IELTS7 Banner 01 8 انواع لباس و پوشاک به انگلیسی,انواع لباس و پوشاک به زبان انگلیسی

 زمانی که شما برای خرید در یک کشور انگلیسی زبان می روید، بهتر است با انواع لباس و پوشاک به انگلیسی آشنایی داشته باشید. این آشنایی باعث کمک به خرید بهتر و دقیق تر شما خواهد شد. زمانی که شما مشغول یادگیری در موسسات آموزش زبان انگلیسی باشید این کلمات را کم کم فرا می گیرید. یادگیری این لغات باعث افزایش دایره واژگان شما می شود. حال به معرفی انواع لباس و پوشاک به زبان انگلیسی می پردازیم.

انواع لباس و پوشاک به انگلیسی:

Sweatband : هدبند
Hairband : کش مو یا تل

Bandana : دستمال گردن
Glove : دستکش

Tie : کراوات
Cap : کلاه لبه دار

Visor : کلاه نقاب دار
Belt : کمربند

Hat : کلاه
Nightgown : لباس خواب یا پیژامه زنانه

Sandals : صندل / دمپایی یا کفش تابستانه
Bag : چمدان

Purse : کیف زنانه
Handbag : کیف دستی

Wallet : کیف پول
Leg warmer : گرم کن پا

Leggings : ساپورت یا جوراب شلواری
Sunglasses : عینک آفتابی

Watch : ساعت مچی
Shirt : پیراهن

Sweater : ژاکت یا پلوور
Jacket : ژاکت یا کت

Skirt : دامن
Boots : پوتین

Bathrobe :  رب دشامبر، حوله حمام
Swimsuits : لباس شنا یا مایو

Coat : پالتو، کت
Socks : جوراب

Underwear : زیرپوش
T-shirt : تی شرت

Shorts : شلوارک یا شلوار کوتاه
Pajamas : پیژامه یا لباس خواب

Raincoat :بارانی یا پالتو بارانی
Bikini : بیکینی

Dress pants : شلوار زنانه
Jumper : بلوز

Sneakers : کفش ورزشی
Hoodie :  لباس زمستانی آستین بلند بدون زیپ یا دکمه

Vest : جلیقه
High heels : کفش پاشنه دار

Flip flops : دمپایی لاانگشتی
Tank top : رکابی

Singlet : زیر پوش مردانه
Boots : چکمه

Hawaiian shirt : پیراهن هاوایی، پیراهن گلدار
Straw ha : کلاه حصیری

Cap : کلاه لبه دار
Scarf : شال گردن

Jeans : شلوار لی
Suit : کت شلوار

ترجمه و معنی انگلیسی کلمه یا اصطلاح فارسی “پوشاک” عبارت است از costume ،dress و یا Garment ما در این مقاله سعی کرده‌ایم که تمامی لغات زبان انگلیسی مربوط به مد و فشن در زبان انگلیسی را برای شما گردآوری کنیم و در واقع با این کلمات موضوعی جدید را برای مکالمات و گفتگوهای جدیدتان ایجاد نماییم. این لغات از لغات پرکاربرد در زبان انگلیسی هستند و در واقع نمی توان از اهمیت یادگیری آنها چشم پوشی کرد.
برای تمرین و یادگیری آنها، نیاز به روش های کاربردی از جمله روش یادگیری با جعبه لاینتر و یا روش یادگیری کلمات با استفاده از دیکشنری انگلیسی به انگلیسی است. البته که در هر روش نکته مهم، یادگیری آنها در جملات است چرا که یادگیری لغت به لغت انگلیسی نمی تواند روش تاثیرگزاری باشد و به مرور از حافظه شما پاک خواهد شد.
در واقع تمرین این لغات با دیکشنری های آکسفورد شما را با انواع اسامی مرتبط و همچنین مواردی از جمله آشنایی با فونتیک ها، تلفظ و املای صحیح و همچنین کلمات مترادف و متضاد نیز آشنا خواهد کرد. این کار باعث تقویت دایره لغاتتان می شود.
جعبه لاینتر اما یک روش آزمون و خطا شده و در نهایت قدیمی است که طی سالهای اخیر از این روش نسبت به سایر روش ها، بهره بیشتری برده شده است. این جعبه که به جعبه جادویی یادگیری کلمات نیز معروف است، به مرور به شما کلمات را آموزش می دهد و البته که شما را با تلفظ صحیح و شکل درست املای این کلمات نیز آشنا خواهد کرد.
از دیگر روش هایی که امروزه جایگاه ویژه ای را نسبت به سایر روش ها کسب نموده است، روش کدینگ یادگیری لغات انگلیسی است که با کد دادن به این لغات به یادگیری سریع تر شما کمک خواهد کرد. این کدها می توانند زاده ذهن شما بوده و تنها باعث گردند تا شما به شکل بهتری و به صورت شخصی به یادگیری عبارات و جملات مهم دست یابید.
در آموختن لغات متفاوت روش های آموزشی نیز حائز اهمیت هستند و در حقیقت دوره های متفاوت تغییرات متفاوتی را نیز با خود به همراه دارند. راکت نیز از جمله دوره های آموزش زبان انگلیسی است که با هدف تقویت مهارت های یادگیری و همچنین افزایش دایره لغات همواره تلاش نموده است که در کوتاه مدت زبان آموزان را در برخورد با موقعیت و شرایط پیش بینی نشده در حین مکالمه و چت، آماده سازد.
این دوره که با عنوان دوره آموزش زبان انگلیسی در ۵۰ روز عمومیت پیدا کرده است، زبان آموزان را با آموزش نامحدود در طی این ۵۰ جلسه روبرو می نماید و البته راهبری های لازمه را در جهت پیشبرد سریع تر به این عزیزان می دهد و سرعت و کیفیت را در کنار هم برای تمامی متقاضیان ایجاد می نماید.
دوره راکت انگلیسی یک دوره فوق فشرده آموزش زبان انگلیسی است که با بهره گیری از اساتید راکت، پشتیبانی آنلاین و دخیل بودن زبان آموزان در انتخاب زمان و روز کلاس، شکلی نوین از آموزش را به زبان آموزان تقدیم نموده است.
برای شرکت در این دوره شما در هر سطح و سنی که باشید می توانید به راحتی در یکی از با کیفیت ترین دوره های حال حاضر شرکت نمایید. برای ثبت نام در دوره راکت و یا کسب اطلاعات بیشتر، با ما از طریق شماره تماس 09333558002 و پشتیبانی سایت همراه باشید. و هم چنین می‌توانید به تکمیل فرم مشاوره و ثبت نام در انتهای صفحه بپردازید. همکاران ما به صورت تمام وقت آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان هستند.