آموزشگاه زبان بهین دانش با داشتن کادری مجرب و اساتید کارکشته، زبان آموزانی موفق در زمینه زبان های مختلف را آموزش داده است که این گامی بزرگ در آموزش زبان است.

IELTS7 Banner 01 8

دوره های آموزش زبان های خارجه

آموزشگاه بهین دانش با برگزای مستمر دوره های مقدماتی و پیشرفته زبان های انگلیسی، کره ای، ایتالیایی و سایر زبان های مهم از جمله زبان فارسی و عربی و برگزاری دوره های مکالمه و گرامر، توانسته است با گستردگی و تنوع، مسیر آموزش زبان را برای تمامی علایق، به مسیری هموار تبدیل کند. در زیر به شرح دوره های این آموزشگاه خواهیم پرداخت:

– دوره های مکالمه زبان های خارجی
این دوره که صرفا جهت تقویت مکالمه زبان های عربی، مکالمه زبان گرجی و سایر زبان های دیگر است، صحبت کردن روان و راحت به زبان مورد علاقه شما را به امری راحت تبدیل کرده است. روان و راحت صحبت کردن در زبان مورد علاقه، رویای بسیاری از ماست و این مهم با تلاش و جدیت ما و همراهی با کلاس و استاد، بدست خواهد آمد.
دوره های مکالمه در دو شکل مقدماتی و پیشرفته و به صورت خصوصی و عمومی در حال برگزاری است که شما می توانید با توجه به سطح و نیاز خود و تعیین سطح انجام شده، دوره متناسب با خود را انتخاب کنید.

– دوره های کوتاه مدت زبان های خارجه
دوره های کوتاه مدت یکی از دوره های جذاب برای زبان آموزان است. چرا که بسیاری از ما دوست داریم در کوتاه مدت، نتیجه تلاش های خود را ببینیم و بتوانیم در مدت زمانی اندک به توانایی های بسیاری در زبان مورد علاقه خود دست یابیم.
دوره های کوتاه مدت اصولا در یک بازه زمانی ۳ تا ۶ ماهه برگزار می شود. این دوره ها به صورت خصوصی و عمومی و با توجه به نیاز زبان آموز طراحی شده اند و زبان آموزان می توانند در مدتی محدود به هدف خود دست یابند.

دوره های بلند مدت زبان های خارجه
دوره های بلند مدت زبان، از دوره های کاربرد و پر مراجعه تمامی آموزشگاه های زبان است. این دوره ها را که بیشتر زبان آموزان نونهال و نوجوان تشکیل داده اند را تحت عنوان دوره های ترمیک نیز می شناسیم. اگر می خواهید بدانید که دوره های بلند چقدر به طول می انجامد، باید به این نکته توجه داشته باشید که زمان این دوره ها از ۱ سال و نیم به ۲ سال به طور می انجامد اما چیزی که مهم است این است که این بازه برای همه یکسان نیست و بسیاری از زبان آموزان هستند که توانسته اند دوره های ترمیک را در کمتر از یکسال طی کنند.
هر ترم دارای ۱۸ جلسه است که هر جلسه ۱ ساعت و نیم الی ۲ ساعت به طول می انجامد. برای حضور در این دوره، شما باید در تعیین سطح آموزشگاه شرکت کنید تا توانایی شما در زبان مورد علاقه تان بررسی شده و در ترم مورد نیاز خود شروع به یادگیری اصولی زبان دوم کنید.

– برگزاری آزمون های جذب مدرس
این آزمون ها جهت سنجش مدرسان زبان برگزار می شود و شما می توانید با شرکت در این آزمون علاوه بر سنجش توانایی های خود در زمینه تدریس، در زبان مورد علاقه خود شروع به کار کنید و بتوانید با توجه به توانایی خود، شغل مورد علاقه تان را بدست بیاورید. این آزمون ها به صورت دوره ای برگزار می شود و شما می توانید برای آشنایی بیشتر از زمان و محل آزمون با ثبت شماره تماس خود، منتظر تماس مشاوران ما بوده و جواب سوال های خود را از این طریق بدست بیاورید.

– برگزاری دوره های تی تی سی زبان انگلیسی
دوره های تربیت مدرس زبان انگلیسی، تحت عنوان دوره های تی تی سی در آموزشگاه های معتبر در حال برگزاری هستند. این دوره ها صرفا برای اساتید نیست و تمامی علاقه مندان به زمینه تدریس زبان می توانند در این دوره شرکت کنند. البته باید افراد از سطح قابل قبولی در زمینه زبان انگلیسی نیز برخوردار باشند و دوره های پیشرفته زبان انگلیسی را گذرانده باشند.
دوره تربیت مدرس با هدف ارتقاء سطح کیفی آموزش اساتید، برگزار می شود و در این دوره اساتید با استفاده کاربردی از آموخته های تئوری خود، چگونگی طرح درس، آشنایی با متدهای به روز آموزش زبان انگلیسی و دیگر موارد آشنا می شوند.
این دوره ها اصولا به صورت عمومی برگزار می شود تا اساتید بتوانند از تجربیات خود صحبت کرده و در کنار هم به مباحث کاربردی پرداخته شود.

