IELTS7 Banner 01 8

آیا شما نیز تصمیم به یادگیری زبان روسی به صورت مجازی دارید؟ آیا با وجود علاقه و یا نیاز خود به یادگیری زبان روسی، هیچ آشنایی با این زبان ندارید؟ تصور می کنید وجود آشنایی قبلی، تاثیری بر سرعت و کیفیت یادگیری دارد؟ از دیدگاه شما با انتخاب یک روش مناسب برای آموزش مجازی زبان روسی از صفر نتیجه بهتری نسبت به کسب آشنایی جزئی اما به روش های نادرست حاصل نمی شود؟
اولین تجربه خود را از یادگیری زبان به یاد آورید! چگونه یادگیری زبان مادری خود را آغاز کردید؟

 

اگر شروع یادگیری زبان روسی از صفر تا تسلط یافتن بر این زبان تنها در ۵۰ روز انجام شود، چه تاثیر شگرفی بر زندگی، موقعیت شغلی و ارتباط شما با دیگران خواهد داشت؟ در موسسه زبان احمدرضا ابراهیمی، با استفاده از روش راکت می توان از صفر تا صد یک زبان جدید را در ۵۰ روز آموخت!

تیم آموزشی چند زبانه موسسه زبان احمدرضا ابراهیمی با در دست داشتن رکورد آموزش زبان های روسی، انگلیسی، عربی، چینی، ترکی، اسپانیایی، آلمانی و … از صفر و تنها در ۵۰ روز در دوره راکت، توانسته اند زبان آموزان بسیاری را تا رسیدن به هدف راهبری کنند. این اساتید، هر کدام چندین زبان را به سبک راکت آموخته و با گذراندن دوره ویژه تربیت مدرس استاد ابراهیمی (راکت پایلت) به تدریس آن مشغول هستند.

 

دوره های آموزش مجازی زبان روسی

راکت زبان روسی
در دوره راکت (آموزش زبان در ۵۰ روز) صفر تا صد زبان روسی در ۵۰ جلسه آموزش داده می شود. زبان آموزان می توانند با شرکت در این دوره با همراهی اساتید موسسه ما، زبان روسی را به شکل فوق فشرده و آنلاین بیاموزند. در این دوره زبان روسی از صفر و بر پایه مکالمه آموزش داده می شود.

همیاد زبان روسی
دوره همیاد مناسب افرادی است که می خواهد زبان روسی را از صفر، اما به صورت غیر فشرده بیاموزند. تعداد جلسات و مدت دوره بر اساس نیاز، زبان آموز تنظیم می شود. آموزش زبان روسی در دوره همیاد نیز به صورت مکالمه محور انجام می پذیرد.

 

اگر شما نیز علاقه مند به یادگیری زبان روسی هستید، نگران کم یا صفر بودن اطلاعات خود نباشید. دوره های آنلاین موسسه استاد ابراهیمی به گونه ای طراحی شده است که  این موضوع بر کیفیت و سرعت کار شما تاثیری ندارد.
برای شروع یادگیری زبان روسی، کافیست با وارد کردن اطلاعات خود در فرم زیر یا تماس با شماره ۰۹۳۳۳۵۵۸۰۰۲ با ما همراه شوید و رویای یادگیری زبان روسی را تنها در ۵۰ روز تحقق بخشید.
همچنین می توانید با مشاهده لیست “اساتید زبان روسی”  و مطالعه رزومه اساتید، بهترین مدرس را انتخاب کرده و ساعت مورد نظر برای برپایی کلاس را همین حالا رزرو کنید.