IELTS7 Banner 01 8

آیا شما نیز تصمیم دارید زبان انگلیسی را به صورت مجازی بیاموزید؟ از نظر شما دانش فعلی تان از زبان انگلیسی تا چه میزان می تواند بر سرعت و کیفیت یادگیری تاثیر گذار باشد؟ آیا آموزش مجازی زبان انگلیسی از صفر با تکیه بر مهارت مکالمه دقیقا به همان شکل که ما فارسی را فرا گرفته ایم، برای هر انسان مبتدی امکان پذیر نیست؟

 

اگر یادگیری از صفر تا صد به جای چند سال یا چندین ماه، در ۵۰ روز انجام شود، چه تاثیر شگرفی در زندگی شما خواهد داشت؟
در موسسه زبان احمدرضا ابراهیمی آموزش زبان انگلیسی از صفر تا صد، تنها در ۵۰ روز ارائه می شود. زمانی که پس از چند جلسه شرکت در دوره های آنلاین توانایی خود را در صحبت کردن مشاهده می کنید قطعا شگفت شده خواهید شد.

اساتید زبان انگلیسی موسسه استاد ابراهیمی هر کدام چندین زبان دیگر را به روش راکت (آموزش زبان در ۵۰ روز) فراگرفته و با گذراندن دوره ویژه تربیت مدرس استاد ابراهیمی (راکت پایلت) به تدریس این زبان ها مشغول اند. اکنون این اساتید قادرند در کنار زبان انگلیسی چندین زبان دیگر از جمله آلمانی، عربی، روسی، ترکی، چینی، اسپانیایی، فرانسوی و… را به صورت آنلاین تدریس کنند.

آموزش زبان انگلیسی در ۵۰ روز
در دوره راکت (آموزش زبان انگلیسی در ۵۰ روز) شما می توانید با برنامه ریزی که مدرس دوره مختص به شما تنظیم کرده است در ۵۰ روز، به زبان انگلیسی تسلط یافته و به راحتی صحبت کنید، بنویسید، بخوانید و با دیگران ارتباط برقرار کنید. یادگیری نوشتن خواندن و یا دیگر مهارت ها در این سبک به روشی ساده و با کمک مهارت مکالمه انجام می شود.

همیاد زبان انگلیسی
دوره همیاد نیز به صورت آنلاین برگزار می شود. این دوره متناسب با افرادی طراحی شده است که می خواهند در بلند مدت زبان انگلیسی را بیاموزند. با شرکت در دوره همیاد این انکان برای شما فراهم است که زبان انگلیسی را از صفر و بدون هیچ آشنایی قبلی بیاموزید. آموزش بر اساس مهارت مکالمه از خصوصیات مهم  این دوره است.

 

این که شما تصمیم دارید زبان انگلیسی را از صفر بیاموزید نشان از عزم جزم شما برای یادگیری است. اگر هیچگونه اطلاعاتی از زبان انگلیسی ندارید، جای هیچ نگرانی نیست. لزومی برای صرف سال ها زمان و انرژی دو چندان وجود ندارد. می توانید با ما همراه شوید تا یادگیری  در ۵۰ روز این کار را آغاز کرده و به سرانجام برسانید.

دوستانی که تمایل به شرکت در دوره های آموزش آنلاین زبان انگلیسی از صفر  دارند، می توانند با کلیک بر عبارت ” لیست اساتید زبان انگلیسی” و مطالعه رزومه اساتید، بهترین مدرس را انتخاب کرده و با تماس با شماره تلفن ۰۹۳۳۵۵۵۸۰۰۲ یادگیری زا آغاز کنید.
همچنین می توانید با وارد کردن شماره تماس خود در فرم زیر منتظر تماس همکاران ما و ارائه مشاوره برای انتخاب دوره و بهتری مدرس باشید.