IELTS7 Banner 01 8

چگونه به زبان ژاپنی با تلفن صحبت کنیم؟ یکی از نیاز هایی که شما هنگام یادگیری زبان ژاپنی نیاز دارید, این است که شما بتوانید با تلفن به زبان ژاپنی صحبت کنید.
حتی تفاوتی هم ندارد که شما برای چه کاری و برای چه هدفی با تلفن صحبت میکنید, برای کار و بیزنس یا حرف زدن با دوستان و آشنایان. 
در این مقاله میخواهیم در مورد اینکه ( چگونه به زبان ژاپنی با تلفن صحبت کنیم؟ ) صحبت کنیم. یکی از کار هایی که شما برای صحبت کردن با تلفن نیاز دارید و میتوانید انجام دهید شرکت در دوره های زبان ژاپنی به دو صورت فشرده و همیاد هستند.
دوره های فشرده مخوص کسانی هستند که زمانی برای یادگیری زبان ژاپنی ندارند و میخواهند در زمان کمی این زبان را یادبگیرند.شما نیز اگر در زمان مشکل دارید و زمان زیادی دارید به شما پیشنهاد میکنم در کلاس های فشرده زبان ژاپنی شرکت کنید.
اکنون اگر محدودیت زمانی ندارید ولی میخواهید زبان ژاپنی را یاد بگیرید به شما پیشنهاد میکنم در دوره های همیاد ژاپنی ما شرکت کنید.
به غیر از دوره های ژاپنی استاد احمدرضا ابراهیمی دوره های انگلیسی, آلمانی, اسپانیایی, چینی, عربی و فرانسوی را که مشخصاتشان مثل همین دوره ها هستند را برگزار میکنند.
اکنون, ما چند نوع تماس تلفنی داریم؟
اینکه ما چند نوع تماس تلفنی داریم به شرح زیر است:

 

۱- مکالمه رسمی:

شما برای مکالمه های رسمه نیاز دارید تا جملات رسمی و محترمانه ای به کار ببرید. تصور کنید که میخواهید در رابطه با مشکلی که اخیرا برای لپ تاپ اپل تان پیش آمد با شرکت اپل تماس بگیرید.
در این مکالمه شما باید از جملات رسمی و کاملا مودبانه استفاده کنید زیرا میخواهید با پیشتیانی شرکت تماس بگیرید و مشکل خود را با آنها و شرکت اپل در میان بگزارید تا مشکل شما برطرف شود.
تصور کنید شما نمیدانید چگونه ویندوز لپ تاپتان را اپدیت کنید و مشکل شما هم همین است. پس شما با شرکت اپل تماس میگیرید و از شرکت درباره ی این مشکل میپرسید.
مکالمه شما با شرکت اپل باید خیلی رسمی و محترمانه باشد. من نمونه ای از این مکالمه رسمی را اینجا به اشتراک گزاشتم.
سلام. وقتتون بخیر.
こんにちは。よいひとときを。
سلام. وقتتون بخیر. شرکت اپل بفرمایید. چه کمکی از دست من بر می آید؟
こんにちは。よいひとときを。アップル社。どんな御用でしょうか?
ببخشید من میخواستم بدونم که چگونه باید لپ تاپم را اپدیت کنم؟
すみません、ラップトップのアップデート方法を知りたいですか?
شما میتوانید به یکی از سه روش زیر اقدام کنید.۱ باید به نزدیکترین نماینده گی ما مراجعه کنید. ۲ خودتان از یک نفر بپرسید. ۳ سی دی ویندوز را بخرید و نصب کنید.
これは、次の۳つの方法のいずれかで行うことができます。۱.最寄りの販売店に行く必要があります。 ۲自問してみてください。 ۳ Windows CDを購入してインストールします。
خدانگهدار شما.
神のお恵みがありますように。
خداحافظ.
さようなら。

 

مکالمه ای که در متن بالا مشاهده کردید مکالمه ای بود کاملا رسمی بین یک خریدار لپ تاپ و شخصی که در پشتیبانی شرکت اپل کار میکرد. نوع مکالمه دیگری که میخواهم به شما نشان دهم مکالمه های دوستانه است.
شما این مکالمه ها را میتوانید هنگامی که با دوستانتان صحبت میکنید استفاده کنید. مکالمه های دوستانه اکثر مواقع بین رفقای صمیمی هستند. من اینجای یکی از این مکالمه هارا برای شما نوشته ام.
تصور کنید که میخواهید از دوست صمیمی تان که نامش علی است بپرسید آیا میتواند در روز شنبه با شما به سینما بیاید.
سلام علی چطوری ؟
こんにちはアリ、元気?
سلام. ممنون خوبم. تو چطوری؟
こんにちは。ありがとう大丈夫です。お元気ですか?
منم خوبم. شنبه کاری داری؟
大丈夫です。土曜日に働いていますか?
چطور؟
どうやって?
میخاستم با هم بریم سینما یه فیلم ببینیم؟
映画を見に一緒に映画館に行きたかったですか?
ممنون ولی من کار دارم. نمیتونم بیام.
ありがとう、でも仕事があります。いけません。
باشه. کاری نداری؟
OK。何もすることはありませんか?
نه. خداحافظ.
番号。さようなら。
خداحافظ.
さようなら。

 

مکالمه ی فوق مکالمه غیر رسمی به زبان ژاپنی بود .
شما هم اگر دوست دارید زبان مورد نظر خوتان را اصولی و درست یادبگیرید در کلاس های استاد احمدرضا ابراهیمی شرکت کنید. شما برای شرکت در این کلاس ها به هیچ سواد قبلی نیاز ندارید.
پس :
حالا اگر شما هم به دنبال کلاس های زبانی هستید و محدودیت زمانی ندارید من به شما پیشنهاد میکنم که در کلاس های ما شرکت کنید
اگر به دنبال یادگیری زبان با شیوه های صحیح هستید با پر کردن فرم پایین در کلاس های ما شرکت کنید.
اگر فکر میکنید خاص هستید و توانایی زیادی در خودتان میبینید در کلاس های خاص فشرده ما شرکت کنید.
اگر وقت یادگیری زبان به صورت ترمیک را ندارید و میخواهید سریع زبان مورد نظر خود را یادبگیرید به شما پیشنهاد میکنم در کلاس های ما شرکت کنید.
– به امید دیدار شما دوستان مشتاق یادگیری-
-خدانگهدار-