IELTS7 Banner 01 8

دوره های آموزش زبان

• دوره های آموزش زبان با فیلم و موسیقی
این دوره برای یادگیری بهتر زبان آموزان برنامه ریزی شده است. در این دوره برای زبان آموزان بخش هایی از یک فیلم یا آهنگ خارجی پخش می شود تا زبان آموزان درباره چیزی که شنیده اند صحبت کنند. این دوره با هدف تقویت قدرت شنیداری، برای زبان آموزان طرح ریزی شده است و به عنوان یک میتینگ یا دورهمی دوستانه است.

• دوره های بلند مدت زبان در اصفهان
دوره های بلند مدت یا ترمیک زبان، برای افرادی که زمان مناسب برای یادگیری زبان دوم در دست دارند برگزار می شود. این دوره ها اصولا به صورت ترم های ۱۸ جلسه ای برگزار می شود که هر جلسه ۱ساعت و نیم الی ۲ ساعت به طول می انجامد. دوره های ترمیک در سه گروه کودکان، نوجوانان و بزرگسالان برگزار می شود و هر یک از این گروه ها به شیوه مختص به خودشان با آموزش زبان آشنا خواهند شد.
• دوره های کوتاه مدت زبان در اصفهان
دوره های کوتاه مدت زبان انگلیسی و دیگر زبان ها به شکل های متفاوت و مختص  به هر آموزشگاه در حال برگزاری است. این دوره ها اصولا در یک بازه زمانی ۳ تا ۶ ماهه در حال اجراست که این بازه زمانی با توجه به نیاز و درخواست زبان آموز تعیین می شود. علاقه مندان به این دوره ها اصولا کسانی هستند که زمان طولانی ای برای یادگیری زبان در دست ندارند. این افراد بنا به شرایط خود زبان مورد نظر خود را در بازه ای کوتاه مدت فرا می گیرند. تمرکز دوره های کوتاه مدت بر تقویت مکالمه زبان آموزان است چرا که بسیاری از مراجعین در این دوره افرادی هستند که برای مهاجرت یا کسب و کار به زبان دوم نیاز دارند.
• دوره های مکالمه زبان در اصفهان
دوره ی مکالمه همانطور که از اسمش پیداست با هدف تقویت مکالمه زبان آموزان طرح ریزی شده است. در این دوره تنها زبان آموزان نیستند که شرکت می کنند، بلکه اساتیدی که نیاز به تقویت مکالمه خود دارند اصولا در دوره های جداگانه مکالمه شرکت می کنند. دوره های مکالمه بخش زیادی از مراجعین ما را شکل داده است چرا که همه ما رویای فراگیری مکالمه زبان را در سر داریم.
• دوره مختص به شاغلین در اصفهان

این دوره برای تمامی زبان ها و بنا به نیاز زبان آموزان شاغل برگزار می شود. مزیتی که این دوره برای شاغلین دارد این است که ساعت و روز کلاس ها با خود زبان آموزان است. به طور مثال اگر زبان آموزی بخواهد تمامی جلسات خود را به روزهای آخر هفته موکول کند این مهم امکان پذیر است. گاهی این دوره در ساعات پایانی روز نیز در حال برگزاری است که زبان آموز می تواند با آسودگی خاطر و در زمان آزاد خود به یادگیری زبان بپردازد.

 

خصوصیات یک آموزشگاه خوب

یک آموزشگاه خوب در واقع آموزشگاهی است که بتواند به نیازهای زبان آموزان و اساتید خود آشنا باشد. آموزشگاهی که بتواند در آموزش تمامی زبان ها قوی عمل کند، می تواند بخش بزرگی از خواسته های زبان آموزان و مراجعین خود را برطرف کند. البته این اتفاق باید از لحاظ کیفی نیز از شرایط خوبی برخوردار باشد. استفاده از اساتید خوب و در عین حال تهیه تمامی خدماتی که در امر آموزش برای یک استاد نیازمند است، می تواند شرایط خوبی را برای زبان آموزان، اساتید و خوده مجموعه رقم بزند.
اگر موافق باشید چند ویژگی از یک موسسه آموزشی زبان خوب را برای شما بیان می داریم تا با آگاهی کامل بتوانید بهترین مکان برای یادگیری زبان را انتخاب کنید.

• موسس و مدیر مسلط به زبان
وقتی مدیری خود به چند زبان زنده جهان مسلط باشد, بالطبع می تواند عکس العمل بهتری نسبت به مشکلات و معظلات آموزشی داشته باشد. وجود مدیری کارآمد که خودش نیز تسلط کامل به زبان داشته باشد در زبان آموزان ایجاد انگیزه کرده و می تواند خود دلیل بکارگیری از آخرین متدهای آموزش زبان در آموزشگاه خود باشد.

• مشتری مدار بودن
این ویژگی یعنی اینکه شما در هر حالتی باور داشته باشید که همیشه حق با مشتری است و این کار را با عمل خود ثابت کنید. توجه و اهمیت به نیازهای زبان آموز و کمک به رفع مشکلات و ابهامات در زمینه درسی, باید یکی از دغدغه های موسسین موسسه باشد. اینکه به محض گرفتن شهریه یادتان برود که دقیقا هدفتان از برگزاری این کلاس ها چه بوده است و به دنبال چه هستید, ضعف شما را نشان می دهد.

• فضای آموزشی متناسب

داشتن پرسنلی دلسوز این امر را برای شما آسان می کند. اینکه بتوانید برای زبان آموزان خود فضایی سرشار از آرامش و همچنین فضایی برای نشان دادن زبان آموز را فراهم آورید, می توانید زبان آموزانی خلاق را پرورش داده و وارد جامعه کنید. مطمئنا هر آموزشگاه زبان را با زبان آموزانی که در آن آموزش دیده اند می شناسند.

