آیا شما نیز از علاقه مندان یادگیری زبان عربی هستید؟ آیا به دلیل شغل و یا سفر های پیش رو نیاز دارید صفر تا صد زبان عربی رابیاموزید و نگران عدم آشنایی خود با این زبان هستید؟ به نظر شما اگر یادگیری را از صفر و به روش صحیح آغاز کنیم، نتیجه ای مطلوب تر دریافت نخواهیم کرد؟ از نظر شما همراهی یک استاد مسلط و یک شیوه اصولی برای آموزش مجازی زبان عربی از صفر، چه تاثیری بر موفقیت یادگیری شما خواهد داشت؟
اولین تجربه خود را از یادگیری زبان به یاد بیاورید… شما زبان مادری خود را با استفاده از مهارت مکالمه و بدون هیچ اطلاعات قبلی آموختید. به نظر شما این روش می تواند یادگیری زبان عربی را نیز برای اشخاص مبتدی ممکن سازد؟

 

تصور کنید یادگیری زبان عربی را از صفر آغاز کرده و در ۵۰ روز به اتمام برسانید. یادگیری این زبان در ۵۰ روز چه تاثیر شگرفی بر زندگی شما خواهد داشت؟
در موسسه زبان احمدرضا ابراهیمی، آموزش زبان عربی و زبان های انگلیسی، روسی، آلمانی، چینی، اسپانیایی، ترکی، فرانسوی و … تنها در ۵۰ روز به سبک راکت بر پایه مکالمه انجام می شود. اساتید چند زبانه موسسه با طی دوره ویژه تربیت مدرس استاد ابراهیمی (راکت پایلت) و تجربه یادگیری چندین زبان به روش راکت (آموزش زبان در ۵۰ روز) در امر آموزش مجازی زبان تخصص یافته اند. و حال قادرند شمارا در یادگیری زبان عربی از صفر تا صد همراهی کرده، و این زبان را به شما بیاموزند.

راکت
 دوره آموزش فشرده زبان عربی است که در ۵۰ روز به صورت آنلاین ارائه می شود. شما می توانید در این دوره زبان عربی را از صفر با تکیه بر مهارت مکالمه و با لهجه های مختلف بیاموزید. دقیقا مشابه به روشی که زبان فارسی را آموختید. در این شیوه شروع یادگیری از صفر تا تسلط به زبان عربی تنها ۵۰ روز به طول می انجامد.
همیاد
دوره آموزش آنلاین زبان عربی مناسب متقاضیانی است که قصد دارند یادگیری را از صفر و مطابق با برنامه ریزی خود بیاموزند. تعداد جلسات و مدت زمان  این دوره بر اساس نیاز متقاضی برنامه ریزی می شود. در این دوره شما می توانید ساعت برگزاری و مدرس کلاس خود را شخصا انتخاب کنید.

 

 

برای شرکت در دوره های مجازی موسسه آموزش زبان احمدرضا ابراهیمی و یادگیری زبان عربی از صفر، با شماره تلفن ۰۹۳۳۳۵۵۸۰۰۲ و یا شماره تلفن های دفاتر موسسه تماس بگیرید.
شما می توانید با مشاهده لیست اساتید زبان عربی مدرس مورد نظر خود را انتخاب کرده و از طریق دکمه زیر همین حالا ساعت مورد نظر خود برای شرکت در کلاس را رزرو و ثبت نام کنید.
همچنین می توانید با وارد کردن اطلاعات خود در فرم زیر، از کارشناسان موسسه برای انتخاب بهترین مدرس زبان عربی راهنمایی دریافت کنید.