آموزشگاه زبان ابراهیمی با دارا بودن کادری مجرب و آموزش دیده، در دوره های کودکان و بزرگسالان، در اغلب زبان های خارجه، زبان آموز می پذیرد و با برگزاری دوره های آمادگی آزمون های بین المللی در اصفهان، زبان آموزان را جهت موفقیت هرچه بیشتر در آزمون های بین المللی زبان یاری می رساند.

IELTS7 Banner 01 8

آزمون های بین المللی زبان انگلیسی کدامند؟

آزمون های شبیه سازی شده زبان انگلیسی در اغلب آموزشگاه هایی که آرزوی بهتر شدن را دارند، اجرا می شود. چرا که این آموزشگاه ها اعتقاد دارند برای بهتر شدن باید به دنبال بهتر کردن زبان آموزان خود باشند. در واقع زبان انگلیسی آزمونهای مهمی در سراسر دنیا دارد که بعضی از این آزمون ها با هدف تحصیل در بهترین دانشگاه های انگلیسی زبان و اجازه ورود یافتن به این دانشگاه ها برای زبان آموزان هدفی مهم است.
در آموزشگاه زبان ابراهیمی، شما می توانید با گذراندن دوره های متفاوت این مهم را بدست بیاورید. زبان آموزان بنا به نیاز خود می توانند دوره های زبان انگلیسی را گذرانده و خود را برای رسیدن به این مرحله آماده کنند.
آزمون های رایج زبان انگلیسی
 در جهان شامل آزمون های IELTS, TOFEL, GRE, PTE, EPT, MSRT, MCHE و TOLIMO است. در ایران در حال حاضر از بین این آزمون ها، تنها ۵ آزمون بین المللی انگلیسی برگزار می شود که شرکت در این آزمون ها برای افرادی که علاقه مند به گرفتن مدارک پیشرفته و همینطور دکترای زبان در داخل ایران هستند نیز مناسب خواهد بود.

 

کدام آزمون های بین المللی زبان انگلیسی در ایران برگزار می شود؟

در واقع اگر بخواهیم بدانیم که کدامیک از این آزمونها در ایران برگزار می شوند و هر یک چه مطالبی را در بر می گیرد بهتر است یک معرفی کوتاه از این آزمون ها داشته باشیم. این آزمون های معرفی شده در ایران از محبوبیت بیشتری نسبت به سایر آزمون های دیگر برخوردار هستند. آموزشگاه های زبان به همین دلیل تمرکز خود را بیشتر بر روی برگزاری دوره هایی با همین عنوان ها گذاشته و آزمون های شبیه سازی شده خود را در پایان این دوره ها برگزار خواهند کرد.

• آزمون تافل
این آزمون به صورت اینترنی برگزار می شود که شرکت برگزارکننده آن درشهر نیویورک اقامت داشته است و در این آزمون هر چهار مهارت زبان انگلیسی در زبان آموزان با استفاده سوالات طرح شده از سمت این شرکت برگزار کننده به بررسی کشیده می شود. 

• آزمون آیلتس
آزمون آیلتس که طرفداران بیشتری نسبت به دیگر آزمون ها در بین علاقه مندان به زبان انگلیسی در ایران دارد یک آزمون بین المللی است که سالانه بسیاری برای گرفتن نمره قبولی این آزمون تلاش کرده و به رقابت با هم می پردازند. شرکت برگزار کننده این آزمون در شهر انگلیس است و همه چهار مهارت زبان انگلیسی در شرکت کنندگان با این آزمون به محک گمارده می شود. این آزمون برای افرادی که قصد مهاجرت, ادامه تحصیل یا تدریس زبان انگلیسی را دارند بسیار مناسب است.

• آزمون GRE

این آزمون برای کسانی مناسب است که قصد دارند مدرک بالاتری از کارشناسی زبان انگلیسی را کسب کنند. این آزمون با همکاری دانشگاه های آمریکا و کانادا برگزار می شود. در کشور ایران مسئولیت برگزاری این آزمون با سازمان سنجش است. در این آزمون مهارت درک مطلب افراد نیز سنجیده می شود.

• آزمون MCHE
این آزمون برای دانشجویانی که قصد گرفتن مدرک دکترا در دانشگاه های دولتی را دارند مناسب است. در این آزمون درک مطلب افراد، قدرت شنیداری و دایره لغات و گرامر افراد نیز مورد بررسی قرار می گیرد.

• آزمون EPT

برگزار کننده این آزمون در ایران, دانشگاه آزاد اسلامی است. اگر مایل به شرکت در مقاطع دکترا در دانشگاه آزاد هستید و مدرک زبان انگلیسی ندارید, شما باید با شرکت در این آزمون راه ورود به این دانشگاه را به دست بیاورید. در این آزمون قدرت شنیداری شما نیز مورد بررسی قرار می گیرد. اما دیگر مهارت ها جزء سوالات مورد سنجش هستند. 

• آزمون TOLIMO
این آزمون نیز توسط سازمان سنجش برگزار می شود و هدف از برگزاری این آزمون، سنجیدن چهارمهارت اصلی در زبان انگلیسی برای تحصیل در داخل کشور است. این آزمون در مجموع در ۲ ساعت و نیم برگزار می شود.

آزمون هایی که در داخل ایران برای زبان آموزان علاقه مند به انگلیسی برگزار می شود، یک نوع سنجش داخلی برای میزان تسلط زبان آموزان برای ورود به مقاطع دکتری می باشد که آموزشگاه زبان فردای بهتر بنا به نیاز زبان آموزان، دوره های TOLIMO را برگزار و زبان آموزان خود را برای بزرگ ترین چالش زندگی شان، آماده می کند.
اگر شما تمایل به شرکت در این دوره ها و شناخت و بررسی مهارتهای چهارگانه زبان انگلیسی دارید می توانید جهت مشاوره گرفتن از کارشناسان ما در زمینه مشاوره زبان، با ما تماس گرفته یا بخش زیر را تکمیل نمایید. زبان انگلیسی مانند هر زبان دیگری دارای چهار مهارت اصلی و در عین حال نکات گرامری و دستور زبانی مختص به خود است. بسیاری تنها با آرزوی مکالمه کردن روان انگلیسی، این دوره ها را می گذرانند اما این چهار مهارت مکلمل همدیگر در یادگیری و آموزش زبان انگلیسی هستند.
ما آرزو داریم در آینده این نه چندان دور، زبان آموزانی چند زبانه را به جامعه تحویل داده و در کنار هم به ارتباط موثر به زبان های دیگر بپردازیم. تنها رویای دو زبانه بودن کافی نیست. در این دنیای مدرن، بیش از هر چیزی نیاز به زبان احساس می شود چراکه زبان انگلیسی زبان اول اینترنت و زبان آلمانی زبان علمی در اینترنت و زبان عربی زبان مستحکم میان ادیان مسلمان است. هر زبانی برای خود می تواند درهای دنیایی شگفت انگیز را بر روی ما باز کرده و ما را با دنیایی جدید روبرو کند.
نظر شما چیست؟ تا بحال چقدر جای خالی زبان انگلیسی را در زندگی خود احساس کرده اید؟ در چه زمانی بوده است که آرزو کرده اید که ای کاش زبان دوم را پیش تر از این ها فرا می گرفتید؟