع دوره وجود دارد. دوره همیاد و دوره فشرده
دوره های فشرده مخوص کسانی هستند که زمانی برای یادگیری زبان ژاپنی ندارند و میخواهند در زمان کمی این زبان را یادبگیرند.شما نیز اگر در زمان مشکل دارید و زمان زیادی دارید به شما پیشنهاد میکنم در کلاس های فشرده زبان ژاپنی شرکت کنید.
اکنون اگر محدودیت زمانی ندارید ولی میخواهید زبان ژاپنی را یاد بگیرید به شما پیشنهاد میکنم در دوره های همیاد ژاپنی ما شرکت کنید.
بگذریم. من در این مقاله میخواهم چند تا از زیباتریننقاط ایران را به زبان ژاپنی و فارسی برای شما بگویم.

 

۱-روستای ماسوله:
شهر تاریخی, توریستی ماسوله یکی از نقاط تاریخی سرسبز و خوش آب و هوا در شمال ایران است. این روستا تابستان های خنک و زمستان های پربرفی دارد که بومیا آن ها را تالش ها تشکیل میدهد.
روستای ماسوله در جنوب غربی استان گیلان در بخش سردار جنگل فومن, ۶۰ کیلومتری شهر رشت ۳۶ کیلومتری شهر فومن و ۲۰ کیلومتری شهر ماکلوان واقع است.
راه قدیمی ماسوله به خلخال که در گذشته شاهراه ارتباطی گیلان و آذربایجان بوده است به منظور حفاظت از محیط زیست طبیعت بکر و میراث معنوی ماسوله و جلوگیری از تخریب منابع طبیعی و دخل و تصرف, با دخالت سازمان حفاظت از محیط زیست و پایگاه میراث فرهنگی ماسوله در چندین دهه گذشته از سمت استان گیلان حفاظت شده است.
این شهر در سال ۱۳۵۴ هجری خورشیدی طی شماره ۱۰۹۰در فهرست آثار ملی به عنوان میراث فرهنگی و طبیعی به ثبت رسیده است.
این شهر در هم اکنون در برابر مسائلی مانند ریزش سنگ, سیل, رانش زمین, زمین لرزه, تصرف به منظور توسعه عمرانی و انسانی و تخریب و … حفاظت میشود.
Masouleh村: 歴史的な観光都市マスーリーは、イラン北部の緑豊かで心地よい歴史的な場所の۱つです。村には夏が涼しく冬が雪が多いので、先住民が努力しています。 Masouleh村は、FoomanのSardar JangalセクションのGilan州の南西に位置し、Rashtから۶۰ km、Foomanから۳۶ km、Maklvanから۲۰ kmです。 マスレーの自然のままの自然と精神的遺産の環境を保護し、天然資源の破壊と侵入を防止するために、環境保護機構とマスレー文化遺産基地の介入により、マスレーからギランとアゼルバイジャンの間の高速道路であったカルハルまでの古い道路過去数十年間、ギラン州によって保護されてきました。
この都市は、۱۹۷۵年に国の記念碑のリストに۱۰۹۰号として文化遺産および自然遺産として登録されました。 都市は現在、岩滑り、洪水、地滑り、地震、市民と人間の開発のための占領、破壊などの問題から保護されています。

 

جزیره کیش:
جزیره کیش یکی از جزیره های خلیج فارس و ار بخش های بخش کیش, شهرستان بندر لنگه در استان هرمزگان و از جاهای دیدنی استان هرمزگان در جنوب ایران است.
در گذشته, آن را به نام (قیس) میشناختند. شکل این جزیره بیضی مانند است و در ۱۲ کیلومتری کرانه شیبکوه جای گرفته است.
جزیره کیش از شمال به سرزمین پیوسته ایران, از شرق به تنگه هرمز, از جنوب به کشور امارات متحده غربی و از غرب به کشور های بحرین و عربستان منتهی میشود.
سالانه به طور متوسط بیش از یک میلیون و هفصد هزار گردشگر از این جزیره بازدید میکنند. آب و هوای کیش گرم و مرطوب بوده و میانگین دمای سالانه جزیره ۲۶ درجه سانتیگراد بوده است.
آب و هوای جزیره تحت تاثیر توده های مختلف هوای شمال غربی و جنوبی قرار داشته و به شکل کلی خشک و کم باران است. بارندگی بیشتر به صورت رگبار و در ماه های زمستان اتفاق می افتد.
جزیره کیش جزیره ای با محیط ۴۴ کیلومتر میباشد و با طولی در حدود ۱۵,۴۵ کیلومتر و عرضی حدود ۷.۵ کیلومتر, مساحتی معادل با ۹۰ کیلومتر مربع دارد.
ارتفاع بلند ترین منطقه این جزیره حدود ۳۵ متر از سطح دریا می باشد. همچنین جزیره کیش فاقد رودخانه دائمی بوده و تعداد زیادی منابع آب شیرین زیرزمینی دارد.
キシュ島: キシュ島は、ペルシャ湾に浮かぶ島の۱つで、ホルモズガン州のバンダルレンゲ市の一部であり、イラン南部のホルモズガン州の名所の۱つです。 かつては(カイス)として知られていました。この島の形は楕円形で、Shibkuhの海岸から۱۲ km沖にあります。 キシュ島は、北からイランの連続する領土、東からホルムズ海峡、南からアラブ首長国連邦、西からバーレーンとサウジアラビアにつながっています。 平均して、年間۱۰۰万人以上۷۰万人以上の観光客がこの島を訪れています。キシュの気候は高温多湿で、島の年間平均気温は摂氏۲۶度でした。
キシュ島は、周囲۴۴ km、長さ約۱۵.۴۵ km、幅約۷.۵ kmの島で、面積は۹۰平方キロメートルに相当します。 島の最も高いエリアの高さは海抜約۳۵メートルです。キシュ島にも恒久的な河川がなく、淡水資源がたくさんあります。

 

خب این هم از دو نقطه زیبای ایران.
شما هم اگر دوست دارید زبان مورد نظر خوتان را اصولی و درست یادبگیرید در کلاس های استاد احمدرضا ابراهیمی شرکت کنید. شما برای شرکت در این کلاس ها به هیچ سواد قبلی نیاز ندارید.
پس :
حالا اگر شما هم به دنبال کلاس های زبانی هستید و محدودیت زمانی ندارید من به شما پیشنهاد میکنم که در کلاس های ما شرکت کنید
اگر به دنبال یادگیری زبان با شیوه های صحیح هستید با پر کردن فرم پایین در کلاس های ما شرکت کنید.
اگر فکر میکنید خاص هستید و توانایی زیادی در خودتان میبینید در کلاس های خاص فشرده ما شرکت کنید.
اگر وقت یادگیری زبان به صورت ترمیک را ندارید و میخواهید سریع زبان مورد نظر خود را یادبگیرید به شما پیشنهاد میکنم در کلاس های ما شرکت کنید.
– به امید دیدار شما دوستان مشتاق یادگیری-
-خدانگهدار-