آموزشگاه زبان آلمانی ابراهیمی، اولین موسسه آموزش زبان آلمانی در اصفهان با سالها تجربه در امر آموزش زبان آلمانی، با استفاده از جدید ترین و کارآمدترین روشهای آموزش این زبان و کادری مجرب به همراه کتابخانه ای غنی، در زمینه یادگیری زبان آلمانی از مبتدی تا پیشرفته برای تمامی سنین فعالیت دارد.
این آموزشگاه تنها به صورت تخصصی در زمینه آموزش زبان آلمانی فعالیت می کند و به یک آموزشگاه موفق در زمینه یادگیری زبان آلمانی مبدل شده است. برای آشنایی بیشتر با دوره های این آموزشگاه به شرح هر دوره می پردازیم.

IELTS7 Banner 01 8

دوره های آموزش زبان آلمانی

– دوره های عادی آموزش زبان آلمانی
دوره های عادی شامل دوره های ترمیک زبان آلمانی است که برای تمامی علاقه مندان در ۱۸ جلسه یک ساعت و نیمه برگزار می شود. دوره های بلند مدت زبان آلمانی در سطح مقدماتی و سطوح پیشرفته در حال برگزاری است و شما در هر سنی می توانید با تعیین سطح در سطح دلخواه خود به آموزش زبان آلمانی بپردازید.

– آموزش زبان آلمانی  به کودکان و نوجوانان
این دوره مختص به سنین ۸ تا ۱۴ سال است و به صورت تخصصی به کودکان زبان آلمانی آموزش داده می شود. اساتید این دوره به صورت تخصصی در زمینه آموزش زبان به کودکان آموزش دیده اند.

– دوره های مکالمه زبان آلمانی
دوره های مکالمه مختص به کسانی است که می خواهند جهت سفرهای تجاری یا سفرهای تفریحی به زبان آلمانی مسلط شوند. این دوره تنها به تقویت مهارت مکالمه زبان آلمانی می پردازد و در این دوره شما با تلفظ صحیح و شکل ادای جملات آلمانی به خوبی آشنا می شوید.
دوره مکالمه به صورت پیشرفته و مقدماتی برای تمامی سنین برگزار می شود و اساتید این دوره کاملا به لهجه نیتیو آلمانی مسلط هستند.

– دوره های آنلاین زبان آلمانی
این دوره برای افرادی که شرایط یادگیری زبان آلمانی را به صورت حضوری ندارند، مناسب است. دوره های آنلاین برای تمامی سطوح در حال برگزاری است و شما می توانید با ثبت نام در دوره های آنلاین آلمانی از سطح مقدماتی تا سطح پیشرفته به یادگیری زبان مشغول شوید. تمامی مطالب به صورت تمام و کمال به زبان آموزان آموزش داده می شود و تنها تفاوت این دوره با دوره های دیگر، در آنلاین و غیر حضوری بود آن است.

 

 

سطوح آموزش زبان آلمانی

زبان آلمانی در سه سطح برگزار می شود که ما به شرح هر یک از این سطوح برای شما می پردازیم:

– سطح A
این سطح از ابتدایی ترین سطوح در زمینه آموزش زبان آلمانی است و افرادی که تمایل دارند در سطح مبتدی به یادگیری زبان آلمانی بپردازند می توانند در سطح ۱ و ۲ این سطح به یادگیری مشغول شوند.
در سطح مقدماتی، شما با الفبای آلمانی، اعداد آلمانی، رنگ ها و مکالمه زبان در سطح مقدماتی آشنا می شوید. در این بخش افرد می توانند در بحث های از پیش مشخص شده به مکالمه آلمانی بپردازند.

– سطح B
این سطح از سطوح متوسطه در یادگیری زبان آلمانی است و امتحان این بخش Goethe-Zertifikat B۱ نام دارد. به طور معمول ارائه این مدرک جهت اخذ پذیرش در دانشگاه های آلمانی زبان الزامی است. با موفقیت در این امتحان دانش خوب مقدماتی در زبان روزمره آلمانی را کسب خواهید کرد. این امتحان برابر با سومین سطح از شش درجه موجود در زبان آلمانی می باشد.
در این سطح زبان آموزان می توانند درباره موضوعات مورد علاقه خود صحبت کنند و کتابها و مجلات آلمانی را به خوبی مطالعه کنند.

– سطح C
سطح C خود به دو سطح اولیه و ثانویه تقسیم می شود و شما می توانید با آموزش در سطح اول به صورت روان و ساده به مکالمه آلمانی بپردازید و بدون استرس در هر بحث و موضوعی شرکت کنید. بعد از گذراندن این دوره و گذر از این بخش شما می توانید به راحتی کتاب های تخصصی آلمانی را بخوانید و از دانش زبانی خود لذت ببرید.
در سطح دوم این بخش اما تشخیص شما از یک فرد بومی سخت شده و در واقع شما از هر توانایی که یک فرد بومی دارد برخوردار هستید و می توانید به خوبی بشنوید، به خوبی بخوانید و به خوبی به مکالمه آلمانی بپردازید. با گرفتن این سطح شما می توانید در تمامی دانشگاه های معتبر آلمانی به تحصیل بپردازید.

اگر شما تمایل به شرکت در این دوره ها را دارید می توانید با ثبت فرم مشاوره زیر از مشاوره رایگان کارشناسان مشاور ما بهره ببرید. با ثبت شماره تماس خود در باکس زیر منتظر تماس مشاوران ما باشید.