برای آشنایی با دوره جامع مکالمه انگلیسی روی تصویر زیر کلیک کن !

IELTS7 Banner 01 8

آیا تا کنون روش های متعددی را برای یادگیری زبان انگلیسی امتحان کرده و نتیجه ای شایسته دریافت نکرده اید؟ به طور کلی  آموزش زبان از حساسیت بالایی برخوردار است. شاید تصور کنید یادگیری زبان انگلیسی با توجه به تداول بالا در جامعه و دسترسی آسان در تمامی مناطق نسبت به سایر زبان ها از میزان اهمیت کمتری برخوردار است؛ اما آیا همه موسسات میتوانند یک آموزش حرفه ای ارائه دهند؟ برای دریافت بهترین نتیجه لازم است به سراغ بهترین روش و بهترین موسسه آموزش زبان بروید.

 

موسسه زبان احمدرضا ابراهیمی تنها موسسه آنلاین در کشور است که به صورت تخصصی به آموزش زبان های مختلف به صورت آنلاین می پردازد. تمامی مدرسان موسسه زبان انگلیسی و هر کدام چندین زبان را به سبک راکت تنها در ۵۰ روز آموزش داده و برای دست یابی به این مهارت دوره های ویژه راکت پایلت “Rocket Pilot” و راکت چندین زبان را تحت نظر استاد ابراهیمی گذرانده اند.
این اساتید با استفاده از تکنیک های ویژه آموزش آنلاین، به تولید و ارائه مقالات و ویدیو های آموزشی زبان انگلیسی به دو زبان انگلیسی و فارسی با تکیه بر مهارت مکالمه پرداخته و این محتوا را به صورت رایگان در اختیار علاقه مندان قرار داده اند.
با بازدید از این صفحات می توانید به اطلاعات مورد نیاز خود در زمینه مربوطه دست یابید.
– زمان حال در انگلیسی
– روز های هفته به زبان انگلیسی
 انواع خداحافظی به زبان انگلیسی
– حال ساده و استمراری در انگلیسی
– ساعت به زبان انگلیسی
– کاربرد ها و تفاوت های will و be going to
– 
انواع صبح بخیر به زبان انگلیسی
– راه های تقویت لهجه انگلیسی

 

هر چند آموزش پیشرفته زبان انگلیسی نیازمند یک راهبر مسلط چون تیم آموزشی حرفه ای موسسه است؛ اما اساتید ما بدون هیچ چشم داشتی آموخته های خود را در اختیار علاقه مندان قرار داده و چنانچه هر فراگیر  شرایط شرکت در دوره های راکت زبان های انگلیسی، اسپانیایی، آلمانی، عربی، ترکی، روسی و … را داشته باشند؛ می تواند با تکمیل فرم زیر و یا تماس با همکاران ما در بخش پشتیانی فنی، رویای یادگیری زبان انگلیسی به صورت آنلاین را برآورده کند.