IELTS7 Banner 01 8

آیا شما به آموزش یادگیری زبان انگلیسی که یکی از نیازهای افراد در سن های مختلف است اعتقاد دارید؟ تا چه حد به این موضوع اعتقاد دارید؟ آیا به این که آموزش یادگیری زبان انگلیسی در زمان حال یک نیاز است و روز به روز بر نیاز یادگیری این زبان افزوده می شود اعتقاد دارید؟ نظر شما در مورد آموزش یادگیری مجازی زبان انگلیسی چیست؟
ما برای شما پیشنهادی خاص داریم: آموزش مجازی زبان انگلیسی رایگان. بله رایگان! باور این که بشود رایگان هم چیزی را یاد گرفت مشکل است جدای از مجازی بودن آن. اما شما می توانید با مطالعه مقالات سایت احمدرضا ابراهیمی این کار را انجام دهید. در این سایت شما می توانید کلیپ هایی را مشاهده کنید که توسط اساتید راکت پایلت این موسسه آماده شده اند. اساتید این موسسه که هر کدام به بیش از ۳ زبان زنده دنیا مسلط هستند طوری این کلیپ ها را آماده کرده اند که اگر در سطح مقدماتی زبان انگلیسی هم باشید می توانید به آسانی زبان انگلیسی را رایگان فراگیرید.
نمونه مقالاتی که به شما زبان انگلیسی را یاد می دهد:
آموزش مجازی زبان انگلیسی از صفر سلام به زبان انگلیسی
 انواع خداحافظی به انگلیسی
 روزهای هفته به انگلیسی
ساعت به زبان انگلیسیبهترین موسسه آموزش آنلاین زبان انگلیسی رایگان
و  …
شما با مطالعه این مقالات و دیدن کلیپ های آموزشی می توانید کلماتی را که اولین گام ها برای آموزش زبان انگلیسی است را آنلاین و رایگان یاد بگیرید.

 

موسسه زبان احمدرضا ابراهیمی یکی از معدود موسسه هایی است که در زمینه یادگیری آنلاین زبان های خارجه مانند زبان انگلیسی، عربی، اسپانیایی، فرانسه، ترکی و… فعالیت می کند.
دوره های راکت زبان های خارجه در این موسسه برگزار می شود که اساس آن کلیپ های آموزشی است که در آن زبان آموز با زبان مورد نظر خود ارتباط برقرار کرده و استاد با شناسایی روش یادگیری زبان آموز و براساس هدفی که دارد در مدت ۵۰ روز زبان هدف را به شما آموزش می دهد.
شما برای اطلاع یافتن در مورد دوره راکت آموزش زبان انگلیسی آنلاین می توانید با تکمیل فرم زیر منتظر تماس همکاران ما باشید تا شما را راهنمایی کنند و به سوالات شما پاسخ بدهند.