گذراندن دوره TKT برای کسانی که قصد تدریس زبان انگلیسی را دارند، موضوع حائز اهمیتی می باشد. این دوره یکی از دوره های تربیت مدرس زبان انگلیسی است و برای افرادی مناسب است که می خواهند خود را در زمینه تدریس زبان انگلیسی به مراحل قابل قبولی برسانند.
تی‌کی‌تی شامل یک سری آزمون ماژولی می شود. شما می‌توانید هر آزمون را تک‌ به‌ تک بدهید و تصمیم بگیرید که کی و چطور دوست دارید در آزمون‌ها شرکت کنید و قطعا نیازی نیست که ماژول ها را به ترتیب و یا در یک بازه زمانی مشخص طی کنید. شرکت در این ماژول های تی کی تی می تواند بنا به نیاز شما باشد و در هر تخصص که احساس نیاز کردید در آن شرکت نمایید.
ماژول های عمومی آزمون TKT شامل سه ماژول است که مبحث ماژول ۱ درباره زبان و پیشینه‌ی آموزش و یادگیری زبان انگلیسی است؛ در ماژول ۲ شما با نحوه طرح درس و استفاده از منابع آموزشی برای آموزش زبان آشنا می شوید و در ماژول ۳ با مدیریت فرآیند یادگیری و آموزش زبان انگلیسی آشنا خواهید شد.
اما ماژول های تخصصی آزمون تی کی تی شامل CLIL یا آموزش یکپارچه‌ و کامل زبان و محتوای زبان انگلیسی است و YL یا آموزش تخصصی زبان انگلیسی ویژه کودکان است.

IELTS7 Banner 01 8

این دوره و تمامی دوره های تربیت مدرس زبان انگلیسی به صورت یک دوره تحت عنوان راکت پایلت به راهبری احمدرضا ابرهیمی برگزار می شود. این دوره طی مدت زمانی که شخص متقاضی مد نظر دارد، بین سه ماه تا یک سال بسته به انتخاب و تلاش شخص برگزار می گردد.
دوره تی کی تی، و سایر دوره های مربوط به تدریس به صورت کاملا تخصصی و حرفه ای برای آموزش آنلاین زبان انگلیسی یا سایر زبان ها همانند: ترکی، اسپانیایی، عربی، روسی، آلمانی، چینی و … به متقاضیان ارائه می گردد.
وقتی صحبت از تدریس می شود، باید به این نکته توجه داشت که موضوع تخصصی می شود و باید تخصص لازم را کسب نمایید. شما می توانید در صورت علاقه به تدریس زبان، در این دوره ها به صورت آنلاین شرکت نمایید و با روش های آموزشی جدید در آموزش زبان انگلیسی آشنا شوید.

 

  • به طور کلی دوره های TKT  موسسه بهین دانش با اهداف زیر به صورت آنلاین و خصوصی برگزار می گردند:
  • یادگیری مهارت های تخصصی تدریس زبان انگلیسی
  • روش های استفاده از منابع مختلف آموزشی
  • آشنایی با اصول روانشناسی برخورد صحیح با زبان آموزان در سنین مختلف
  • آشنایی با موارد موثر در طراحی و برنامه ریزی دروس و توجه به علاقه زبان آموز
  • روش های مدیریت کلاس در موارد متفاوت
  • دوره های تربیت مدرس که تحت راهبری استاد ابراهیمی برگزار می گردد، اساتید را به سمتی سوق می دهد که نه تنها بر روی مهارت های زبانی زبان آموز خود کار کنند، بلکه بر روی مهارت های تصمیم گیری، تقویت اعتماد بنفس، خود باوری و استقلال آنها برنامه ریزی و برای تقویت آنها تلاش کنند.

 

برای شرکت در این دوره ها همیشه برای خود یک چرایی مهم مشخص کنید و سعی کنید خود را در زمینه تخصصی خود همیشه به روز نگه دارید. همیشه در هر تخصصی راهی جدید برای بهتر شدن وجود دارد و برای رسیدن به موفقیت بهتر است به این باور برسیم که در هر مسیری راهی برای یادگیری بهتر و بیشتر وجود دارد. یکی از اهداف مهم در یادگیری زبان انگلیسی جدای از مسائل دیگر می تواند درآمد زایی باشد. برای شرکت در این دوره و معرفی خود به عنوان یک مدرس باید در سطح قابل قبولی قرار بگیرد. ما راه رسیدن به هدف تان را هموار ساخته و در موسسه زبان بهین دانش دوره های تخصصی آنلاین راکت ۵۰ روزه، دوره همیاد و سایر دوره های فشرده و خصوصی را ترتیب دیده ایم. با شرکت در این دوره ها که با متد نوین آموزشی رامیت برگزار می گردد خواهید توانست خود را به سرعت برای شرکت در دوره TKT آماده کرده و تجربه ای متفاوت از آموزش آنلاین را شاهد باشید.
اگر راغب به شرکت در این دوره ها هستید شما عزیزان برای اطلاعات بیشتر پیرامون دوره های آموزش زبان و دوره TKT می توانید با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید. همکاران ما از ساعت ۸ صبح تا ۸ شب آماده پاسخگویی به شما عزیزان خواهند بود.