IELTS7 Banner 01 8

شما تا چه حد به آموزش های رایگان زبان اسپانیایی در وب سایت ها اعتقاد دارید؟ آیا تا کنون به سایتی وارد شده اید که توانسته باشید نکته کوچکی در مورد زبان اسپانیایی به دست آوردید؟ شما تا چه حد به آموزش آنلاین زبان اسپانیایی رایگان اعتماد دارید؟ آیا تا کنون به سایتی وارد شده اید که توانسته باشید نکته کوچکی در مورد زبان اسپانیایی به دست آوردید؟ آیا توانسته اید سایتی را به دوستانتان معرفی کنید که حقیقتا به طور رایگان به شما چیزی یاد داده باشد؟ نیاز روزمره الان جامعه ما را ملزم به یادگیری آنلاین در حیطه های مختلف از جمله یادگیری زبان های خارجه از الجمله زبان اسپانیایی کرده است.

 

موسسه زبان احمدرضا ابراهیمی با سابقه بیش از دو دهه آموزش زبان های مختلف از جمله زبان اسپانیایی در اصفهان یکی از معتبرترین آموزشگاه ها در سطح استان اصفهان و کشور است. این موسسه بیش از دو سال است که به صورت تخصصی آموزش آنلاین زبان های مختلف را برای زبان آموزان در رشته‌ های مختلف زبان و در سطح های مختلف انجام می دهد. با پشتکار و تلاش های بی وقفه مدیریت، اساتید و حتی زبان آموزان یک سال است که این مجموعه آموزش زبان های مختلف به زبان آموزان خارج از کشور را به صورت آنلاین انجام می دهد. اساتید این مجموعه که هر کدام در چند رشته زبانی تخصص دارند به فعالیت و آموزش آنلاین زبان آموزان خود چه در داخل و چه در خارج از کشور به این کار اشتغال دارند.

مهم ترین نکته که در اینجا لازم به ذکر است اعتماد زبان آموزان و رضایت کامل آن ها از مجموعه است که مایه افتخار این مجموعه می باشد و این خود باعث تلاش های بیشتر مجموعه در راستای به روز بودن اطلاعاتی که به زبان آموزان خود می دهد می باشد.

 

شما برای آموزش آنلاین زبان اسپانیایی رایگان می توانید با استفاده از مقالات این آموزشگاه از جمله الفبای اسپانیایی، احوالپرسی به زبان اسپانیایی، لغات اسپانیایی با معنی متفاوت و تلفظ یکسان، نحوه نوشتن ادرس به زبان اسپانیایی، چطور به زبان اسپانیایی با تلفن صحبت کنیم؟، آموزش اسم حیوانات به زبان اسپانیایی و… اسپانیایی را یاد بگیرید. این اولین گام برای شروع یادگیری آنلاین زبان اسپانیایی است و برای گام های بعدی می توانید با پر کردن فرم ذیل این کار را به طور تخصصی تر ادامه داده و یادگیری آموزش آنلاین زبان اسپانیایی را تجربه کنید. راهکاری که این موسسه به شما ارائه می دهد این است که شما با شرکت در دوره راکت آموزش آنلاین زبان اسپانیایی در مدت ۵۰ روز می توانید زودتر از آنچه فکرمی کنید به نتیجه دلخواهتان برسید.
این دوره توسط اساتیدی که خود تجربه شرکت در این  دوره ها را داشته اند انجام می پذیرد و شما خواهید دید که این کار برای دیگران و حتی شما به راحتی امکان پذیر است.