IELTS7 Banner 01 8

به نظر شما در کل کشور ایران چند موسسه زبان می توانند زبان چینی را به طور حرفه ای آموزش بدهند؟ آیا آموزش این زبان بسیار متفاوت کار آسانی است؟ آیا واقعا آموزش آنلاین زبان چینی رایگان امکان پذیر است؟ در جامعه ای که نرخ تورم تمام مردم را درگیر کرده است بهترین موسسه آموزش آنلاین زبان چینی رایگان کدام موسسه می تواند باشد؟ این ها سوالاتی است که ذهن هر جوینده ای را درگیر می کند. عبارات آموزش رایگان زبان، آموزش آنلاین زبان و بهترین موسسه آموزش زبان با کلمه چینی ترکیب غیر قابل هضمی برای اکثر ما خواهد بود. تجربه به اکثر ایرانی ها ثابت کرده برای یادگیری زبان چینی وقت و انرژی بسیاری باید صرف کرد. معمولا حقوق اساتید چینی بسیار بالاتر از دیگر زبان ها است. پس چگونه میتوان انتظار آموزش آنلاین زبان چینی رایگان را برآورده نمود؟
برای یادگیری یک زبان بسیار متفاوت از زبان فارسی آنهم به صورت آنلاین نیازمند آمادگی و پیش زمینه هستیم. خواندن و نوشتن زبان چینی با کاراکترهای بیشمار چالش بزرگی است که سد راه نفوذ و اربتاط است. البته در موسسه ابراهیمی علاقه مندان زیادی با استفاده از تکنیک های راکت به این زبان تسلط پیدا کرده اند. واقعیت امر انتظار اینکه یک استاد حرفه ای چینی وقت گرانبهای خود را در اختیار ما بگذارد و به ما به صورت رایگان این زبان را آموزش دهد کمی عجیب است. بسیاری از سایت ها با ارائه محتوای متنی و با استفاده از معادل ها اطلاعاتی نسبی در اختیار کاربران خود قرار می دهند و این آموزش معمولا به همین آگاهی رسانی ختم می شود. زبان چینی زبانی است با لحن های خاص و آهنگ های متفاوت که برای فهمیدن و فهمیده شدن هر زبان آموز نیاز دارد این لحن ها را در گفتار خود رعایت کند. هر چند تلفظ ها و لحن های موجود در زبان چینی فائق شدن به مهارت اسپیکینگ این زبان را دشوارتر کرده با مشاهده کلیپ های مفید میتوان تا حد زیادی با این زبان سهل و ممتنع ارتباط برقرار کرد. در ادامه شما را با قسمتی از فعالیت های اساتید چینی موسسه ابراهیمی آشنا خواهم کرد.

 

موسسه آنلاین استاد ابراهیمی با تیم آموزشی حرفه ای چند زبانه در زبانهای انگلیسی، ژاپنی، عربی، ترکی، آلمانی، اسپانیایی، فرانسوی، روسی و چینی قادرند هر زبانی را طی ۵۰ روز به روش راکت ( آموزش زبان در ۵۰ روز ) به شما آموزش دهند. اساتید موسسه ابراهیمی هر کدام بیشتر از سه زبان را آموزش می دهند. این اساتید که با اصطلاح راکت پایلت شناخته شده هستند همه حداقل یک زبان به سبک راکت فرا گرفته اند. محتوای ویدئو های تولید شده توسط اساتید حرفه ای زبان چینی در موسسه ابراهیمی به صورت رایگان در اختیار علاقه مندان یادگیری این زبان قرار می گیرد.
این محتوا با تمرکز مکالمه و با استفاده از تکنیک های آموزشی مکالمه محور در ویدئو های متفاوت و مقالات سایت احمدرضا ابراهیمی تحت عناوین روز های هفته به زبان چینی، سلام و احوالپرسی به زبان چینی،زمان و ساعت به زبان چینی، پرسیدن سن به زبان چینی، و حتی در دیگر زبان ها مقالات احوالپرسی به زبان انگلیسی، انواع خداحافظی به زبان انگلیسی، روز های هفته به زبان انگلیسی،  حال ساده و استمراری در انگلیسی، احوالپرسی به زبان آلمانی، کاربرد ها و تفاوت های will و be going to، سلام کردن به زبان آلمانی و آموزش تضمینی زبان انگلیسی در سایت احمدرضا ابراهیمی موجود هستند.
هر چند آموزش حرفه ای نیازمند یک راهبر مسلط چون اساتید حرفه ای چینی موسسه ابراهیمی است  این موسسه بدون هیچ چشم داشتی آموخته های خود را در اختیار مخاطبان قرار داده. چنانچه شما شرایط شرکت در دوره های راکت هر زبانی را داشته باشید با تکمیل فرم زیر، یا تماس با شماره ۰۳۱۳۷۴۴۵۰۰۱ و یا مراجعه به صفحه اینستاگرام می توانید رویای یادگیری زبان چینی خود را برآورده کنید.