دوره های آموزش زبان های خارجه

سایت احمدرضا ابراهیمی، به صورت تخصصی در زمینه آموزش زبان فرانسوی، آموزش زبان انگلیسی و آموزش زبان آلمانی به صورت آنلاین،به آموزش زبان آموزانریال پرداخته و این امر خود گامی بزرگ در یادگیری زبان در سیستم آموزشی آنلاین زبان های خارجه است.

IELTS7 Banner 01 8

اکنون به بخش مهمی از دوره های این آموزشگاه می پردازیم…

 

 

– دوره های زبان آلمانی
زبان آلمانی 
در سه سطح مبتدی، متوسطه و پیشرفته، به صورت آنلاین آموزش داده می شود. هر کدام از دوره ها خود به دو بخش تقسیم می شوند که در مجموع برای پیشرفته شدن، شما نیاز به گذراندن ۶ سطح زبان آلمانی دارید. این دوره ها همگی به صورت خصوصی، نیمه خصوصی و گروهی آموزش داده می شوند و زبان آموز می تواند بنا به نیاز خود، در هر یک از دوره ها که مورد نیاز اوست، شرکت نماید.
دوره های آلمانی
 همچنین به صورت دوره های کوتاه مدت آموزش زبان آلمانی و دوره های بلند مدت آموزش زبان آلمانی در حال برگزاری هستند. دوره های کوتاه مدت آلمانی که به دوره های فشرده نیز شناخته می شود، در مدتی کوتاه، که اصولا ۳ تا ۶ ماهه هستند، زبان آموز را به سطح دلخواه و منطقی در زبان آلمانی می رسانند. این دوره فشرده اصولا مختص به کسانی است که می خواهند در زمان کوتاهی خود را آماده مسافرت های کاری یا تفریحی به کشور آلمانی کنند. تمرکز دوره های فشرده آلمانی، بر مهارت مکالمه آلمانی است و برای همین منظور برای افرادی که قصد ادامه تحصیل در دانشگاه های معتبر آلمانی زبان را دارند، این دوره موثر نخواهد بود.
دوره های بلند مدت یا ترمیک زبان آلمانی نیز، به صورت ترم به ترم و به طور مستمر در حال برگزاری هستند و تنها تفاوت دوره های ترمیک آنلاین در غیر حضور بودن این دوره است. در این دوره شما می توانید با گذراندن هر ترم و قبولی در آزمون آنلاین آلمانی، به ترم بعد وارد شده و در یک بازه ۱ ساله تا ۲ سال به سطح پیشرفته زبان آلمانی برسید.
این تغییر بازه به این دلیل است که اگر چه خدمات آموزشی برای افراد یکسان است، اما بسیاری از زبان آموزان با تعهد و جدیتی که دارند و برنامه ریزی روزانه خود، این مسیر را سریع تر و با رشد بیشتری طی می کنند.
دوره های مکالمه آنلاین زبان آلمانی
 نیز، به صورت خصوصی و گروهی نیز در حال برگزای است که شما در این دوره به صورت تخصصی مهارت مکالمه را می آموزید و می توانید در مهاجرت، سفرهای تفریحی یا گفتگوی کاری با یک شرکت معتبر از توانایی های خود استفاده نمایید.
این دوره ها اگر چه در یک ساعت مشخص شروع و به اتمام می رسند اما به صورت مستمر دارای پشتیبانی آنلاین جهت حمایت از زبان آموزان هستند. استفاده از اساتید کارکشته و خبره در آموزش آلمانی و استفاده موثر از متدهای به روز در یادگیری آلمانی، مسیر یادگیری را آسان کرده و شما می توانید با خیالی آسوده از یادگیری آلمانی لذت ببرید.

