هدف از آموزش زبان های خارجه

گوناگونی دوره های آموزش زبان انگلیسی، راه را برای زبان آموزان علاقه مند به این زبان رایج، آسان تر کرده است. همانطور که توجه دارید این دوره ها هر کدام با توجه به شرایط و نیاز روز، برای آسان تر کردن این مسیر به وجود آمده اند. شما عزیزان قبل از هر چیزی بهتر است ابتدا هدف خود را از آموزش زبان انگلیسی معین کرده و برای انتخاب دوره های مختص و مناسب به خود با مشاورین ما به مشورت بپردازید.

IELTS7 Banner 01 8

هدف بسیاری از مراجعین به یادگیری زبان کسب رتبه بالا در آزمون آیلتس است. برای این منظور شما می توانید در دوره هایی که برای این آزمون و تحت عنوان دوره آماده سازی آیلتس تهیه دیده شده است, شرکت نمایید. این دوره ها در اغلب آموزشگاه های زبان که رویایی بزرگ در زبان انگلیسی دارند، در حال اجراست و البته در پایان این دوره، برای شما آزمونی شبیه سازی شده برگزار خواهد شد که میزان تسلط شما در تمامی شاخه های زبان، را مورد سنجش قرار می دهد. پس از برگزاری آزمون، جلساتی برای رفع اشکال برای زبان آموزان به صورت خصوصی و گروهی برگزار می شود که در این جلسات شما می توانید قبل از برگزاری آزمون اصلی، به رفع این مشکلات بپردازید. آزمون شبیه سازی آیلتس تحت عنوان آزمون ماک آیلتس در آموزشگاه های معتبر برگزار می شود.
دوره هایی که تمامی موارد مهم در آموزش زبان را در بر می گیرند، برای افرادی که قصد تحصیل در خارج از کشور یا دانشگاه های معتبر داخلی را دارند یک اولویت است. چرا که برای گرفتن مدرک فوق لیسانس و دکتری، دارا بودن مدرک زبان و آیلتس، یکی از الزامات است. اما در مواردی زبان آموزان تنها برای مهاجرت و سفرهای تفریحی نیاز خود به زبان را احساس می کنند که برای این موضوع می توان به دوره های مکالمه زبان های خارجه یا دوره هایی تحت عنوان، فرانسه در سفر، آلمانی برای مهاجرت و دیگر دوره های کاربردی استفاده کرد.
چیزی که امروزه مهم است، یادگیری زبان دوم و در مواردی چند زبانه شدن است. این مهم می تواند در اقتصاد کشور، سیاست و موارد دیگر، تاثیر مهمی ایجاد کرده و کشور را از جهان سوم به جهان مدرن هدایت کند. ارتباطات و زبان نقش مهمی در دنیای امروزی دارد و این مهم می تواند با شناخت زبان ها، فرهنگ های مختلف و آشنایی با دیگر ملت ها، برای ما ارتباط مناسبی را رقم بزند.

 

 

دوره های آموزش زبان های خارجه

– دوره های کوتاه مدت زبان های خارجه
دوره های کوتاه مدت برای افرادی که قصد سفرهای کاری، مهاجرت و یا سفرهای تفریحی دارند، از دوره های کاربردی است. این دوره ها که به دوره های فشرده آموزش زبان، معروف هستند در بازه های زمانی ۳ الی ۶ ماهه برگزار می شوند و در این مدت شما می توانید به تمامی مهارت های چهارگانه در یادگیری زبان، به صورت فشرده آشنا شوید. اولویت یادگیری، تقویت مهارت مکالمه زبان های خارجه است.
به طور مثال اگر شما در آموزش زبان آلمانی در ۵۰ روز شرکت کنید، اگر چه تمامی مهارت های اصلی در یادگیری زبان آلمانی به شما آموزش داده می شود اما تقویت مکالمه آلمانی در اولویت است. شما در این دوره، با تلفظ صحیح لغات آلمانی و شکل درست ادای جملات و عبارات آلمانی آشنا شده و در پایان این ۵۰ روز به خوبی می توانید از مهارت خود استفاده نمایید.
دوره های کوتاه مدت، علاقه مندان بسیاری را به خود جلب کرده است چرا که همه ما انسان ها علاقه مند به رسیدن سریع به اهدافمان هستیم. اما چیزی را که بسیاری از ما جدی نمی گیریم تلاش و پشتکاری است که تنها خود ما می توانیم به خودمان هدیه دهیم. همه موارد در کنار هم می توانند در یادگیری شما تاثیر گذار باشند. این موارد می تواند شامل آموزشگاه زبان خوب، استاد زبان خوب، جدیت و تلاش زبان آموز، داشتن هدف و استفاده از کتاب ها و خدمات آموزشی مناسب باشد.

