IELTS7 Banner 01 8

ژاپنی یک زبان آسیای شرقی است و تقریباً ۱۲۵ میلیون نفر در سراسر جهان با آن صحبت می کنند. ژاپنی زبان ملی ژاپن است ، اما در کره، ایالات متحده و بسیاری از مناطق دیگر نیز صحبت می شود. ژاپنی بسیار متفاوت از زبان انگلیسی خواهد بود. این امر به تمرین نیاز دارد، اما با کمی تلاش، می توانید یک بلندگو موثر ژاپنی شوید.

 

از فلش کارت استفاده کنید. می توانید آن ها را به زبان ژاپنی بخرید، یا خودتان در خانه تهیه کنید. سپس می توانید با روش های مختلف با آنها تمرین کنید. Flashcard می تواند یک راه عالی برای تقویت واژگان خود در هر سه سیستم زبانی (هیراگانا ، کانجی یا کاتاکانا) باشد.
فلش کارت ها را در اطراف خانه خود کنار وسایل مرتبط با هر کلمه قرار دهید تا مدام برای شما تکرار شوند همچنین شما می توانید به یکی از دوستانتاب بسپارید که تکرار کلمات هیراگانا ، کلمات Kanji یا کلمات در Katakana یادآوری کند یا از شما آن ها را بپرسد. حتی می توانید از این کارت ها برای مسابقه استفاده کنید.

 

مثل بچه ها صحبت کن، کودکان کوچک در یادگیری زبانهای جدید خارق العاده هستند زیرا از بیان صداها نمی ترسند. آنها خجالت نمی کشند. به آن بی شرمی کودکانه ضربه بزنید و اصوات ، کلمات و عبارات ژاپنی را تکرار کنید ، حتی اگر آنها را به درستی تلفظ نکنید.
با کسی به صورت شخصی تمرین کنید. بهترین روش برای تقویت آنچه شما آموخته اید و دستور زبانی که یاد گرفته اید، تمرین ژاپنی های خود با شخص دیگر است. اگر دوستی دارید که زبان مادری اش مانند شما است یا ژاپنی نمی داند، روزهایی را تعییین کنید و با آن ها صحبت کنید و اطلاعاتتان را با آن ها به اشتراک بگذارید! اگر شما هیچ شخصی را نمی شناسید، می توانید جلسات بین المللی یا گروه های تبادل زبان در منطقه خود جستجو کنید.

 

با کسی آنلاین صحبت کنید. گزینه عالی دیگر ، گپ ویدیویی با یک بلندگو بومی است. منابع آنلاین بیشماری وجود دارد که شرکای زبان را با هم جفت می کنند. یک دوست جدید را جستجو کنید که به زبان ژاپنی صحبت می کند و با استفاده از رایانه یا تلفن همراه با آن صحبت کنید.
چنین امکانی برای زبان آموزان موسسه احمدرضا ابراهیمی فراهم است، خوشبختانه شما می توانید علاوه بر صفحه ی اینستاگرام و وبسایت موسسه با استفاده از اپلیکیشن ARE با دوستانی که ژاپنی می آموزند یا آموخته اند به گفتگوی مجازی بپردازید، این مکالمه چینی برای شما با راهبرتان نیز میسر خواهد بود.

 

اشتباه کنید! اشتباه کردن و تصحیح توسط گویندگان بومی یا راهبرتان احتمالاً موثرترین روش برای یادگیری تفاوت های ظریف ژاپنی است. از کلماتی که مطمئن نیستید یا از عباراتی که ممکن است آنها را به اشتباه سوء استفاده کنید پرهیز نکنید. اشتباه کردن به معنای واقعی تلاش برای یادگیری است. بیرون از منطقه راحتی خود حرکت کنید. از دیگران بازخورد بگیرید.
ثبت نام در کلاس. یکی از موثرترین راههای یادگیری یک زبان جدید، ثبت نام در یک کلاس است. با راهنمایی یک مدرس، برنامه های درسی، کتاب ها، ویدیوها، پادکست ها و دیگر روش های آموزشی کاری و مهمتر از همه، افراد دیگر که با آنها می توانید تمرین کنید، ثبت نام در کلاس زبان ژاپنی می تواند یک استفاده عالی از وقت شما باشد.

 

آموزش آنلاین زبان ژاپنی با دو دوره موفق آموزش زبان ژاپنی در ۵۰ روز و همچنین دوره های همیاد ژاپنی، تاکنون علاقه مندان بسیاری را به زبان دلخواهشان مسلط ساخته است. این دوره ها با ایجاد امکانات ویژه، مسیر یادگیری را لذت بخش نموده اند و توانسته اند در طول دوره همراه مناسبی برای زبان آموزان باشند. از ویژگی های مشترک این دو دوره می توان به موارد زیر اشاره نمود: آموزش به صورت کاملا غیرحضوری و به صورت خصوصی، دارای پشتیبانی آنلاین، برخورداری از راهبران متخصص در حوزه آموزش زبان راکت و برخورداری از اپ ARE به صورت رایگان.

 

دوره راکت ژاپنی با بهره گیری از سیستم آموزشی رامیت مسیری نو را در اختیار زبان آموزان قرار داده است، همچنین با پشتیبانی ۲۴ ساعته راکت هر زمانی به سوالی برخورد کردید، به جواب آن خواهید رسید. اساتیدی که این دوره را مدیریت می کنند همگی از اساتید خبره راکت هستند که به چندین زبان زنده نیز مسلط هستند.
دوره همیاد ژاپنی این موقعیت را برای زبان آموزان فراهم کرده است تا با انتخاب زمان و روز کلاس هایشان و همچنین دخیل بودن در انتخاب راهبران و همچنین محتوای آموزشی مسیری دلخواه را طی نمایند. این دوره نیز این امکان را به وجود آورده است که در صورت نارضایتی زبان آموزان از زمان کلاس و یا اساتید خود پس از ۵ جلسه بتوانند دست به تغییر روند بزنند.
برای شرکت در این دوره ها و آشنایی بیشتر با روند آموزشی آن ها می توانید اطلاعات خود را در فرم زیر ثبت و ارسال کنید تا کارشناسان موسسه با شما تماس بگیرند و به پرسش هایتان پاسخ دهند، پس از دریافت مشاوره، در صورت تمایل می توانید در دوره ی آموزشی مدنظرتان ثبت نام کنید.