IELTS7 Banner 01 8

آیا شما نیز آموزش مجازی را برای یادگیری زبان ترکی برگزیده اید؟ آیا به دلیل علاقه شخصی، کار، سفر یا مهاجرت لازم است زبان ترکی را بیاموید و می خواهید یادگیری را از صفر آغاز کنید؟ آیا قصد دارید از ابتدای کار یک روش اصولی و مطمئن را برای یادگیری در پیش بگیرید؟ به نظر شما یادگیری زبان ترکی با استفاده از مکالمه به شکلی که همه انسان ها زبان مادری خود را می آموزند، برای هر انسان مبتدی امکان پذیر نیست؟

 

تفاوتی ندارد که شما زبان ترکی را با چه هدفی (علاقه شخصی، کار، سفر یا مهاجرت) می آموزید. یادگیری این زبان پس از ۵۰ روز قطعا تحولات شگرفی در زندگی شما ایجاد خواهد کرد.

در موسسه آنلاین احمدرضا ابراهیمی، تیم مدرسان چند زبانه قادر اند هر زبانی را طی ۵۰ روز به روش راکت (آموزش زبان در ۵۰ روز) به شما بیاموزند. هر کدام از این اساتید، صفر تا ۱۰۰ چندین زبان را به روش راکت آموخته و با گذراندن دوره ویژه تربیت مدرس استاد ابراهیمی (راکت پایلت) به تدریس این زبان ها مشغول انداین زبان ها شامل انگلیسی، روسی، ترکی استانبولی، عربی، اسپانیایی، آلمانی، فرانسوی، ژاپنی و … می باشد.

 

دوره های مجازی زبان زبان ترکی استانبولی

آموزش آنلاین زبان ترکی از صفر در موسسه احمدرضا ابراهیمی بر اساس علوم روانشناسی و با برنامه ریزی منحصر به فرد برای هر شخص انجام می شود.

 

 راکت زبان ترکی استانبولی
در دوره راکت (آموزش زبان ترکی در ۵۰ روز )، صفر تا صد زبان ترکی در ۵۰ جلسه ارائه شده و زبان آموزان می توانند با شرکت در این دوره از آموزش فوق فشرده زبان بهره مند شوند.
با طی این دوره زبان آموزان می توانند به راحتی با افراد ترک زبان گفت و گو کنند، به زبان ترکی بخوانندو بنویسند. تمامی این مهارت ها بر پایه مکالمه آموزش داده می شود.

همیاد زبان ترکی استانبولی
دوره همیاد مختص به زبان آموزانی طراحی شده است که قصد دارند زبان ترکی را از صفر و به شکل غیر فشرده بیاموزند. مدت زمان طی دوره و تعداد جلسات بر اساس برنامه ریزی زبان آموز تعین می شود.

 

برای شرکت در دوره های مجازی موسسه احمدرضا ابراهیمی و یادگیری زبان ترکی از صفر، مشخصات و شماره تماس خود را در فرم زیر وارد کرده و یا با تماس با شماره تلفن های دفاتر موسسه با ما در ارتباط باشید.
همچنین می توانید از طریق بخش ” اساتید زبان ترکی “، مدرس مورد نظر خود را انتخاب کرده و از طریق دکمه زیر همین حالا ثبت نام کنید.