– دوره های بلند مدت آموزش زبان های خارجه
دوره های بلند مدت آموزش زبان، اصولا در یک بازه زمانی ۱ سال تا ۲ ساله به طول می انجامد. این دوره که به دوره های ترمیک معروف است به صورت ترم به ترم برگزار می شود و ما تلاش داشته ایم که تمامی ترم ها به صورت مستمر و بدون وقفه برای عزیزان شرکت کننده در این دوره ها برگزار شوند.
شما برای شرکت در دوره های ترمیک، نیاز به آزمون تعیین سطح داشته و می توانید با تعیین سطح کتبی و حضوری، سطح زبانی خود را در رشته مورد علاقه خود بررسی کنید و زبان را از جایی که نیاز است بیاموزید. هر ترم در این دوره، ۱۸ جلسه است و هر جلسه ۱ ساعت و نیم به طول می انجامد. این دوره مانند تمامی دوره ها، دارای پشتیبانی آنلاین است و شما می توانید به طور تمام وقت استاد خود را در کنار خود داشته باشید.

– دوره های مکالمه زبان های خارجه
دوره های مکالمه جهت تقویت مهارت مکالمه طراحی شده اند که زبان آموزان می توانند با هدف تقویت این مهارت در این دوره ها شرکت کنند. دوره های مکالمه به صورت حضوری و غیرحضوری برگزار می شوند که هر دو دارای پشتیبانی آنلاین و تمام وقت است.
این دوره برای افرادی که قصد مهاجرت به خارج از کشور، ایجاد کسب و کار و قصد سفرهای تجاری یا تفریحی را دارند، می تواند بهترین گزینه باشد. دوره های مکالمه برای تمامی سنین در حال برگزاری است و شما می توانید بدون تعیین سطح در این دوره ها شرکت کنید.

– دوره های تربیت مدرس
دوره های تربیت مدرس تحت عنوان دوره TTC در حال برگزاری هستند. این دوره ها جهت ارتقای سطح کیفی اساتید و همچنین برای کسانی که علاقه مند به تدریس زبان انگلیسی هستند، برگزار می شوند. 
دوره های تی تی سی انگلیسی
، با هدف تقویت سطح آموزش زبان های خارجه، برگزار می شوند و موضوعاتی همچون چگونگی طرح درس، آشنایی با متدهای روز آموزشی، مدیریت کلاس ها و ایجاد کلاس های شاد و کاربردی و دیگر موضوعات مربوط به تدریس را در بر می گیرد.

– دوره های آمادگی آیلتس انگلیسی
این دوره برای افرادی است که قصد ادامه تحصیل در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری را دارند. برگزاری این دوره ها جهت آماده سازی بهتر زبان آموزان است. بعد از اتمام دوره های آماده سازی، یک آزمون شبیه سازی شده تحت عنوان آزمون ماک آیلتس برگزار می شود که شما می توانید توانایی های خود را به طور کامل مورد بررسی قرار دهید و با کمک استاد خود به رفع مشکلات خود بپردازید.
جلسات خصوصی و گروهی ای برای این موضوع در پایان آزمون برای هر یک از زبان آموزان برگزار می شود تا دقایقی به حل و رفع مشکلات هر یک در آزمون ماک آیلتس بپردازند.

اگر شما علاقه مند به چند زبانه شدن هستید، بهتر است از امروز خود را موظف به یادگیری زبان کنید. دنیای امروز ما، دنیای پیشرفت و خواستن هاست و با وجود اینترنت و دنیای مجازی، محدودیت ها برداشته و شما می توانید در هر موقعیت و شرایطی که هستید در یک سطح با تمامی زبان آموزان دیگر به یادگیری زبان بپردازید.
اگر برای یادگیری زبان مردد هستید یا نمی دانید بهترین دوره برای شما کدام دوره است، می توانید با ثبت شماره تماس خود منتظر تماس کارشناسان مشاوره ما بوده و از مشاوره های رایگان ما در این زمینه بهره ببرید. برای یادگیری زبان هدف مشخص داشته باشید و برای رسیدن به هدف زندگیتان، برنامه ریزی کنید. این می تواند بهترین شروع شما باشد.