1 کلیک روی عکس پایین دنیای یادگیریت را متحول میکنه!

IELTS7 Banner 01 8 آموزش مجازی زبان عربی از صفر,یادگیری زبان عربی از صفر

از نظر شما همراهی یک استاد مسلط و یک شیوه اصولی برای آموزش مجازی زبان عربی از صفر، چه تاثیری بر موفقیت شما در یادگیری خواهد داشت؟ آیا شما نیز از علاقه مندان یادگیری زبان عربی هستید؟ آیا به دلیل شغل و یا سفر های پیش رو نیاز دارید صفر تا صد زبان عربی رابیاموزید و نگران عدم آشنایی خود با این زبان هستید؟ به نظر شما اگر یادگیری را از صفر و به روش صحیح آغاز کنیم، نتیجه ای مطلوب تر دریافت نخواهیم کرد؟
اولین تجربه خود را از یادگیری زبان به یاد بیاورید… شما زبان مادری خود را با استفاده از مهارت مکالمه و بدون هیچ اطلاعات قبلی آموختید. به نظر شما این روش می تواند یادگیری زبان عربی را نیز برای اشخاص مبتدی ممکن سازد؟

آموزش مجازی زبان عربی از صفر

تصور کنید یادگیری زبان عربی را از صفر آغاز کرده و در ۵۰ روز به اتمام برسانید. یادگیری این زبان در ۵۰ روز چه تاثیر شگرفی بر زندگی شما خواهد داشت؟
در موسسه زبان احمدرضا ابراهیمی، آموزش زبان عربی و زبان های: انگلیسی، روسی، آلمانی، چینی، اسپانیایی، ترکی، فرانسوی و … تنها در ۵۰ روز به سبک راکت بر پایه مکالمه انجام می شود. اساتید چند زبانه موسسه با طی دوره ویژه تربیت مدرس استاد ابراهیمی (راکت پایلت) و تجربه یادگیری چندین زبان به روش راکت (آموزش زبان در ۵۰ روز) در امر آموزش مجازی زبان تخصص یافته اند. و حال قادرند شمارا در یادگیری زبان عربی از صفر تا صد همراهی کرده، و این زبان را به شما بیاموزند. برگزار شدن دوره های زبان و یا دیگر دوره ها به صورت آنلاین و مجازی فواید بسیاری دارد، یکی از مهم ترین فواید آن این است که همه افراد علاقه مند به یادگیرب زبان در هر کجای دنیا بدون هیچ محدودیتی توانایی استفاده از آن دوره را دارند. یکی دیگر از مزایای مجازی بودن دوره های آنلاین و مجازی این است که بدون هیچ محدودیت زمانی می توانید به یادگیری نامحدود دست پیدا کنید. با توجه به چنین مزایای بزرگی استفاده نکردن از این فرصت کار بسیار اشتباهی می باشد، پس اقدام کردن با عقب نیندازید.

راکت
 دوره آموزش فشرده زبان عربی است که در ۵۰ روز به صورت آنلاین ارائه می شود. شما می توانید در این دوره زبان عربی را از صفر با تکیه بر مهارت مکالمه و با لهجه های مختلف بیاموزید. دقیقا مشابه به روشی که زبان فارسی را آموختید. در این شیوه شروع یادگیری از صفر تا تسلط به زبان عربی تنها ۵۰ روز به طول می انجامد. دوه های راکت با سریال به اموزش زبان آموزان می پردازند. این دوره با استفاده از روش آموزشی متفاوت توانسته است علاقه مندان زیادی در اقصی نقاط دنیا به خود جذب کند و از طریق ناخودآگاه سازی به آموزش چهار مهارت اصلی زبان می پردازند. اما هدف اصلی دوره های راکت نیتیو لایک شدن زبان آموزان می باشد به گونه ای که شما در پایان دوره نه تنها بر مکالمه و لهجه بلکه بر سه مهارت دیگر زبان تسلط پیدا کرده اید.
اساتید دوره های راکت یک الی دو زبان را به همین سبک و شیوه فرا گرفته اند به همین دلیل زمانی که به تدریس زبان آموزان می پردازند با دغدغه زبان آموزان به صورت کامل آشنایی دارند و همراه و پشتبان فراگیران خود هستند.
دوره های راکت با در نظر گرفتن نیازهای زبانی زبان آموزان به دو صورت VIP Rocket (آموزش زبان در 50 روز) و Tailored Rocket (آموزش زبان در 50 جلسه) برگزار می شوند و شما می توانید بر اساس نیاز و با کمک مشاوران ما دست به انتخاب زنید.

برای شرکت در دوره های مجازی موسسه آموزش زبان احمدرضا ابراهیمی و یادگیری زبان عربی از صفر، با شماره تلفن ۰۹۳۳۳۵۵۸۰۰۲ و یا شماره تلفن های دفاتر موسسه تماس بگیرید و یا به تکمیل فرم مشاوره و ثبت نام در انتهای صفحه بپردازید.
شما می توانید با مشاهده لیست اساتید زبان عربی مدرس مورد نظر خود را انتخاب کرده و از طریق دکمه زیر همین حالا ساعت مورد نظر خود برای شرکت در کلاس را رزرو و ثبت نام کنید.
همچنین می توانید با وارد کردن اطلاعات خود در فرم زیر، از کارشناسان موسسه برای انتخاب بهترین مدرس زبان عربی راهنمایی دریافت کنید.