IELTS7 Banner 01 8

از دیدگاه شما چه تعداد مدرس حرفه ای جهت تدریس زبان عربی به شکل آنلاین در سطح کشور وجود دارد؟ آیا شما به عنوان یکی از علاقه مندان به یادگیری زبان عربی تصور می کنید هر نوع آموزش می تواند برای فراگیران مفید واقع شود؟ قطعا برای حصول بهترین نتیجه می‌بایست به بهترین موسسه آموزشی مراجعه کنید. ممکن است از خود بپرسید: آیا آموزش حرفه ای زبان عربی با گویش های متفاوت به صورت رایگان عرضه می شود؟ ما به این سوال شما پاسخ می دهیم؛ “بله”

موسسه آموزش آنلاین زبان استاد ابراهیمی تنها موسسه تخصصی آموزش آنلاین زبان های مختلف است که خدمات آموزشی خود را به صورت تخصصی به سبک آنلاین ارائه داده و جامع ترین دوره آموزشی هر زبان را در ۵۰ روز توسط اساتید چندزبانه راکت پایلت (Rocket Pilot) برگزار می کند. وب سایت موسسه اقدام به ارائه آموزش آنلاین زبان عربی توسط اساتید زبان عربی به صورت رایگان کرده است. شما می توانید در بخش مقالات آموزش زبان سایت از کلیپ های آموزشی اساتید زبان عربی بهره مند شوید.

 

در اولین بخش آموزش زبان عربی می توانید به درس های اعضای خانواده به زبان عربی و گفتن ساعت به زبان عربی مراجعه کنید. این درس ها شامل آموزش مکالمه، پرسش و پاسخ و همچنین ارائه چند مثال کاربردی به همراه تلفظ است.

 

مدرسان زبان عربی سایت احمدرضا ابراهیمی که به ارائه ویدیو های آموزشی این زبان به صورت رایگان اقدام نموده اند؛ زبان های عربی، انگلیسی، روسی، اسپانیایی، ترکی، آلمانی، چینی و … را در قالب دوره های آنلاین راکت و همیاد تدریس می کنند. این اساتید دوره های ویژه تربیت مدرس راک (راکت پایلت) را مستقیما زیر نظر استاد ابراهیمی گذرانده و زبان های متعددی را طی ۵۰ روز آموخته اند.
شما نیز می توانید با تماس با ما  یا درج اطلاعات خود در فرم زیر در دوره آموزش زبان در ۵۰ روز شرکت نموده و به هدف یادگیری زبان عربی دست یابید.