IELTS7 Banner 01 8

آیا شما نیز برای سفر، مهاجرت، کار و یا علاقه شخصی تصمیم به یادگیری زبان آلمانی گرفته اید؟ آیا می خواهید یادگیری را به طور جدی و از صفر آغاز کنید؟ آیا به دنبال موسسه ای هستید که آموزش مجازی زبان آلمانی از صفر را به صورت حرفه ای ارائه دهد؟
آیا نگرانید عدم آشنایی شما با این زبان یادگیری را برای شما دشوار ساخته و یا از کیفیت یادگیری شما بکاهد؟
منشا این احساس نگرانی نا آشنا بودن ما با زبان آلمانی نیست؛ بلکه فراموش کردن اولین تجربه ما از یادگیری زبان است. همه انسان ها زبان مادری خود را با تکیه بر مهارت مکالمه و بدون هیچ اطلاعات قبلی آموخته اند. بنابراین یادگیری زبان آلمانی نیز می تواند برای هر فرد مبتدی ساده و لذت بخش باشد.

آموزش آنلاین زبان آلمانی در موسسه استاد ابراهیمی به گونه ای برنامه ریزی شده است که برای شروع یادگیری، نیازی به اطلاعات قبلی نیست. حتی این عدم آشنایی به شما کمک می کند یادگیری را از ابتدا به روشی صحیح آغاز کنید.

 

اگر آغاز یادگیری از صفر تا ۱۰۰ زبان آلمانی به جای چند سال یا چندین ماه، در ۵۰ روز انجام شود، چه تاثیر شگرفی در زندگی شما خواهد داشت؟
آموزش آنلاین زبان آلمانی از صفر در موسسه زبان احمدرضا ابراهیمی به صورت حرفه ای و بر پایه سبک آموزشی نوین راکت ( آموزش زبان در ۵۰ روز ) به علاقه مندان ارائه می شود.
اساتید زبان آلمانی موسسه چند زبانه هستند. هر کدام از اساتید چندین زبان را به سبک راکت آموخته و به تدریس آن مشغول اند. از جمله این زبان ها می توان به انگلیسی، روسی، ترکی استانبولی، آلمانی، عربی، چینی، فرانسوی، اسپانیایی و … اشاره کرد. تدریس آنلاین به روش راکت، مهارتی ویژه محسوب می شود که این اساتید با طی دوره ویژه تربیت مدرس استاد ابراهیمی (راکت پایلت) آموخته اند.

 

دوره های آموزش مجازی زبان آلمانی

راکت زبان آلمانی
در دوره راکت یا آموزش زبان در ۵۰ روز ، صفر تا صد زبان آلمانی در ۵۰ جلسه ارائه شده و زبان آموزان می توانند با شرکت در این دوره از آموزش فوق فشرده زبان آلمانی از صفر بهره مند شوند. در این دوره مهارت های مختلف زبان آلمانی با تکیه بر مهارت مکالمه آموزش داده می شود.

همیاد زبان آلمانی
دوره همیاد متناسب با زبان آموزانی طراحی شده است که قصد دارند زبان آلمانی را طبق برنامه ریزی شخصی خود و به صورت غیر فشرده بیاموزند. تعداد جلسات و مدت دوره بر اساس نیاز، هدف و برنامه ریزی زبان آموز تنظیم می شود. با شرکت در دوره همیاد زبان آلمانی  شما می توانید در ساعت مورد نظر و با مدرس مورد نظر خود یادگیری آلمانی را از صفر آغاز کنید.

 

شما می توانید با انتخاب دوره خود همین حالا برای شرکت در دوره های مجازی موسسه احمدرضا ابراهیمی و یادگیری زبان آلمانی از صفر، با شماره ۰۹۳۳۳۵۵۸۰۰۲ یا سایر تلفن های دفاتر موسسه با ما تماس بگیرید. مشخصات و شماره تماس خود را در فرم زیر وارد کرده و یا ب همچنین می توانید با مشاهده “لیست اساتید زبان آلمانی“، مدرس مورد نظر خود را انتخاب کرده و از طریق دکمه زیر همین حالا ثبت نام کنید.