IELTS7 Banner 01 8

آیا شما نیز عزم خود را جزم کرده و تصمیم گرفته اید زبان چینی را به طور حرفه ای بیاموزید؟ آیا با وجود علاقه و یا نیاز به یادگیری زبان چینی، هیچ گونه آشنایی با این زبان ندارید؟ به نظر شما یادگیری زبان چینی بدون آشنایی قبلی اما به روش اصولی نتیجه ای بهتر از یادگیری برخی مطالب و کسب آشنایی نسبی با این زبان برای ما حاصل نمی کند؟ آیا آموزش مجازی زبان چینی از صفر با تکیه بر مهارت مکالمه دقیقا به همان شکل که ما زبان مادری خود را فرا گرفته ایم، بدون شناخت قبلی امکان پذیر نیست؟

 

نوع نوشتار متفاوت زبان چینی برای افراد مبتدی چالشی است که در شروع یادگیری زبان چینی از صفر در برابر خود می بینند. اما در آموزش زبان به سبک راکت (آموزش زبان در ۵۰ روز) این چالش در برابر افراد مبتدی نیست!
آموزش در این سبک بر پایه مهارت مکالمه است و افراد می توانند زبان چینی را مشابه اولین تجربه یادگیری زبان، یعنی یادگیری زبان فارسی  با تکیه بر مهارت مکالمه و از صفر بیاموزند. تنها تفاوت این است که شما صفر تا صد زبان چینی را تنها در ۵۰ روز فرا می گیرید.

اساتید زبان چینی موسسه احمدرضا ابراهیمی، علاوه بر تسلط بر زبان چینی، هر کدام چندین زبان را به روش راکت فرا گرفته، و با گذراندن دوره ویژه تربیت مدرس استاد ابراهیمی (Rocket Pilot) به تدریس این زبان ها مشغول اند. از جمله این زبان ها می توان به انگلیسی، ژاپنی، عربی، ترکی، آلمانی، اسپانیایی، فرانسوی، روسی و … اشاره داشت.
این اساتید قادرند زبان چینی را در ۵۰ روز به شما آموزش دهند.

دوره راکت زبان چینی

در دوره راکت، شما با همراهی یک راهبر مسلط یادگیری آنلاین زبان چینی را از صفر آغاز نموده و طی ۵۰ روز بر آن تسلط می یابید. یادگیری در این دوره مکالمه محور است اما این امکان را برای شما فراهم می کند که پس از ۵۰ روز به راحتی چینی بنویسید، چینی بخوانید و به زبان چینی با دیگران ارتباط برقرار کنید.
دوره همیاد زبان چینی
این دوره مناسب زبان آموزانی است که می خواهند زبان چینی را از صفر و با برنامه شخصی خود بیاموزند. مدت زمان یادگیری، تعداد جلسات و نوع آموزش زبان در این دوره با توجه به نیاز شما برنامه ریزی می شود.

برای شروع یادگیری مجازی زبان چینی از صفر، می توانید با کلیک بر دکمه زیر، لیست اساتید زبان چینی را بررسی کرده و با مطالعه رزومه اساتید، بهترین مدرس زبان چینی را برای خود انتخاب کنید.

اساتید زبان چینی

 

یادگیری آنلاین زبان چینی از صفر و به طور حرفه ای نیاز به تخصص ویژه دارد. اساتید زبان چینی موسسه ما با دارا بودن این تخصص می توانند شما را در یادگیری این زبان از صفر راهبری و همراهی کنند.
برای شرکت در دوره های آموزش زبان چینی کافیست اطلاعات خود را در فرم زیر وارد کرده و یا با شماره ۰۹۳۳۳۵۵۸۰۰۲ تماس حاصل نمایید.
همچنین می توانید از طریق دکمه رزرو آنلاین، ساعت مورد نظر خود را برای شرکت در کلاس رزرو کرده و تا کمتر از ۴۸ ساعت یادگیری زبان چینی را آغاز کنید.