– دوره های زبان فرانسوی
دوره های زبان فرانسوی بنا به نیاز امروزی زبان آموزان، به اشکال مختلفی در حال اجرا هستند که تنوع و گستردگی دوره ها دایره انتخاب علاقه مندان به زبان فرانسوی را بیشتر کرده و شما عزیزان می توانید در هر موقعیت و شرایطی که هستید به یادگیری زبان فرانسوی بپردازید.
دوره فرانسوی ویژه شاغلین
، می تواند یکی از حرکت های بزرگ در زمینه آموزش فرانسوی باشد. این دوره که با هدف آموزش شاغلین طراحی شده است، در روزهای پایان هفته و یا ساعات انتهایی روز در کل هفته برگزار می شوند. شاغلین عزیز می توانند با انتخاب ساعت و روز کلاس و همینطور انتخاب در نوع کلاس( خصوصی یا عمومی) به یادگیری فرانسوی بپردازند. این دوره برای افراد شاغلی که به صورت دو شیفت کار می کنند و زمان خالی برای یادگیری زبان فرانسوی ندارند، مسمر ثمر خواهد بود.
دوره های کوتاه مدت فرانسوی
، جزء دوره های فشرده زبان فرانسوی است. دوره های فشرده اصولا ۳ ماهه یا ۶ ماهه هستند و زبان آموز می تواند در یک بازه زمانی کوتاه به تمامی مهارت های اصلی در یادگیری زبان فرانسوی مسلط شود.
دوره های کوتاه مدت برای با هدف تقویت مهارت مکالمه فرانسوی، زبان آموزان را در راحت و روان صحبت کردن به فرانسوی، آموزش خواهد دید و اصولا این دوره ها تحت آموزش اساتید کارکشته برگزار می شود.
دوره های بلند مدت فرانسوی
 اما، به صورت ترمیک برگزار می شود که تنها تفاوت دوره ترمیک زبان دیپلمات، با سایر دوره های ترمیک، غیر حضوری بودن کلاس هاست. در این دوره، زبان آموزش پس از اتمام ترم و شرکت در آزمون آنلاین فرانسوی، اگر بتواند حداقل نمره قبولی را کسب کند، می تواند به ترم بالاتر رفته و در سطح بالاتری آموزش ببیند. دوره های ترمیک نیز به صورت خصوصی و گروهی برگزار می شوند و مزیت دوره های آنلاین در این است که همزمان مکالمه زبان آموزان نیز تقویت می شود.
و اما دوره های مکالمه فرانسوی، با هدف تقویت مهارت مکالمه فرانسوی، تنها به جهت پیش برد این مهم، به اجرا گمارده شده اند، تا عزیزانی که به زبان فرانسوی صرفا برای مکالمه برقرار کردن، نیاز دارند، به جایگاه دلخواهشان برساند. دوره های مکالمه آنلاین فرانسوی، موضوعات مهم و کاربردی و اصطلاحات روزانه فرانسوی را در بر می گیرد. این دوره به صورت کوتاه مدت و فشرده و همینطور به صورت دوره های بلند مدت، به اجرا در آمده که شما می توانید بنا به نیاز خود، دوره مدنظر خود را انتخاب کنید.

– دوره های زبان انگلیسی
این دوره ها نیز به شکل ها مختلف در حال برگزاری است و نیاز تمامی بخش های موجود را با گستردگی و تنوع خود، برطرف خواهد کرد. دوره های زبان انگلیسی، در آموزشگاه دیپلمات، به صورت آنلاین برگزار می شوند و شما عزیزان می توانید در هر کجای ایران که باشید از خدمات آنلاین این آموزشگاه بهره ببرید. به هم به توضیح بخشی از این دوره ها خواهیم پرداخت.

دوره های کوتاه مدت زبان انگلیسی، با هدف ایجاد انگیزه در افرادی که زمان مناسب در دست نداشته و نمی توانند زمان زیادی را صرف آموزش انگلیسی کنند، برگزار شد. این دوره در واقع بخش مهمی در یادگیری زبان انگلیسی ایفا کرده است که یکی از دوره های مهم آن، تحت عنوان آموزش زبان انگلیسی در ۵۰ روز، در میان عموم شناخته شده است. دوره های فشرده انگلیسی، علاوه بر دوره های ۵۰ روزه انگلیسی، به دوره های آموزش زبان انگلیسی در ۳ ماه و دوره آموزش زبان انگلیسی در ۶ ماه، تقسیم شده اند. زبان آموزان شرکت کننده در این دوره، باید با برنامه ریزی روزانه و البته انگیزه و جدیت بسیار، شروع به یادگیری انگلیسی کرده تا بتوانند در مدت زمان تعیین شده، به سطح قابل قبولی در یادگیری انگلیسی، برسند.
اما دوره ها بلند مدت، با مسیری طولانی تر و البته همه پسندتر، بیشتری مراجعه کنندگان را به خود اختصاص داده است و شما عزیزان می توانید بنا به تلاش و جدیت خود، این مسیر را طی یک سال و نیم تا دو سال طی کنید. البته این نکته را باید خاطر نشان کرد که به حداقل رساندن این مسیر، بستگی به تلاش و تعهد زبان آموز دارد و چه بسیاری زبان آموزانی که توانسته اند دوره های ترمیک زبان انگلیسی را در کمتر از ۱ سال به اتمام برسانند.
و اما دوره های مکالمه انگلیسی، یکی از دوره های پرکاربرد انگلیسی است که با هدف تقویت مهارت مکالمه، تقویت تلفظ لغات انگلیسی و شکل صحیح ادای جملات انگلیسی بنا شده است. این دوره نیز به صورت خصوصی و گروهی برگزار می شود و به دلیل آنلاین بودن این دوره، شما مسیر راحت تری را جهت یادگیری، طی خواهید کرد. چرا که دارای یک پارتنر تمام وقت در یادگیری مکالمه انگلیسی هستید.

اگر در زمینه کلاس های آنلاین سوال یا پرسشی دارید، می توانید با تکمیل بخش مشاوره و ثبت شماره تماس خود، منتظر تماس کارشناسان مشاور ما در بخش آموزش باشید و تمامی سوالات خود را از آنها بپرسید. جهت مشاوره رایگان در تمامی زمینه ها و دوره ها نیز می توانید از این طریق اقدام نمایید. ما تلاش داریم تا در تمامی مسیر یادگیری شما در کنار شما باشیم.