• ارائه کننده ی دوره آموزشی زبان
برای اینکه بتوانید به نیازهای هر مراجعه کننده ای پاسخ دهید, شما باید همه دوره های آموزش زبان انگلیسی, زبان آلمانی, زبان فرانسوی, زبان روسی و … را در برنامه ی آموزش خود داشته باشید. شما نمی توانید تنها برگزار کننده دوره های آموزش زبان انگلیسی باشید و دیگر زمینه یادگیری دیگر زبان ها را برای علاقه مندان به زبان های فرانسه, آلمانی, چینی, روسی و … فراهم نیاورید. همچنین برگزاری دوره های ویژه مانند دوره های تربیت مدرس یا دوره ویژه شاغلین یا دوره های فشرده یا فوق فشرده می تواند نشانه ای از یک آموزشگاه خوب برای ما باشد. چرا که داشتن این ویژگی ها باعث می شود که شما از ابتدا تا انتها زبان آموزان خود را در کنار خود داشته باشید و دچار ریزش نشوید.

• اساتید خبره و کاربلد

داشتن اساتیدی که با متدهای به روز آموزش زبان آشنایی داشته باشند می تواند یکی از مهم ترین قسمت هایی باشد که موسس هر آموزشگاهی باید به آن توجه نماید. داشتن اطلاعات زبانی مناسب, آشنایی با روحیات زبان آموزان و کمک به بهتر شدن آنها, اداره کلاس و نحوه طرح درس و … می تواند نشان دهنده کارآمد بودن یک استاد باشد.

• داشتن برنامه مدون و روش های آموزشی جدید
داشتن یک برنامه مدون و برنامه ریزی شده برای هر آموزشگاهی نشانه قدرت آن آموزشگاه است. یک آموزشگاه زبان خوب باید از ابزارها و روش های آموزشی جدید برخوردار بوده و منابع آموزشی جدید را در خدمت زبان آموزان بگذارد. داشتن برنامه ریزی و استفاده از متدهای آموزشی جدید زبان آموزی یک ضامن مطمئن برای موفقیت تمامی زبان آموزان است.

• پیگیری در پیشرفت زبان آموزان
داشتن پشتیبان آموزشی برای هر زبان آموزی حکم یک دستگاه انگیزه ساز را دارد. اینکه زبان آموز احساس کند پیشرفت یا ضعف هایش دیده می شود این برایش به معنای مورد توجه قرار گرفتن و دیده شدن است. پیگیری در زمینه پیشرفت یا پس رفت, دلسوز بودن یک موسسه آموزش زبان را می رساند و شک نکنید که این کار باعث می شود که هم زبان آموز زودتر به موفقیت و هدف دلخواهش برسد و هم آموزشگاهی که موجبات این پیشرفت را حاصل کرده است.

• داشتن امکانات آموزشی مناسب
داشتن امکانات آموزشی برای هر زبان آموز مهم و برای هر آموزشگاه زبان یک اولویت است. اینکه بتوانید فضایی با امکانات آموزشی متناسب را فراهم کنید, باعث اینجاد انگیزه و تمرکز در زبان آموزان می شود. داشتن تخته وایت برد, اسپیکر, مولتی مدیا, سیستم گرمایشی- سرمایشی مناسب, صندلی های راحت و کتاب های آموزشی مناسب و… محیطی آرام و آموزشی را فراهم می آورد.

بدون شک یادگیری زبان در کلان شهر به دلیل برخورداری از امکانات بیشتر، راه و مسیر یادگیری را برای شما آسان تر خواهد کرد اما چیزی که مهم تر از این هاست داشتن انگیزه و جدیت در یادگیری زبان دوم است. اگر زبان آموزی از تمامی شرایط و امکانات برخوردار باشد اما از انگیزه کافی برخوردار نباشد، نمی تواند به شرایط ایده آل خود برسد.
داشتن هدف و چرایی در یادگیری زبان بخش مهم و بزرگی در یادگیری است. هدف ایجاد انگیزه می کند و شما می توانید با داشتن برنامه هدفمند در مسیری مطمئن تر و با خیالی آسوده تر گام بردارید. اگر می خواهید مسیر یادگیری خود را کوتاه تر کنید به چند نکته توجه کنید:
– آگاهی از آموزشگاهی که می خواهید در آن به یادگیری زبان مشغول شوید.
– داشتن هدف و چرایی مهم در زمینه یادگیری زبان.
– داشتن برنامه ریزی روتین و مستمر.
– یافتن راه های جدید برای ایجاد انگیزه در یادگیری.
– همگام بودن با کلاس و استاد مربوطه.
– تمرین هر روزه مکالمه.
– و…
اگر شما آرزوی یادگیری زبان را دارید اما تا بحال اقدام به یادگیری آن نکرده اید. از همین امروز شروع کنید. یادگیری زبان دوم را به تعویق نیندازید. شما می توانید با ثبت نام در یک آموزشگاه زبان، خود را به این چالش دعوت کنید. امروزه زبان دوم به یک نیاز در دنیای مدرن تبدیل شده است و اگر فردی بخواهد آینده ای بهتر و در عین حال بدون دغدغه را داشته باشد می تواند با یادگیری زبان، شغل ایده آل خود را کسب کرده و آینده ای مطمئن تر را برای خود و خانواده خود بسازد.
اگر در انتخاب زبان و دوره های مربوط با آنها مردد هستید، می توانید با تکمیل بخش مشاوره در پایین صفحه از خدمات رایگان ما در امر مشاوره استفاده نمایید. همکاران مشاور ما در اولین فرصت با شما عزیزان تماس خواهند گرفت.