آموزش زبان گرجی، کره ای و چینی در کمتر آموزشگاهی به صورت مستمر و کاربردی آموزش داده می شود و این مهم باید مورد بررسی آموزشگاه های بزرگ زبان قرار بگیرد. چرا که تمامی زبان ها در دنیای امروزی به یک اندازه مهم هستند. زبان وسیله ارتباط ملت هاست و بسیاری از افراد علاقه مند به یادگیری زبانی هستند که کمتر کسی به یادگیری این زبان می پردازد.
زبان های خاص می توانند زمینه شغلی شما را گسترش داده و دلیلی بر انتخاب اول شرکت های بین المللی و موسسات دولتی باشند. شناخت زبان های متعدد، یک نیاز برای هر دولتی است.
اگر برای شرکت در دوره ها سوال یا پرسشی دارید، می توانید با پر کردن بخش زیر و ثبت شماره تماس خود، منتظر تماس کارشناسان مشاور ما باشید و سوالات و دغدغه های خود را از این طریق با ما در میان بگذارید.

 

 

همه چیز درباره تی تی سی

TTC مخفف عبارت Teacher Training Course است. این دوره برای افرادی طراحی شده است که علاقه مند به تدریس اصولی زبان هستند و می خواهند با روش های درست تدریس آشنا شوند.
دوره ی آموزشی TTC 
در موسسات مختلف در بعضی از سرفصل ها به صورت متفاوت تدریس می شود اما چیزی که مهم است این است که همه در یک چهارچوب منطقی و طبق اصول تدریس پیش می روند. این دوره برای اساتیدی که دوست دارند در زمینه شغلی خود، پیشرفت داشته و با متدهای آموزشی به روز آشنا شوند نیز یک دوره کاربردی است.

سرفصل های مهم در دوره های تی تی سی

– methodology یا نحوه طرح درس
نحوه تدریس و طرح درست یکی از اصول اصلی در آموزش زبان است. چه بسیار اساتیدی که با تمامی بخش های زبان آشنا هستند اما به علت اینکه با نحوه تدریس آشنا نیستند، نمی توانند اساتید یا معلمان مفیدی واقع شوند.
از جمله متدهای تدریس از زمان گذشته تا به حال متدهای ٬ Audio-lingual method Communicative Direct Grammar–translation method٬TPR هستند و شناخت این موضوع به صورت تئوری کافی نیست. اینکه بتوانیم آموخته های خود را به صورت عملی پیاده کنیم، توانایی ما در زمینه تدریس را نشان می دهد.

– چگونگی مدیریت کلاس
مدیرت کلاس تنها به مدیریت افراد حاضر در کلاس نیست بلکه به موارد از جمله بررسی نور کلاس، راحتی صندلی ها و بررسی تجهیزات صوتی و تصویری و موارد دیگر نیز مربوط می شود. مدیریت کلاس یعنی اینکه بتوانیم در یک ساعت و نیم حضور زبان آموزان، سرفصل های برنامه ریزی شده را آموزش داده و در عین حال موارد راحت بودن هر یک از زبان آموزان خود را نیز فراهم آوریم.

– استفاده درست از ابزار کمک آموزشی
ابزار کمک آموزش می تواند بخش مهمی در یادگیری زبان آموزان و تدریس صحیح شما داشته باشد. بسیاری از آموزشگاه های زبان، وسایل کمک آموزشی از جمله عکس ها، ویدئو ها و … را در اختیار اساتید خود می گذارند اما اساتید نمی توانند به خوبی و در جای درست از این ابزار در زمینه آموزش خود، استفاده کنند.
داشتن تجهیزات بدون شناخت از استفاده آنها به خودی خود کافی نیست.

– جذابیت کلاس
استادهای خلاق همیشه زمینه ساز اتفاقات خوب در زبان آموزان خود هستند. کلاس شاد و خلاق می تواند علاقه زبان آموزان را تشدید کرده و از دلزدگی و انحراف از مسیر آنها را به دور کند. کلاس های خلاق، زمینه ساز اتفاقات خوب در زبان آموزان هستند و این امر در دوره های تی تی سی به اساتید به صورت کاربردی آموزش داده می شود.

این موارد از موارد اصولی آموزش هستند که در زمینه تدریس نباید دست کم گرفته شوند. اساتیدی که دغدغه آموزش را دارند، اساتید بزرگی هستند که در بخش آموزش ما به آنها نیاز است. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه چگونگی برگزاری این کلاس ها و ساعت و زمان کلاس ها با ثبت شماره تماس خود، منتظر تماس کارشناسان ما باشید.